PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କେନ୍ଦ୍ରାପଡ଼ା ଗରାପୁରରେ ଅଘଟଣ, ରୋଷେଇ ଘରେ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କାଲି ସବ୍ୟସାଚୀ –ଅର୍ଚ୍ଚିତାଙ୍କ ବାହାଘର, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଉଭୟ ଦେଲେ ସୂଚନା
  • ||
  • ଆଜି ୩ ସହରରେ ତାପମାତ୍ରା ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ ଟପିଲା- ଅନୁଗୁଳରେ ତାପମାତ୍ରା ୪୦.୧ ଡିଗ୍ରୀ, ଭୁବନେଶ୍ୱର ଓ ବୌଦ୍ଧରେ ତାପମାତ୍ରା ୪୦ ଡିଗ୍ରୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର – ସମ୍ବଲପୁରରୁ ବାହାରିଲା ଭୁବନେଶ୍ବର ଅଭିମୁଖେ ଚାଷୀଙ୍କ ଉଲଗୁଲାନ ଶପଥ ଯାତ୍ରା, ବାଇକ ରାଲିରେ ବାହାରିଲେ ଶତାଧିକ ଚାଷୀ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ- ୧୧କେଭି ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ବାର ବର୍ଷ ବାଳକର ମୃତ୍ୟୁ,ଶବ ରଖି ଉତ୍ୟକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଭଦ୍ରକ ଆଗରପଡା ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ।
  • ||
  • ପ୍ରଶ୍ନପତ୍ର ଲିକ୍‌ ଯୋଗୁଁ ଆର୍ମି ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ ସୂଚନା
  • ||
  • କଟକ: ୧୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ଦାମୀ କାର ଜବତ, ୨ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଦୁଇ ଦିନିଆ କେନ୍ଦୁଝର ଗସ୍ତରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ, ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପର କଲେ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା: ପ୍ରେମିକର ବିବାହ ଖବର ଶୁଣି ଥାନାରେ ବିଷ ପିଇଦେଲେ ପ୍ରେମିକା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା: ମାଡ଼ପିଟ ଘଟଣାରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ଯୁବକ, ଶବ ରଖି ରାଉରକେଲା ଝିରପାଣି ଥାନା ଘେରାଉ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଓ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପରେ ଉଠିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ସ୍କୁଟର, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଭିସୁଟରେ ବଢିଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଫଳରେ ବଢ଼ିଲା ସର୍ଟଡାଉନ ନିୟମ ସୀମା, ପିସିବ୍ରିଜ ଛକ ଠାରୁ ଫାଣ୍ଡି ଛକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ନେଇ ବୁର୍ଲା ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଜାରି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ନିକଟ ବରଗଛରେ ଝୁଲୁଛି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନାଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା: ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଅହେତୁକ ବିଳମ୍ବ ନେଇ ତାତିଲେ ଅଞ୍ଚଳ ବାସୀ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବଲାଙ୍ଗୀର ୫୭ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆତ୍ମନିର୍ଭର ଭାରତର ନୂଆ କୀର୍ତ୍ତିମାନ, ଇସ୍ରୋ ସଫଳତାର ସହ ଲଞ୍ଚ କଲା ଆମାଜୋନିଆ-୧, ମହାକାଶକୁ ଗଲା ମୋଦି ଓ ଭଗବତ ଗୀତାର ଫଟୋ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଗତିରାଉତପାଟଣା ନିକଟରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: କରଡ଼ାଗାଡିଆ ସ୍ଥିତ ଏକ ଠିକା କ୍ୟାମ୍ପରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଗାଡ଼ି ଡୋରରେ ଚାପି ହୋଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • ଆଜି ଆମାଜୋନିଆ-୧ର ପ୍ରକ୍ଷେପଣ କରିବ ଇସ୍ରୋ, ୧୮ଟି ଛୋଟ ଉପଗ୍ରହକୁ ମହାକାଶକୁ ପଠାଯିବ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼: ସାତକୋଶିଆ ଇକୋ ରିଟ୍ରିଟ୍ରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା କଟେଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପର୍ଯ୍ୟଟକ, ସର୍ଟସର୍କିଟ ଯୋଗୁଁ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଭିସୁଟ୍‌ ଏବେ କରୋନା ହଟ୍‌ସ୍ପଟ୍, କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍‌ରେ ୧୧ ଛାତ୍ରାବାସ
  • ||

ଟଏଲେଟ୍ ରେ ବସିଥିବାବେଳେ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚୋଟ ମାରିଲା ୫ଫୁଟ୍ ର ଅଜଗର

ମେଲ୍ବବଣ୍ଣ: ବ୍ରିସବେନ୍ଠାରେ ଜଣେ ଆତ୍ମୀୟଙ୍କ ଘରେ ଟଏଲେଟ୍ ସିଟ୍ରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ୫ଫୁଟ୍ ଲମ୍ତାର ଅଜଗର କାମୁଡ଼ି ପକାଇଛି। ହେଲେନ୍ ରିଚାର୍ଡସ୍ ନାମ୍ନାଙ୍କ ବୟସ ୫୯ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଲାଇଟ୍ ନ ଜଳାଇ ଟଏଲେଟ୍ ସିଟ୍ ରେ ବସିବା ପରେ ଜୋର୍ ରେ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିଥିଲେ। ଛାନିଆରେ ସେ ଉଠି ପଡ଼ି ସୁଇଚ୍ ଟିପି ଦେବାରୁ ଦେଖିଲେ ଗୋଟିଏ ୫ଫୁଟ୍ ଲମ୍ବ ବେକ ଥିବା ଅଜଗର ସାପ। ମହିଳାଙ୍କ ଦେହରେ ମଧ୍ୟ ସେ ବିଷହୀନ ସର୍ପର ଦନ୍ତାଘାତ ଚିହ୍ନ ଥିଲା। ପରେ ଜଣେ ସରୀସୃପ ଧରାଳିଙ୍କୁ ଡକାଇବା ପରେ ଅଜଗରଟିକୁ ଟଏଲେଟରୁ ବାହାର କରାଯାଇଥିଲା। ସେ କହିଲେ କି, ଟଏଲେଟ୍ ଗୁଡ଼ିକରେ ସାପ ଦେଖାଯିବା ସାଧାରଣ ଘଟଣା। ମାତ୍ର ହେଲେନ୍ ଟଏଲେଟ୍ ସିଟ୍ ରେ ବସିଯିବା ପରେ ବାହାରିବା ବାଟ ବନ୍ଦ ହୋଇ ଯିବାରୁ ସରୀସୃପଟି ଜୀବନ ବିକଳେ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା।।