PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡ଼ିଶା: ସୋମବାରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦୈନିକ ସକାଳେ ମିଳୁଥିବା ମହଲତ କମିଲା ଏଣିକି ଦୈନିକ ୬ ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ୪ ଘଣ୍ଟାକୁ ଖସିଲା କୋହଳ
  • ||
  • ବାହାଘରରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୫ ଜଣ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବଢିଲା ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଜୁନ ୧ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଯଶିପୁର ନିର୍ବାଚନୀ ମଣ୍ଡଳୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କମଳାକାନ୍ତ ନାୟକଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ କେନ୍ଦୁଝର ମେଡିକାଲରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ସଇଁତଳା: ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୩୫୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ୩୨୧ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସମ୍‌ ସହଯୋଗରେ ପୁରୀରେ ଖୋଲିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋଭିଡ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌, ୧୯ରୁ ସେବା ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଉପରମୁହାଁ ପାରଦ, ତାତିରେ ଛଟପଟ ଜନଜୀବନ, ଆହୁରି ୪ ଦିନ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବ୍ରହ୍ମ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖୋଲିଲା ବଦ୍ରିନାଥଙ୍କ ଧାମ, ବିନା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁରେ ହେଲା ଦ୍ଵାର ଫିଟା ନୀତି
  • ||

ରାହୁଲଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସଂକଳ୍ପ ସମାବେଶକୁ ଆସି ହଜିଗଲେ, ରୁଚିକା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍‌ରେ ସତ୍ୟନାରାୟଣ

ଚନ୍ଦକା,୨୫ା୧(ଆପ୍ର): ଭୁବନେଶ୍ୱର ଉପକଣ୍ଠ ତମାଣ୍ଡୋଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ କଂଗ୍ରେସର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସଂକଳ୍ପ ସମାବେଶକୁ ଆସି ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ରହିଯାଇଥିବା ସତ୍ୟନାରାୟଣ ଚଉପାଲ ନାମକ ଜଣେ ବାଳକକୁ ଆଜି ରାତିରେ ଚନ୍ଦକା ପୁଲିସ ସାମନ୍ତରାପୁର ସ୍ଥିତ ‘ରୁଚିକା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ’କୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି ।
ପୁଲିସ ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, କଟକରୁ କିଛି କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଏକ ଗାଡ଼ିରେ ରାହୁଲଙ୍କ ସମାବେଶକୁ ଯ।।ଉଥିବା ବେଳେ ଦାରୁଠେଙ୍ଗ ଜଙ୍ଗଲ ପାଖ ଏକ ହୋଟେଲରେ ଅଟକିଥିଲେ । କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ ଖିଆପିଆ କରି ତମାଣ୍ଡୋ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଏହି ଗାଡ଼ିରେ ଆସିଥିବା ୧୩ ବର୍ଷର ବାଳକ ସତ୍ୟନାରାୟଣ ଚଉପାଲ ରହିଯାଇଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ବାଳକ ସତ୍ୟନାରାୟଣଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଜିମା ଦେଇଥିଲେ । ଚନ୍ଦକା ପୁଲିସ ସତ୍ୟନାରାୟଣଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କ ବାପା ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ଚଉପାଲ, ଘର ଚଣ୍ଡୀଛକ, କଟକ ଜାଣିବା ପରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କଟକ କ୍ୟାଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଥାନା ସହ ଯୋଗା ଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଚଣ୍ଡୀଛକ କ୍ୟାଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଥାନା ଅଧୀନରେ ନୁହେଁ ବୋଲି ଜାଣିବା ପରେ ଚନ୍ଦକା ପୁଲିସ ଲାଲବାଗ ଥାନା ସହ ଯୋଗଯୋଗ କରିଥିଲା । ଲାଲବାଗ ଥାନା ପୁଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିଥିଲେ ହେଁ ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ଚଉପାଲଙ୍କ ଘର ଠାବ କରିନାହିଁ । ଫଳରେ ଚନ୍ଦକା ପୁଲିସ ରାତିରେ ସତ୍ୟନାରାୟଣଙ୍କୁ ରୁଚିକା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନକୁ ପଠାଇଥିବା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।