PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୋକସରା: ଶୌଚ ପାଇଁ ଯାଇ ଘରକୁ ଫେରିନଥିଲେ, ପୋଖରୀରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରୁ କରୋନା ସଂପର୍କିତ ନକଲି ଔଷଧ ଆଣି ବିତରଣ ଅଭିଯୋଗରେ କେସିଙ୍ଗା ସ୍ଥିତ ବିଜୟ ଫାର୍ମାସିଟିକାଲ ଓ ଧର୍ମଗଡ ସ୍ଥିତ ଜୟହୀନ୍ଦ ଟ୍ରେଡର୍ସ ଉପରେ ଚଢ଼ାଉ
  • ||
  • ନବରଙ୍ଗପୁର: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରାକ୍ଟର, ତଳେ ଚାପି ହୋଇଚାଲିଗଲା ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜୁନ୍ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ପ୍ରକାଶ ପାଇବ ମାଟ୍ରିକ୍ ରେଜଲ୍ଟ : ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ସମ୍ବଲପୁର ଜେଲ, କଏଦୀକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ବିକି ଧରାପଡିଲେ ଜେଲ୍ ଓ୍ବାର୍ଡର୍, ବଣେଇଗଡ ଜେଲକୁ ହେଲେ ବଦଳି
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା: ଜାଗା ବାଡ଼ି ମଧ୍ୟସ୍ଥତାକୁ ନେଇ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଂଘର୍ଷ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଜି : ବର୍ଷା ଦାଉରୁ ଆଶ୍ରୟ ପାଇଁ ଦୋକାନ ପିଣ୍ଡାକୁ ଯାଇ ଷଣ୍ଢକୁ ଲାଗିଲା ବିଜୁଳି ଝଟକା, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଟଳିପଡିଲା…
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଯୁବକର ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ, ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହାପ୍ରଭୁଙ୍କ ସ୍ନାନପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପ୍ରସ୍ତୁତି, ଭୋର ୪ଟା ସୁଦ୍ଧା ପହଣ୍ଡ ବିଜେ ନୀତି, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ମଧ୍ୟରେ ୪୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୩୩ଶହ ଟପିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୪ ହଜାର ୪୬୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮ ଲକ୍ଷ ୫୧ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ରଥଖଳା ହାଲ୍‌ଚାଲ, ୨୧ ଅଖରେ ଲାଗିଲା ୪୨ ଚକ, ପ୍ରଭା ଅପସରା କାମ ଆରମ୍ଭ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବର୍ଷାରେ ଧୋଇଯିବ ରଜ ମଉଜ, ୪୮ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଲଘୁଚାପ ଘନୀଭୂତ ହୋଇ ଅବପାତ ରୂପ ନେଇପାରେ, ଉପକୂଳରେ ବର୍ଷା ଜାରି-ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣରେ ବଢ଼ିବ
  • ||
  • ବାମରା : ପରିବାରର ୬ ଜଣଙ୍କୁ ହାଣି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କଲା ସଂକ୍ରମିତ ବାପା, ଝିଅ ମୃତ, ପୁଅ- ୩ ଝିଅ ଓ ମା’ ଆହତ
  • ||
  • କଟକ : ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ବେଳେ କଟକରେ ବେଧଡ଼କ ଚାଲିଛି ଦେହ ବ୍ୟବସାୟ, ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ଚଢ଼ଉ ବେଳେ ୫ ଯୁବତୀ ଉଦ୍ଧାର, ର‌୍ୟାକେଟ୍‌ର ମୁଖ୍ୟ ଓ ଜଣେ ଗ୍ରାହକ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସୁଧୁରୁଛି ସ୍ଥିତି, ୨୬ ଜିଲ୍ଲାରେ ହୋଇପାରେ ଅନଲକ, ୪ ଜିଲ୍ଲା ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଷ୍ଟ୍ରାଟେଜି
  • ||

ସ୍ବପ୍ନରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି କି ସାପ କି ଫୁଲ ଜୀବନରେ ଆସିପାରେ ଏଭଳି ପରିବର୍ତ୍ତନ

ରାତିରେ ଶୋଇବା ପରେ ସ୍ବପ୍ନ ଆସିବା ସାଧାରଣ କଥା। କିନ୍ତୁ ଜ୍ୟେତିଷ୍ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ବପ୍ନର ଅଲଗା ଅଲଗା ଗୁରୁତ ରହିଛି। ସାଧାରଣତଃ ଆପଣ ଖୋଲା ଆଖିରେ ଦେଖିଥିବା ସ୍ବପ୍ନକୁ କିଛି ମାତ୍ରରେ ପୁରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି। ମାତ୍ର ରାତିରେ ଶୋଇବା ବେଳେ ଦେଖୁଥିବା ସ୍ବପ୍ନ ଉପରେ ମନୁଷ୍ୟର କୌଣସି ନିୟଣନ୍ତ୍ର ରହିନଥାଏ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ସ୍ବପ୍ନ ବିଷୟ ଜଣାଇବୁ..

ଆପଣ ଯଦି ସ୍ବପ୍ନରେ ନିଜ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା  ସବୁଠାରୁ ବଡ ଶୁଭ ବୋଲି ଧରାଯାଏ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖ ରହିଛି ଏହି ଭଳି ସ୍ବପ୍ନ ମନୁ୍ଷ୍ୟର ବୟସ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପଡିଥାଏ। ମାନ୍ୟତା ରହିଛି ମୃତ ସ୍ବପ୍ନ ତାଙ୍କ ବୟସ ବଢ଼ାଇ ଦେଇଥାଏ।

ଯଦି ଆପଣ ସ୍ବପ୍ନରେ ସୁନ୍ଦର ଫୁଲ ଦେଖୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବା ସହ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ବଢ଼ିଯାଇଥାଏ।

ରାତ୍ରୀ ସପ୍ନରେ ସାପ ଦେଖୁଥିଲେ ଧନ ସଂମ୍ପଦରେ ବୃଦ୍ଧି ହେଇଥାଏ। ଏହା ଛଡା ସରକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ମିଳିବାର ସମ୍ଭବନା ବଢ଼ି ଯାଇଥାଏ। ରାତ୍ରୀ ସ୍ବପ୍ନରେ ମଶାଣିରେ ବୁଲୁଥିବା ଦେଖୁଥିଲେ ବହୁତ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିଥାଏ। ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ସହ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥାଏା

ଆପଣ ଯଦି ରାତ୍ରୀ ସ୍ବପ୍ନରେ ନିଜକୁ ଦରିଦ୍ର ହେଉଥିବା ଦେଖୁଥାନ୍ତି ତେବେ ଆଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅର୍ଥ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେଇଥାଏ। ଏହା ଛଡା ଜୀବନରେ ଶୀଘ୍ର ଧନ ବର୍ଷା ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି।