PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓଡ଼ିଶା: ସୋମବାରରୁ ଶୁକ୍ରବାର ଦୈନିକ ସକାଳେ ମିଳୁଥିବା ମହଲତ କମିଲା ଏଣିକି ଦୈନିକ ୬ ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ୪ ଘଣ୍ଟାକୁ ଖସିଲା କୋହଳ
  • ||
  • ବାହାଘରରେ ସର୍ବାଧିକ ୨୫ ଜଣ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ
  • ||
  • ଓଡିଶାରେ ବଢିଲା ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି, ଜୁନ ୧ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଯଶିପୁର ନିର୍ବାଚନୀ ମଣ୍ଡଳୀର ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ କମଳାକାନ୍ତ ନାୟକଙ୍କ ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ କେନ୍ଦୁଝର ମେଡିକାଲରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ସଇଁତଳା: ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଯୁବକଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୩୫୭କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ କମୁଛି, ମୃତ୍ୟୁ ବଢୁଛି: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ୩୨୧ ଜଣ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୨ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ପୁରୀ : ସମ୍‌ ସହଯୋଗରେ ପୁରୀରେ ଖୋଲିବ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କୋଭିଡ୍‌ ହସ୍ପିଟାଲ୍‌, ୧୯ରୁ ସେବା ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁଣି ଉପରମୁହାଁ ପାରଦ, ତାତିରେ ଛଟପଟ ଜନଜୀବନ, ଆହୁରି ୪ ଦିନ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବ୍ରହ୍ମ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଖୋଲିଲା ବଦ୍ରିନାଥଙ୍କ ଧାମ, ବିନା ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁରେ ହେଲା ଦ୍ଵାର ଫିଟା ନୀତି
  • ||

‘ପଦ୍ମାବତ’ ପରେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ଭଂସାଲୀଙ୍କ ବଡ ଧମାକା, ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ କିଙ୍ଗଖାନ୍ ଓ ଭାଇଜାନ୍

source:www.peepingmoon.com

ମୁ୍ମ୍ବାଇ, ୧/୨: ପୁଣି ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ କିଙ୍ଗଖାନ୍ ଓ ଭାଇଜାନ୍ । ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଜିରୋ ରିଲିଜ  ହେବା ସମୟରେ ଏହି ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବ୍ୟାପୁଥିଲା ଯେ ଶାହାରୁଖ ଓ ସଲମାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଇଂଶା ଅଲ୍ଲାହ’ର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଏହା ଏକ ମଲ୍ଟି ଷ୍ଟାରର ଫିଲ୍ମ  ଏବଂ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେବେ ସଞ୍ଜୟ ଲୀଲା ବଂସାଲୀ । କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଏହି ଖବର କନଫର୍ମ ହୋଇନଥିଲା । ତେବେ ଏହି ଖବର ପୁଣି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେ ସଞ୍ଜୟ ଏହି ୨ ଖାନଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ କରିବା ପାଇଁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ଅଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମଫେୟାରଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଭଂସାଲୀ ଉଭୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଫିଲ୍ମ କାଷ୍ଟ କରିବେ ।

ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ସଲମାନ୍ ଖାନ୍ ଭଂସାଲୀଙ୍କ ସହିତ ଖାମୋଶୀ, ହମ୍ ଦିଲ୍ ଦେ ଚୁକେ ହେ ସନମ୍ ଭଳି ସଫଳ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଅନ୍ୟପଟେ ଶାହାରୁଖ ଭଂସାଲୀଙ୍କ ସହିତ ଫିଲ୍ମ ଦେବଦାସରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ କାଫି ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ତେବେ ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ଖାନ୍ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ତେବେ ଏହା ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଉତ୍ସବଠୁ କମ୍ ହେବନି । କହିରଖୁଛୁ ଯେତେବେଳେ ୨ ଖାନଙ୍କ ଝଗଡା ଶେଷ ହେଲା ଏବଂ ଉଭୟ ପୁଣି ଏକାଠି ହେଲେ ସେବେଠାରୁ ଉଭୟ ପରସ୍ପର ଫିଲ୍ମରେ କେମିଓ ରୋଲରେ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି । ତେବେ ଯଦି ଉଭୟ ଗୋଟିଏ ଫିଲ୍ମରେ ନଜର ଆସିବେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଭରପୁର ମନୋରଞ୍ଜନ ମିଳିବା ସହିତ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଆୟ କରିବ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର