ପପୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୂତିଙ୍କ ମାନହାନି ମାମଲା ଚେତାବନୀ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୧/୮: ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ ଓରଫ ତତ୍ତ୍ୱପ୍ରକାଶ ଶତପଥୀଙ୍କୁ ନେଇ ବିବାଦ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି । ନିଜର ଅପ୍‌କମିଂ ଫିଲ୍ମ ‘ମିଷ୍ଟର କହ୍ନେୟା’ ପୋଷ୍ଟରକୁ ନେଇ ପପୁ ଅଡ଼ୁଆରେ ପଡ଼ିଥିବା ବେଳେ ଏବେ ଆଥଲେଟ୍‌ ଦୂତିଚାନ୍ଦ ପପୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ବିଷୋଦଗାର କରିଛନ୍ତି । ଏପରିକି ସେ ପପୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାନହାନି ମାମଲା କରିବେ ବୋଲି ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି । ଦୂତି ତାଙ୍କ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ମୋତେ ବହୁତ ଖରାପ ଲାଗୁଛି । ମୁଁ କେବେ ବି ପପୁ ଭାଇଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କଥାରେ ମୁଣ୍ଡ ପୂରାଇ ନାହିଁ । ମୋ ପରିବାର ବିଷୟରେ ନଜାଣି କାହିଁକି ଏମିତି ଖରାପ କହିଲେ ବୋଲି ଦୂତି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ।

ଏବେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ହିସାବରେ ଯାହା କରିବାକୁ ହେବ ମୁଁ କରିବି । ମୁଁ ଏବେ ଆଇନର ଆଶ୍ରୟ ନେବି । ମୋତେ ଆପଣ ସର୍ବସମ୍ମୁଖରେ ଲଜ୍ଜିତ କରିଛନ୍ତି । ମୋତେ ମାନସିକ ଭାବେ ନିର୍ଯାତିତ କରିଛନ୍ତି । ମୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ମାନହାନୀ ମକଦ୍ଦମା କରିବି ବୋଲି ଦୂତି ତାଙ୍କ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ୍‌ର ଲେଖିଛନନ୍ତି ।

କିନ୍ତୁ ପପୁ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ କ’ଣ କହିଛନ୍ତି ଯାହାକି ତାଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦେଇଛି, ସେନେଇ ଦୂତି ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ ଆକାଉଣ୍ଟ୍‌ରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିନାହାନ୍ତି । ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ପପୁ କୁଆଡ଼େ ଦୂତିଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କେତେକ ଆପତ୍ତିଜନକ ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଥିଲେ । ଯାହାର ଅଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ପପୁଙ୍କ ଅପ୍‌କମିଂ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ‘ମିଷ୍ଟର କହ୍ନେୟା’ର ବିବାଦୀୟ ପୋଷ୍ଟରରେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରାଯାଇଥିବା ଦୂତି ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଯାହାକୁ ନେଇ ପପୁଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମହିଳା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ପାରିତ ହେଲା ସଂକ୍ରାମକ ରୋଗ ବିଲ୍‌, କରୋନା ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କଲେ ଲକ୍ଷେ ଜରିମାନା, ଦୁଇ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌

ମାସ୍କ ବ୍ୟବହାର କଲେ ସଂକ୍ରମଣ ସମ୍ଭାବନା କମ୍‌: ଡା. ମନୋଜ ସାହୁ

ବାଉଁଶ ଚାଷର ବିକାଶ ପାଇଁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ସହାୟତାରେ ତିନି ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାକୁ ମିଳିଛି ୬.୭୭ କୋଟି: ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର

ସରିଲା ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ନାମଲେଖା, ଖାଲି ପଡ଼ିବ ୪୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ସିଟ୍‌…

ନନ୍ଦନକାନନରେ ଦିନକୁ ୨,୫୫୦ ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କୁ ଟିକେଟ୍‌, ବୟସ୍କ ଓ ଶିଶୁ ନଯିବାକୁ ପରାମର୍ଶ…

ଭୁବନେଶ୍ୱର ନାବାଳିକା ଗଣବଳାତ୍କାର ଘଟଣା, ଡିସିପି ବା ତଦୁଦ୍ଧ୍ୱ୍ୱର୍ ପାହ୍ୟାର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ