୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ସ୍ମାର୍ଟ ଏଚଡି ଟିଭି ମିଳୁଛି ମାତ୍ର ୮,୪୯୯ ଟଙ୍କାରେ: ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଅଫର

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୩/୧: ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ବେଷ୍ଟ ସେଲିଂ ଟିଭିରେ ଦମଦାର୍ ଅଫର୍ ଦିଆଯାଉଛି । ଫ୍ଲିପକାର୍ଟ ଡିଲ୍ ଏମଆଇ, ଭୁ, ମାଇକ୍ରୋମ୍ୟାକ୍ସ ଓ ସାମସଙ୍ଗର ଟିଭିରେ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର୍ ଓ No Cost EMI ଅଫର୍ ଦିଆଯାଉଛି ।

ସାମସଙ୍ଗ ଏଚଡି ଟିଭିରେ ୭ ହଜାର ଟଙ୍କାରୁ ଅଧିକ ରିହାତି
ସାମସଙ୍ଗ ସିରିଜ ୪(୩୨ ଇଞ୍ଚ) Ready LED Smart TV ର ଅସଲ ଦାମ୍ ୨୨,୫୦୦ ଟଙ୍କା, କିନ୍ତୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଏହାକୁ ୧୪,୯୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣିପାରିବେ ଗ୍ରାହକ । ଟିଭିରେ ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର୍ ଅନୁସାରେ ୩,୫୦୦ ଟଙ୍କାର ରିହାତିରେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଦିଆଯାଉଛି । ଟିଭିରେ ନେଟଫ୍ଲିକ୍ସ, ପ୍ରାଇମ୍ ଭିଡିଓ, ହଟଷ୍ଟାର୍ ଓ ୟ୍ୟୁଟ୍ୟୁ୍ ଚଲାଯାଇହେବ ।

Thomson TV ଉପରେ ୪୪ ପ୍ରତିଶତର ଡିସ୍କାଉଣ୍ଟ
ଥମସନ୍ B9 Pro ଏଚଡି ଏଲଇଡି ସ୍ମାର୍ଟଟିଭ୍ ଉପରେ ୪୪ ପ୍ରତିଶତର ରିହାତି ଦିଆଯାଉଛି । ଏହି ଟିଭିର ପ୍ରକୃତ ଦାମ୍ ୧୬,୯୯୯ ଟଙ୍କା । କିନ୍ତୁ ସେଲରେ ଏହାକୁ ମାତ୍ର ୯,୪୯୯ ଟଙ୍କାରେ କିଣିପାରିବେ ଗ୍ରାହକ । ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ଅଫର୍ ଅନୁସାରେ ୩,୫୦୦ ଟଙ୍କାର ରିହାତି ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି ।

Micromax TV ରେ ଭାରୀ ରିହାତି
Micromax 81cm (32 inch) HD Ready LED TV ର ପ୍ରକୃତ ଦାମ୍ ୧୯,୯୯୦ ଟଙ୍କା । କିନ୍ତୁ ଫ୍ଲିପକାର୍ଟରେ ଏହାକୁ ୫୭ ପ୍ରତିଶତ ରିହାତିରେ କିଣିପାରିବେ ଗ୍ରାହକ । ରିହାତି ପରେ ଗ୍ରାହକ ଏହି ଟିଭିକୁ କେବଳ ୮,୪୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଘରକୁ ନେଇପାରିବେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଯଦି ଆପଣ ଟିଭି କିଣିବା ପାଇଁ HSBC ର କ୍ରେଡିଟ୍ କିମ୍ବା ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ଅତିରିକ୍ତ ରିହାତି ଦିଆଯିବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ରାଜସ୍ଥାନ ହାଇକୋର୍ଟର ମୁଖ୍ୟ ବିଚାରପତି କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

ଲାଲ୍‌ କିଲ୍ଲାରୁ ସାଇବର ଓ୍ୱାର ପ୍ରତିହତ ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କର ବଡ ଘୋଷଣା

ଇଏ ସେହି ମହିଳା, ଯିଏ ପୁରା ବିଶ୍ୱ ପାଇଁ ତିଆରି କରନ୍ତି Indian Flag

କରୋନା କାଳରେ ଚାଲିଛି ଅରବପତିଙ୍କ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ପାର୍ଟି, ଅତିଥିଙ୍କର ପ୍ରତି ୧୫ ମିନିଟରେ ହେଉଛି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ

କୋଭିଡ୍‌ ପାଇଁ ରୁଷ୍‌ରେ ପ୍ରଥମ ବ୍ୟାଚ ଟିକା ଉତ୍ପାଦନ ଆରମ୍ଭ

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟରେ ନଥିଲା ଡେଥ୍ ଟାଇମ୍, ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲେ ଓକିଲ