ଠିକା ସଂସ୍ଥାର ମାଲିକ ଚାନ୍ଦା ନଦେବାରୁ ରାସ୍ତା କାମରେ ଲାଗିଥିବା ରୋଲରକୁ ଜାଲିଦେଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ

ରାଉରକେଲା ୧୨/୩: ରାସ୍ତା କାମରେ ନିୟୋଜିତ ରୋଲରକୁ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ । ବିଶ୍ରା ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗଂଗେଇଟୋଲାରେ ଦୁର୍ବତ୍ତମାନେ ଘଟାଇଛନ୍ତି ଏଭଳି କାଣ୍ଡ । ଠିକା ସଂସ୍ଥାର ମାଲିକ ଚାନ୍ଦା ନଦେବାରୁ ରୋଲର ପୋଡି ଦେଇଥିବା ସୂଚନା ମିଳିଛି । ପୂର୍ବରୁ ଠିକା ସଂସ୍ଥା ମାଲିକଙ୍କୁ କୌଣସି ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଚାନ୍ଦା ମଗାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ଚାନ୍ଦା ନଦେବାରୁ ଦୁର୍ବୁତ୍ତମାନେ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଏକ ହାତ ଲେଖା ଚିଠି  ମିଳିଛି । ତେବେ ଏହା ପଛରେ PLFI କିମ୍ବା ମାଓବାଦୀଙ୍କ ହାତ ଅଛି ତାହା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ଅବଶ୍ଯ ଚିଠିର ଶେଷରେ ନକସଲ୍ ବୋଲି ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି । ତେବେ ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ନକ୍ସଲ କିମ୍ବା ଅନ୍ଯକେହି ନକ୍ସଲ ନାଁ ନେଇ ଏପରି କରିଛି ତାହା ଜଣାପଡିନାହିଁ । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଚିଠି ଜବତ କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ବିଶ୍ରା ପୋଲିସ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମହିଳା IICଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା : ସ୍ବାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଣିଲେ ସଙ୍ଗିନ ଅଭିଯୋଗ, ଥାନାରେ ଏତଲା

ବୋଲେରୋ ଭିତରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ଘଟଣା: ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ହେଲା ଡାକ୍ତରୀମାଇନା,୨ ଦିନ ପରେ ବି ପୁଲିସ୍‌ ହାତଖାଲି

ବୋଲେରୋ ଭିତରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ: ଥାନାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ, ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ ଜାରି

ଘରୋଇ କଳିର କରୁଣ ପରିଣତି ! ମା’-ପୁଅ ମୃତ, ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଜାରି

୯୩ ବର୍ଷରେ କରୋନାକୁ ହରାଇଲେ ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀ, ହାରିଗଲେ ଝିଅ

ଜିଆରପି ପୁଲିସ ଡିଏସପିଙ୍କ ଗାଡିରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରାଚାଲାଣ ମାମଲା: ଦୁଇ କନେଷ୍ଟବଳଙ୍କୁ ଚାକିରିରୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଜିଆରପି ଏସପି