କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ: ମୋଦି ଓ ଶାହ ଦୁହେଁ ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୧।୧୨: କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଅଧୀର ରଞ୍ଜନ ଚୌଧୁରି ଆଜି ଲୋକସଭାରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଓ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହାଙ୍କୁ ନେଇ ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ମୋଦି ଏବଂ ଶାହଙ୍କୁ ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ଅଧୀର ରଞ୍ଜନ ଚୌଧୁରୀ କହିଛନ୍ତି, ଏନଆରସି ନାମକୁ ନେଇ ଏଭଳି ଏକ ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି, ଯେଉଁମାନେ ଆମ ଦେଶର ବାସ୍ତବିକ ନାଗରିକ, ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଭାବୁଛନ୍ତି ଯେ, ଆମର କ’ଣ ହେବ? ସାଧାରଣ ଲୋକ ସବୁବେଳେ ନିଜ ପାଖରେ କାଗଜପତ୍ର ନେଇ ବସେନି। ଗରିବ, ଆଦିବାସୀ, ପଛୁଆ ବର୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ରୁଟିର ଚିନ୍ତା ରହିଥାଏ। କାଗଜପତ୍ର ସମ୍ପର୍କରେ ଭାବିବାକୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ସମୟ ନଥାଏ।

ଏହା ସହିତ ଅଧୀର ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି, ଆମ ଦେଶ ଭାରତ କାହାର ଭୂସମ୍ପତ୍ତି କି? ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସମାନ ଅଧିକାର ରହିଛି, ମୁଁ ଏହା କହିପାରିବି ଯେ, ମୋଦି ଓ ଶାହ ଦୁହେଁ ଅନୁପ୍ରବେଶକାରୀ। ଆପଣଙ୍କ ଘର ଗୁଜରାଟରେ, ହେଲେ ଆସିଗଲେ ଦିଲ୍ଲୀ, ଆପଣ ତ ନିଜେ ଦେଶାନ୍ତରୀ।  ଆଇନ ଓ ବେଆଇନ ପରେ ଦେଖାଯିବ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବିଶ୍ୱ ବିଦ୍ୟାଳୟ ଓ ମହାବିଦ୍ୟାଳୟମାନଙ୍କୁ ଫାଇନାଲ୍‌ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଦେଲେ ଅନୁମତି

ସ୍ତ୍ରୀ ରାଜନୀତିରେ , ପୁଅ ଇଂଲଣ୍ଡରେ ପଢୁଛନ୍ତି MBBS: ୮ଜଣ ପୁଲିସଙ୍କୁ ମାରି ବାପା ଫେରାର୍

ଧୋନିଙ୍କ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଭଲପାଇବା: କିଏ ବୁହାଇଲା ନିଜର ରକ୍ତ ତ, ଆଉ କିଏ ମରିବାକୁ ବି ପ୍ରସ୍ତୁତ…

କରୋନା ପଜିଟିଭ ଜଣାପଡିବା ପରେ ହସ୍ପିଟାଲର ଚତୁର୍ଥ ମହଲାରୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲେ ସାମ୍ବାଦିକ

Mylan ଭାରତରେ ଲଞ୍ଚ କଲା କୋଭିଡ୍-୧୯ର ଔଷଧ, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ରହିଛି ଏହାର ଦାମ୍

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କୁ ନିବେଦନ, ଟୁଇଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କଲା #PMModiCBIForSSR