PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେବଗଡ : ରିଆମାଳ ରେଞ୍ଜ ନୁଆଁଡିହି ସେକ୍ସନ ଖିଲେଇ ଜଙ୍ଗଲରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣ ଯୋଗୁଁ ବନ ଶ୍ରମିକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ରୋଗ କଷ୍ଟ ସହିନପାରି ସ୍କୁଲ ହତାରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ବୃଦ୍ଧ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୫୦କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୩୪ ପଜେଟିଭ୍
  • ||
  • ନୀଳଗିରି : ମାଡ଼ିଆସୁଛନ୍ତି ନୀଳଗିରି ଆଡକୁ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ହାତୀ, ଚାଷୀ ଆତଙ୍କିତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ପୋଖରୀରେ ବୁଡି ୨ ଶିଶୁ ମୃତ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ବିପଦ ସଂକେତ ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ଜଳକା, ବନ୍ୟା ପାଣି ଘେରରେ ୧୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଗ୍ରାମ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଅଟୋରୁ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଗାଡି ଛାଡି ୨ ମାଫିଆ ଫେରାର୍
  • ||

ଏସବିଆଇ ଖାତାଧାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ଉପହାର, ଏବେ ନିଜେ ସ୍ଥିର କରିପାରିବେ ଏଟିଏମର ନିୟମ, ଜାଣନ୍ତୁ କେମିତି

ନୂଆଦିଳ୍ଳୀ ୨୮।୩: ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଆକାଉଣ୍ଟ ଦେଶର ସବୁଠୁ ବଡ଼ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ‘ଷ୍ଟେଟ୍ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ’ରେ ଅଛି ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ଖାସ୍ ଖବର। ଏସବିଆଇ ତାର ଖାତାଧାରୀଙ୍କୁ ଦେଇଛି ଏକ ନୂଆ ସୁବିଧା। ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ନିଜେ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡର ନିୟମ ସ୍ଥିର କରିପାରିବେ ।

ଏହା ହେଉଛି ପ୍ରଥମ ମୈାକା ଯେବେ ଏସବିଆଇ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏମିତି ଅଧିକାର ଦେଇଛି। ଯାହାଦ୍ବାରା ଆପଣ ନିଜେ ନିଜର ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ପାଇଁ ନିୟମ କରିପାରିବେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆପଣ କେମିତି ଏହାର ଲାଭ ଉଠାଇପାରିବେ।

ଏସବିଆଇ ତାର ଖାତାଧାରୀଙ୍କୁ ନୂଆ ଅଧିକାର ଦେଇଛି। ଯାହ ଦ୍ବାରା ସେ ନିଜ ଆବଶ୍ୟକ ହିସାବରେ ଡେବିଟ୍ ସୀମା ଏବଂ ଉପଯୋଗ ସ୍ଥିର କରିପାରିବେ। ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ତାର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନୂଆ ସେବାକୁ ଧ୍ୟାନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଉପଦେଶ ଦେଇଛି। କୈାଣସି ପ୍ରକାର ପ୍ରବଞ୍ଚନାରେ ଯେମିତି ନ ଫସିବେ ସେନେଇ ସତର୍କ କରାଇଛି।

ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ସୁବିଧା ଅନୁସାରେ ଏସବିଆଇ କାର୍ଡର ଲିମିଟ୍ ସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ଓ୍ବାଇଓଏନଓ ଆପ୍ ଡାଉନଲୋଡ଼ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଓ୍ବାଇଓଏନଓ ଆପ୍ ଏସବିଆଇର ଆଧିକାରିକ ଆପ ଅଟେ। ଡାଉନଲୋଡ କରିବା ପରେ ଓ୍ବାଇଓଏନଓ ରେ ଲଗଇନ୍ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଲଗଇନ୍ ପରେ ମେନୁକୁ ଯାଇ ସର୍ଭିସ ରିକ୍ବେଷ୍ଟ ସିଲେକ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ପରେ ଏଟିଏମ୍/ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡକୁ ସିଲେକ୍ଟ କରିବା ପରେ ମ୍ୟାନେଜ କାର୍ଡରେ ନିଜ ଲିମିଟ ସ୍ଥିର କରିପାଇବେ।

ଏସବିଆଇ ନିଜ ଖାତାଧାରୀଙ୍କୁ ବିନା କୈାଣସି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ସେଭିଂ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିବା ପାଇଁ ବି ମୈାକା ଦେଉଛି। ଆପଣ ଓ୍ବାଇଓଏନଓ ଦ୍ବାରା ବିନା କିଛି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ତୁରନ୍ତ ସେଭିଂ ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲି ପାରିବେ। ଏହି ସୁବିଧା ମାର୍ଚ୍ଚ ୩୧ରୁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର