PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ନବରାତ୍ରିର ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ କଂଗ୍ରେସରେ ମିଶିବି: ଶତ୍ରୁଘ୍ନ

source:www.amarujala.com

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୮/୩: ବିଜେପି ନେତା ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ଗୁରୁବାର କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗଦେଇଥାନ୍ତେ । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସେ ଦଳରେ ମିଶିବେନି । ଏବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ଯେ ସେ ନବରାତ୍ରିରେ କଂଗ୍ରେସରେ ସାମିଲ ହେବେ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ବିହାରର କଂଗ୍ରେସ ନେତାଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି ଅଧ୍ଯକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ବୈଠକରେ ଆସନକୁ ନେଇ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଲା ।

ବୈଠକ ଶେଷ ହେବାପରେ ବିହାର କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରଭାରୀ ଶକ୍ତି ସିଂହ ଗୋହିଲ କହିଲେ ଯେ  ଆସନକୁ ନେଇ ଆଲୋଚନା କରାଗଲା । କିନ୍ତୁ ଏବେ ସିହ୍ନାଙ୍କୁ ଦଳରେ ନିଆଯାଇନି । କିଛି ବିଳମ୍ବରେ ଘୋଷଣା କରାଯିବ । ତେବେ ସେ ନିଶ୍ଚୟ ଦଳରେ ସାମିଲ ହେବେ ଏବଂ ଷ୍ଟାର ପ୍ରଚାରକ ରୂପେ ପାର୍ଟିରେ ରହିବେ ।

ତେବେ ସିହ୍ନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜି ତାଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ କଂଗ୍ରେସ ଅଧ୍ଯକ୍ଷ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଛି । ସେ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଖୁବ୍ ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଏବଂ ରାହୁଲଙ୍କୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପଦରେ ଦେଖିବାକୁ ଆଶାୟୀ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଲେ । କଂଗ୍ରେସ ଯୋଗଦେବା ନେଇ ସିହ୍ନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ନବରାତ୍ରିର ଶୁଭ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ସେ ପାର୍ଟି ଜଏନ୍ କରିବେ ଏବଂ ପାଟଳିପୁତ୍ରରୁ ହିଁ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେ । ତେବେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ଯେ କଂଗ୍ରେସ ସହିତ ତାଙ୍କର ପାଟଳିପୁତ୍ରକୁ ନେଇ ଏକମତ ହୋଇପାରୁନି ତେଣୁ ଦଳରେ ଯୋଗଦେବା ବିଳମ୍ବ ହେଉଛି ।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର