ପୁଣି ଫେରିଲା ‘ଶକ୍ତିମାନ’, ଆଉ ୩ ଦିନ ପରେ ପ୍ରଥମ ଏପିସୋଡ୍

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୨/୩: ପୁଣି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦିୱାନା ବନାଇବା ପାଇଁ ଆସୁଛି ‘ଶକ୍ତିମାନ’ । ନବେଦଶକର ପିଲାମାନଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ଫେବରାଇଟ୍ ସିରିୟଲ ଥିଲା ‘ଶକ୍ତିମାନ’ । ଏହି ସିରିୟଲ ସେତେବେଳେ ସବୁ ପିଲାଙ୍କୁ ଦିୱାନା ବନାଇଥିଲା । ଶକ୍ତିମାନର ସେହି କଷ୍ଟ୍ଯୁମ ମଧ୍ଯ ବହୁତ ଆଦୃତ ଲାଭ କରିଥିଲା । ତେବେ ପୁଣି ସେହି ସିରିୟଲ ଶକ୍ତିମାନ ଏବେ ଏକ ନୂଆ ଢଙ୍ଗରେ ଫେରୁଛି । ଶକ୍ତିମାନରେ ପୁଣି ସେହି ମୁକେଶ ଖନ୍ନାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଯିଏ କି ଉଭୟ ଗଙ୍ଗାଧର ଓ ଶକ୍ତିମାନ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସନ୍ତି ।

ଆପଣଙ୍କର ମନେଥିବ ସିରିୟଲ ଶେଷରେ ଶକ୍ତିମାନ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଖରାପ କାମରେ ତାଗିଦ କରିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଭଲ କାମରେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥାନ୍ତି । କିଛି ଭୁଲ୍ କଲେ ପିଲାମାନେ କହିଥାନ୍ତି ଯେ ‘ସରି ଶକ୍ତିମାନ’ । ଏବେ ସେହି ନାଁରେ ନୂଆ ଢଙ୍ଗରେ ଡିଜିଟାଲ ରୂପରେ ଶକ୍ତିମାନକୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଯ୍ଟ୍ଯୁବରେ ଏକ ଚ୍ଯାନେଲ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇସାରିଛି ‘ସରି ଶକ୍ତିମାନ’ । ସେହି ଚ୍ଯାନେଲରେ ଏପିସୋଡ୍ ଅନୁସାରେ ସୋ ପ୍ରଦର୍ଶନ ହେବ । ପ୍ରଥମ ଏପିସୋଡ୍ ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୫ରେ ଚାଲିବ । ଏନେଇ ଏକ ଟିଜର ମଧ୍ଯ ରିଲିଜ ହୋଇଯାଇଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଡ୍ରଗ୍ସ କେସ୍‌ : ଏନ୍‌ସିବି ଦୀପିକା, ଶ୍ରଦ୍ଧା, ସାରାଙ୍କୁ ଦେଲେ କ୍ଲିନ୍‌ ଚିଟ୍ ? ଜାଣନ୍ତୁ ସତ କଣ

ଭାରତର ପ୍ରଥମ ସୁପରହିରୋ ‘ଶକ୍ତିମାନ’ ଉପରେ ତିଆରି ହେବ ଫିଲ୍ମ, ୩ଟି ପାର୍ଟରେ ହୋଇପାରେ ରିଲିଜ୍

ଜୁହିଙ୍କ ଫିଲ୍ମକୁ ନାପସନ୍ଦ କରୁଥିଲେ ତାଙ୍କ ପିଲା

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ସମୟ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଲା AIIMS, କହିଲା ଏଭଳି କଥା

କ୍ରିକେଟ ପରେ ଏବେ ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆକୁ ଆସିବେ ଧୋନି, ସାଥ୍ ଦେବେ ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ

ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ସହ ଅନିଲ କପୁରଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ – ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ