PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ୧୦ ଜଣ ସଚିବଙ୍କୁ ମିଳିଲା ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ଵ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ଶିକ୍ଷା, ଜଳଯୋଗାଣ ଆଦି ମୌଳିକ ଭିତ୍ତିଭୂମିର କରିବେ ତଦାରଖ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ: ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍ ଜବତ କଲା ପଟ୍ଟାଙ୍ଗି ପୋଲିସ, ୩ ଅଟକ
  • ||
  • ତିହିଡି: ନନ୍ଦପୁରବଜାରଠାରୁ ୨୩ ଲଷ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନ ସୁଗାର ଜବତ କଲା ପୁଲିସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ଘର ମାଲିକଙ୍କୁ ମିଠାରେ ନିଶାଦେଇ ଲୁଟିଲେ ଭଡାଟିଆ ଯୁବକ, ୩୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସୁନାଗହଣା ନେଇ ମାରିଲେ ଛୁ…
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ୭କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍‌ ଜବତ , ସୁଙ୍କି ଆଉଟ୍‌ ପୋଷ୍ଟ ନିକଟରୁ ଜବତ କଲା ପଟାଙ୍ଗି ପୁଲିସ୍‌
  • ||
  • ଦେଓଗାଁ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ କଛାରପାଲି ନିକଟରେ ରାସ୍ତା କଡ଼କୁ ଓଲଟିଲା କଣ୍ଟେନର, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • ମୟୁରଭଞ୍ଜ : ଶିଶୁ ଶ୍ରମିକ ଚାଲାଣ ବେଳେ ପୋଲିସର ଚଢାଉ, ଉଦଳା ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ନିକଟରୁ ୪ ଜଣ ଶିଶୁ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କଲା ଉଦଳା ପୋଲିସ, ୨ ମହିଳା ଦଲାଲ ଅଟକ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର ଭିସୁଟ୍‌ରେ ୨୫ କୋଭିଡ୍‌ ପଜିଟିଭ୍‌ ପ୍ରସଙ୍ଗ -ଆଣ୍ଟିଜେନ୍‌ କିଟ୍‌ ଖରାପରୁ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ ଆସିଥିଲା , ଏନେଇ ଏସିଏସ୍ ପ୍ରଦୀପ୍ତ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • କୋହଲି ହାସଲ କଲେ ଖାସ୍‌ ସଫଳତା , ରୋନାଲ୍ଡୋଙ୍କର କ୍ଲବ୍‌ରେ ହେଲେ ସାମିଲ୍, ଇନ୍‌ଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ କୋହଲିଙ୍କ ଫଲୋୟରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୦୦ ମିଲିୟନରେ ପହଞ୍ଚିଲା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ବୁର୍ଲା ସରକାରୀ ବାଳକ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ପଶିଲା କରୋନା , ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ଆଜି ସ୍କୁଲ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଦେଉଳି ଗ୍ରାମ ପଞ୍ଚାୟତର ଗୋପୀନାଥପୁର ଖଣିରେ ଚଢ଼ାଉ, ୭ଟି ବେଆଇନ ମାଙ୍କଡା ପଥର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍ ଜବତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘରେ ଭିଜିଲାନ୍ସ ରେଡ୍, ଏକକାଳୀନ ୬ଟି ସ୍ଥାନରେ ଚାଲିଛି ଚଢଉ
  • ||
  • ମହାକାଳପଡ଼ା : କୁମାରୁଣି ନିକଟରେ ବସ୍ ଓଲଟି ୩ ଗୁରୁତର , ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ଯାତ୍ରୀ , ସମସ୍ତ ଗୁରୁତର କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ମୁଖ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||

ବରୁଣ ଧଓ୍ବନଙ୍କ ପରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ପାଳି, ବିବାହକୁ ନେଇ ମୁହଁ ଖୋଲିଲେ ବାପା ଶକ୍ତି କପୁର

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮।୧ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧଓ୍ବନ- ନତାଶା ଦଲାଲଙ୍କ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି। ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁର ରୋହନ ଶ୍ରେଷ୍ଠଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି। ରୋହନ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଫଟୋଗ୍ରାଫର। ରୋହନ ବରୁଣ ଧଓ୍ବନଙ୍କୁ ବିବାହ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଥିଲେ। ବରୁଣ ଧୱନ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟରେ ସଙ୍କେତ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ, ଫଟୋଗ୍ରାଫର ରୋହନ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୁରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିପାରନ୍ତି। ତେବେ ଏହି ସମ୍ପର୍କରେ ଶକ୍ତି କପୁରଙ୍କ ବୟାନ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ଝିଅର ବିବାହ ସମ୍ପର୍କରେ ଶକ୍ତି କପୁର ଇ-ଟାଇମ୍ସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଇଣ୍ଟରନେଟରେ କ’ଣ ତାଲୁଛି ମୋତେ ଜଣା ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ମୁଁ ସବୁବେଳେ ମୋ ଝିଅ ସାଙ୍ଗରେ ଛିଡା ହୋଇ ରହିବି । ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ ତାଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ସବୁବେଳେ ରାଜି। ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି। କେବଳ ରୋହନ କାହିଁକି ? ଯଦି ସେ ଆସି ମୋତେ କୁହନ୍ତି ଯେ, ମୁଁ କାହାକୁ ବାଛି ନେଇଛି, ତେବେ ମୋର କୌଣସି ଆପତ୍ତି ରହିବ ନାହିଁ ।

ରୋହନଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଶକ୍ତି କପୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ରୋହନ ଭଲ। ସେ ପିଲାଦିନରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସବୁବେଳେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି। ଉଭୟ ପିଲାଦିନର ବନ୍ଧୁ । ତେବେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କେବେହେଲେ କହି ନାହାନ୍ତି ଯେ, ରୋହନ ଏବଂ ତାଙ୍କର ବିବାହକୁ ନେଇ କିଛି ଯୋଜନା ଅଛି। ଶକ୍ତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ରୋହନଙ୍କ ପିତା ରାକେଶ ଶ୍ରେଷ୍ଠଙ୍କୁ ଜାଣିଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ଏକାଠି ଅନେକ ଶୁଟ୍ କରିଛନ୍ତି, ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ କରିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ।