ରିଲିଜ ହେଲା ‘ସାଟେଲାଇଟ୍ ଶଙ୍କର’ର ଦମଦାର୍ ଟ୍ରେଲର

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୧୦: ଅଭିନେତା ସୁରଜ ପଞ୍ଚୋଲିଙ୍କ ଅପକମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ସାଟେଲାଇଟ୍ ଶଙ୍କର’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି । ଅନେକ ଥର ରିଲିଜ ଡେଟ୍ ବଦଳିବା ପରେ ଏବେ ଶେଷରେ ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧମାଲ୍ ମଚାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଇଛି । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ବହୁତ ଦମଦାର ହୋଇଛି ।

ଏହି ଟ୍ରେଲରରେ କଶ୍ମୀରର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ଯଠୁ ଆରମ୍ଭ କରି ବର୍ଡରରେ ତିକ୍ତତା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସୁଛି । ଏହା ସହିତ ଦେଶ ଭିତରେ କିଛି ସ୍ଥାନରେ ଲାଗୁଥିବା ଦ୍ୱନ୍ଦ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ଦର୍ଶାଯାଇଛି । ତେବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏକାଠି କରିବା ପାଇଁ ଜଣେ ସୈନିକ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ନଜର ଆସୁଛି । ଦେଖନ୍ତୁ ଟ୍ରେଲର…

‘ସାଟେଲାଇଟ୍ ଶଙ୍କର’ର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଆଦିତ୍ୟ ପଞ୍ଚୋଲିଙ୍କ ପୁଅ ସୁରଜ ପଞ୍ଚୋଲି ନଜର ଆସିବେ । କହିରଖୁଛୁ ଏହି ଫିଲ୍ମର ଅନେକ ପୋଷ୍ଟର ଓ ଟିଜର ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହାକୁ ଫ୍ୟାନ୍ସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଏହି ଟ୍ରେଲର ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି ।

ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଇରଫାନ୍ କମଲ୍ ଡାଇରେକ୍ଟ କରିଛନ୍ତି । ମୁରାଦ ଖେତାନୀ ଓ ଅଶ୍ୱିନ୍ ୱର୍ଦ୍ଦେ ଏହାକୁ ପ୍ରଡ୍ୟୁସ୍ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ସୁରଜଙ୍କ ସହିତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମେଘା ଆକାଶ ନଜର ଆସିବେ । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ୧୫ ନଭେମ୍ବରରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥ୍ରୀଲର୍’ – ରାମ ଗୋପାଳଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଦୁଇ ଓଡ଼ିଆ କଳାକାର

ତୁମକୁ ହରାଇବାର ୩୦ ଦିନ ହେଲା , ଏବେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସାରା କରିବି- ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନାଁରେ ରିୟାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଓ ହତ୍ୟା ଧମକ : ଇଣ୍ଟରନେଟ୍‌ରେ କିଏ ଓ କାହିଁକି ଦେଇଛି ଏଭଳି ମେସେଜ୍‌‌…

ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ସମୟରେ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିବାବେଳେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା କିମ୍ବା ଆହତ ହୋଇଥିବା ୪୦୦ ପ୍ରବାସୀ ପରିବାରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କଲେ ସୋନୁ

ୟୁଟ୍ୟୁବ୍‌ ଚ୍ୟାନେଲ ଆରମ୍ଭ କଲେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡେଜି

ଜୁଲାଇ ୩୧ରେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ ‘ଲୁଟ୍‌କେସ୍’