ବିଗବସ୍ ୧୩: ସେଫାଳୀଙ୍କ ସହିତ ବାଥରୁମରେ ବନ୍ଦ ହେଲେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ; କବାଟ ପିଟିଲେ ଶହନାଜ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୧: ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୩ ନିଜ ଅନ୍ତିମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ପହଞ୍ଚିବା ସହିତ ଅଧିକ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଶୋ ରେ ସିର୍ଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ପାଇଁ ଶହନାଜଙ୍କ ପ୍ରେମ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ଶହନାଜ ସିର୍ଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କୁ ଶୋରେ ଅନେକ ଥର ପ୍ରପୋଜ ମଧ୍ୟ କରିସାରିଛନ୍ତି ।

ଏବେ ଶୋର ଏକ ନୂଆ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସିର୍ଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଳା ଓ ଶେଫାଲୀ ଜରିୱାଲା ଶହନାଜଙ୍କୁ ଚିଡାଇବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା କହୁଛନ୍ତି । ଶହନାଜ ସେଫାଲୀ ଜରିୱାଲାଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି, ‘ମୋତେ ତାକୁ ପ୍ରେମ ହେଇ ଗଲାଣି ।’ ଶହନାଜଙ୍କ ଏହି କଥା ଶୁଣିବା ପରେ ସେଫାଲୀ କହୁଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସେମିତି ଲାଗୁଛି । ଏହା ପରେ ଶହନାଜ ତାଙ୍କୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି, ‘ତୋତେ କାହିଁକି ଏମିତି ଲାଗୁଛି ?’

ଏହା ପରେ ଶହନାଜ ସେଫାଲୀଙ୍କୁ ପଚାରୁଛନ୍ତି,’ ଆଉ ତୁ ସିର୍ଦ୍ଧାର୍ଥକୁ ଭଲ ପାଉନୁ ତ ?’ ଏହା ଉପରେ ସେଫାଲୀ କହୁଛନ୍ତି କି ସେ ବହୁତ ପୂର୍ବରୁ ସିର୍ଦ୍ଧାର୍ଥକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହା ପରେ ଶହନାଜଙ୍କୁ ଚିଡାଇବା ପାଇଁ ସିର୍ଦ୍ଧାର୍ଥ ସେଫାଲୀଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି, ‘ଏବେ ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଦେଖା ହେଇପାରିବା । ଆଉ ଲୁଚି ଲୁଚି ଦେଖା ହେବା ଦରକାର ନାହିଁ ।’ ଶହନାଜଙ୍କୁ ଚିଡାଇବା ପାଇଁ ସିର୍ଦ୍ଧାର୍ଥ ଓ ଶେଫାଲୀ ଜରିୱାଲା ବାଥରୁମରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଶାହନାଜ ବାହାର ପଟରୁ କବାଟ ପିଟୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


‘ମ୍ୟାନ୍‌ ଭର୍ସେସ ୱାଇଲ୍‌ଡ’ ସୁଟିଂ ବେଳେ ଆହତ ହେଲେ ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ

ପୁଣି ଫ୍ୟାନ୍‌ଙ୍କୁ ନିରାଶ କଲେ ସଲମାନ୍, ସେଲ୍ଫି ନେଉଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ସହ କଲେ ଏମିତି…

ଗ୍ରାମୀ ଆଓ୍ବାର୍ଡରେ ବୋଲ୍ଡ ଲୁକ୍ସକୁ ନେଇ ଟ୍ରୋଲ ହେଉଛନ୍ତି ପ୍ରିୟଙ୍କା,ଏବେ ସମର୍ଥନରେ ଆସିଲେ ବଲିଉଡର ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ

ଲତା ମଙ୍ଗେସକରଙ୍କ କୋଳରେ ଥିବା ଶିଶୁଟି ଏବେ ବଡ଼ ସୁପରଷ୍ଟାର, ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏହି ପୁରୁଣା ଫଟୋ