ବାଲେଶ୍ୱରର ଏହି ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ମାରୁଛି ଚୌକା-ଛକା: ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଇଂଲଣ୍ଡର ମହିଳା କ୍ରିକେଟର, ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇଯିବେ ଫ୍ଯାନ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୨/୨: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି  । ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ହାତରେ ବ୍ଯାଟ୍ ଧରି ଚୌକା, ଛକା ମାରିବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ଯ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯିବେ ଯେ ଏତେ ଛୋଟ ପିଲାଟି କେମିତି ଏତେ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରୁଛି । ପିଲାଟିର ଏହି ବ୍ୟାଟିଂ ଓ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରତି ନିଶା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ‘ମାହି’ ବୋଲି ଡାକୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ଶିଶୁ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ବାଲେଶ୍ୱରର ଶୁଦ୍ଧୃତି ରାଉତ। ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।  

ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ମାହି କହି ସମ୍ବୋଧନ କରୁଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ଜଣେ ବଡ ଫ୍ୟାନ୍ । ଟିଭିରେ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖି ସେ ଧୋନୀଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଶୁଦ୍ଧୃତି କ୍ରିକେଟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଥରେ ସେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ମୋବାଇଲରେ ସୁଟିଂ କରିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ ଛୁଟୁଛି । ତାଙ୍କର ଏହି ବ୍ୟାଟିଂକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଇଂଲଣ୍ଡର ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ଡାନିଲେ ୱାଟ୍ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବହୁତ ସ୍ପିଡ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡ…

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କରୋନା – ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ୪୩୮୮

ସୁନୀଲ ଗାଭାସ୍କରଙ୍କ ଟିପ୍ପଣୀକୁ ନେଇ କଡା ଜବାବ୍ ଦେଲେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମା, କହିଲେ ଏଭଳି

ସମ୍‌ରେ ସଫଳ କିଡ୍‌ନୀ ପ୍ରତିରୋପଣ – ରୋଗୀଙ୍କୁ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସେବା ଯୋଗାଉଛି ସମ୍ ଅଲ୍ଟିମେଟ୍ ମେଡିକେୟାର

ଡ୍ରଗ୍ସ ଜାଲରେ କ୍ରିକେଟରଙ୍କ ପତ୍ନୀ!

ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଉପରେ ଲାଗିଲା ୧୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜରିମାନା, ଜାଣନ୍ତୁ କ’ଣ ରହିଛି କାରଣ?

ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପିସ୍ତଲ ଡିଲ୍‌ର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ : ସ୍କର୍ପିଓରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲେ କଲଗାର୍ଲ !