ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କ ଗିରଫ ପରେ ପୁଅ କାର୍ତ୍ତି ଏବେ ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀ ଓ ପିଟରଙ୍କୁ ନେଇ କହିଲେ ଏଭଳି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୨।୮: ଆଇଏନଏକ୍ସ ମିଡିଆ ମାମଲାରେ ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ପି.ଚିଦମ୍ବରମଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ପରେ ତାଙ୍କ ପୁଅ ଓ କଂଗ୍ରେସ ନେତା କାର୍ତ୍ତି ଚିଦମ୍ବରମ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି। ଶିବଗଙ୍ଗାରୁ ସାଂସଦ ଥିବା କାର୍ତ୍ତି ଚିଦମ୍ବରମ ଦିଲ୍ଲୀରେ ଗଣାମଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କର ବାପାଙ୍କୁ ଏହା ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଇନି, ବଂର କଂଗ୍ରେସକୁ ଟାର୍ଗେଯ କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯିବା ବିରୋଧରେ ଏମକେ ଷ୍ଟାଲିନଙ୍କ ସହିତ ଡିଏମକେ ନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଛନ୍ତି।

କାର୍ତ୍ତି କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ କେବେ ମଧ୍ୟ ପିଟର ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିନାହିଁ। ଜୀବନରେ କେବେ ମଧ୍ୟ ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିନାହିଁ। ସେତେବେଳେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଇନ୍ଦ୍ରାଣୀ ମୁଖାର୍ଜୀଙ୍କୁ ଦେଖିଲି ଯେତେବେଳେ ସିବିଆଇ ତାଙ୍କୁ ଓ ମୋତେ ସାମ୍ନା ସାମ୍ନି କରିବାକୁ ନେଇଥିଲା। ତାଙ୍କର କମ୍ପାନୀ ସହିତ ମୋର ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ କିମ୍ବା ପରୋକ୍ଷରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ।’

ପୂର୍ବତନ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଚିଦାମ୍ବରମ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ସିବିଆଇ ମୁଖ୍ୟାଳୟରୁ ନିଆଯିବାର କିଛି ମିନିଟ ପରେ ନିଜର ବାସଭବନ ବାହାରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ଏହି ମାମଲା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ୨୦୦୮ରେ ହୋଇଥିବା ଘଟଣାକ୍ରମ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲା। ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ରାଜନୀତି ପ୍ରେରିତ ପ୍ରତିଶୋଧର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ।’ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ଯେ, ସିବିଆଇ ଚିଦାମ୍ବରମଙ୍କୁ ଆଇଏନଏକ୍ସ ମିଡିଆ ମାମଲାରେ ଗତ ବୁଧବାର ରାତିରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଗିରଫ ପରେ ଆଜି ଚିଦାମ୍ବମରଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


‘ଜିସିଟିସି ଉର୍ଜ୍ଜା ସୁରକ୍ଷା ସମ୍ମିଳନୀ-୨୦୨୦’ରେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଉଦ୍‌ବୋଧନ,ଉର୍ଜ୍ଜା ସୁରକ୍ଷା ସ୍ଥାପତ୍ୟ ବିକାଶରେ ‘ଆତ୍ମନିର୍ଭର ଭାରତ’ର ଭୂମିକା ରହିବ

ୟୁନିସେଫ୍‌ ଓ ଏମସ୍‌ର ମିଳିତ ୱେବିନାର, ‘ସୁସ୍ଥ ଶିଶୁ ସୁସ୍ଥ ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ଗଠନ କରିଥାଏ’

ମାନସିକ ଚାପ ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କମିଯିବ ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ସୁଖୀ ପଶୁର ଭିଡିଓ

ଉପରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଭେଙ୍କେୟା ନାଇଡୁ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍

ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରପୋଜ୍ କରୁଥିଲେ , ଗୋଇଠା ମାଡ଼ ଖାଇ ପାଣିରେ ପଡ଼ିଗଲେ ଯୁବକ ! ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

NCBର ଖୁଲାସା –ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହିଁ …