PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୩୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ: କୋଦଳା ଖଦାଳ ସାହିରେ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୬୬୩ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ୨୦ରୁ ଯୁକ୍ତ ୩ ଦ୍ୱିତୀୟ ବର୍ଷ କ୍ଲାସ୍‌ ରୁମ୍‌ ପଢ଼ା, ଆଜିଠୁ ଖୋଲିବ ହଷ୍ଟେଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: BBI ଓ OOPRE ବାରକୁ ସିଲ୍ କଲା ବିଏମ୍‌ସି, ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କ ସହ ୪ ଜଣ ଅଟକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମର୍ଯ୍ୟାଦା ସହକାରେ ହେବ ମନୋରମା ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ଶେଷକୃତ୍ୟ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ କଲେ ଘୋଷଣା
  • ||

ପୁଣି ବିଗିଡ଼ିଲା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସବିତା ବଜାଜଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା : ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି, ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢ଼ାଇଲେ ସୋନୁ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୩।୭: ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ନାଦିଆ କେ ପ୍ୟାର’ ଖ୍ୟାତି ଅଭିନେତ୍ରୀ ସବିତା ବଜାଜ ଏକ କଠିନ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି। ସବିତା ବଜାଜଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଆହୁରି ବିଗିଡି ଯାଇଛି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି । ଅଭିନେତ୍ରୀ ନୁପୁର ଅଳଙ୍କାର ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।  ତେବେ ଏସବୁ ଭିତରେ ରିୟଲ ହିରୋ ସୋନୁ ସୁଦ୍‌ ପୁଣି ସାହାଯ୍ୟର ହାତ ବଢ଼ାଇଛନ୍ତି। ସୋନୁ ସୁଦ ବର୍ତ୍ତମାନ ସବିତା ବଜାଜଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗେଇ ଆସିଛନ୍ତି।

ସୋନୁ ସୁଦ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ମେସେଜ ଦେଇ ସବିତା ବଜାଜଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଅକ୍ସଜେନ୍‌ ମେସିନ୍ ବିତରଣ କରାଯାଇଛି। ମୁଁ ଏକ ଭିଡିଓ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ କହିଛି। ମେସିନ୍ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ପହଞ୍ଚିଛି । କେବଳ ତାଙ୍କ ସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରନ୍ତୁ ଯେ ସେ ଭଲ ହୋଇ ଯାଆନ୍ତୁ। ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବଲିଉଡରେ ୫୦ ରୁ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମରେ ନିଜର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସବିତା ବଜାଜ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ବୋଲି ପୂର୍ବରୁ କହିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖରାପ ଚାଲିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସବିତା ବଜାଜ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ। ୭୯ ବର୍ଷିୟ ସବିତା ବଜାଜଙ୍କର ଏହି ସମୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଚଳାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ। ତିନି ମାସ ପୂର୍ବେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ । କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେତୁ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ନିଶ୍ୱାସ ନେବାରେ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧା ହୋଇଥିଲା, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା, ସେ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅନେକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ, ଏବେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ସେ ସମୟରେ କହିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ୨୦୧୬ ରେ ଅସୁସ୍ଥ ଥିଲେ, ରାଇଟର୍ସ ଆସୋସିଏସନ ତାଙ୍କୁ ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିଲା ​​। ସିଣ୍ଟା ମଧ୍ୟ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ମୁଁ କାମ କରିପାରୁ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟରେ ମୋର କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ ନାହିଁ । ୨୫ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ମୋର ସହର ଦିଲ୍ଲୀକୁ ଫେରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲି, ସେତେବେଳେ ମୋତେ କେହି ନେବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛି ଏବଂ ଆଜି ମୋର ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ଦରକାର ।