PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ଉପରାଜ୍ୟପାଳ ଅନୀଲ ବୈଜଲ, ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ପଠାଇଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ: ଶିବ ଲିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ପଡିଲା ମହ‌ଙ୍ଗା, AIMIM ନେତା ଦାନିଶ କ୍ୟୁରେସୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ମଦ ନିଶାରେ ଭୁଲିଗଲା ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ, ଜନ୍ମକଲା ପୁଅକୁ କଟୁରୀରେ ହାଣି ହତ୍ୟାକଲା ସଇତାନ ବାପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟକଙ୍କ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌କୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବିଜୟଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବରମୁଣ୍ଡା ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୀବନ ନେଲା ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ ! ପୁରୀ ବଡଦାଣ୍ଡ ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଟକ : ପାଣି ଟାଙ୍କି ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ରାହୁଲଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସଂକଳ୍ପ ସମାବେଶକୁ ଆସି ହଜିଗଲେ, ରୁଚିକା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ୍‌ରେ ସତ୍ୟନାରାୟଣ

ଚନ୍ଦକା,୨୫ା୧(ଆପ୍ର): ଭୁବନେଶ୍ୱର ଉପକଣ୍ଠ ତମାଣ୍ଡୋଠାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ କଂଗ୍ରେସର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସଂକଳ୍ପ ସମାବେଶକୁ ଆସି ଅଧା ରାସ୍ତାରେ ରହିଯାଇଥିବା ସତ୍ୟନାରାୟଣ ଚଉପାଲ ନାମକ ଜଣେ ବାଳକକୁ ଆଜି ରାତିରେ ଚନ୍ଦକା ପୁଲିସ ସାମନ୍ତରାପୁର ସ୍ଥିତ ‘ରୁଚିକା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନ’କୁ ପଠାଇ ଦେଇଛି ।
ପୁଲିସ ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, କଟକରୁ କିଛି କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ଏକ ଗାଡ଼ିରେ ରାହୁଲଙ୍କ ସମାବେଶକୁ ଯ।।ଉଥିବା ବେଳେ ଦାରୁଠେଙ୍ଗ ଜଙ୍ଗଲ ପାଖ ଏକ ହୋଟେଲରେ ଅଟକିଥିଲେ । କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀମାନେ ଖିଆପିଆ କରି ତମାଣ୍ଡୋ ଯାତ୍ରା କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ଏହି ଗାଡ଼ିରେ ଆସିଥିବା ୧୩ ବର୍ଷର ବାଳକ ସତ୍ୟନାରାୟଣ ଚଉପାଲ ରହିଯାଇଥିଲେ । ସ୍ଥାନୀୟ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ ବାଳକ ସତ୍ୟନାରାୟଣଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଜିମା ଦେଇଥିଲେ । ଚନ୍ଦକା ପୁଲିସ ସତ୍ୟନାରାୟଣଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କ ବାପା ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ଚଉପାଲ, ଘର ଚଣ୍ଡୀଛକ, କଟକ ଜାଣିବା ପରେ ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କଟକ କ୍ୟାଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଥାନା ସହ ଯୋଗା ଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଚଣ୍ଡୀଛକ କ୍ୟାଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଥାନା ଅଧୀନରେ ନୁହେଁ ବୋଲି ଜାଣିବା ପରେ ଚନ୍ଦକା ପୁଲିସ ଲାଲବାଗ ଥାନା ସହ ଯୋଗଯୋଗ କରିଥିଲା । ଲାଲବାଗ ଥାନା ପୁଲିସ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅଞ୍ଚଳରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିଥିଲେ ହେଁ ପ୍ରତାପ ଚନ୍ଦ୍ର ଚଉପାଲଙ୍କ ଘର ଠାବ କରିନାହିଁ । ଫଳରେ ଚନ୍ଦକା ପୁଲିସ ରାତିରେ ସତ୍ୟନାରାୟଣଙ୍କୁ ରୁଚିକା ଚାଇଲ୍ଡ ଲାଇନକୁ ପଠାଇଥିବା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।