PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ବଲପୁର : ନାକଟିଦେଉଳରେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣରେ ୨ ଚାଷୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • Tokyo Olympics : ଭାରତକୁ ପ୍ରଥମ ପଦକ, ଭାରତ୍ତୋଳନରେ ମୀରାବାଈ ଚାନୁ ଜିତିଲେ ରୌପ୍ୟ ପଦକ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦ ଉପରମୁଣ୍ଡରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଜଳଭଣ୍ଡାରକୁ ପ୍ରବେଶ କରୁଛି ୭୭ ହଜାର କ୍ୟୁସେକ ଜଳ, ପୁଣି ଗେଟ୍ ଖୋଲିବା ନେଇ ବାଜିଲା ସାଇରନ୍
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : ଶାଳନ୍ଦୀ ନଦୀର ହଦଗଡ ଡ୍ୟାମରୁ ହୋମିଓପାଥି ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ଦୁଇ ଦିନ ତଳୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଘର ଭିତରୁ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଝିଅ ଘର ଲୋକେ
  • ||
  • ତେଲକୋଇ : ନାଳରେ ଭାସିଗଲେ ଓରିଆ ପଞ୍ଚାୟତ ପୁରୁଣାପାଣି ପାଣି ଗାଁର ଗୁରଦେବ ନାୟକ
  • ||
  • ବାନ୍ଦୀପୋରା : ଆତଙ୍କବାଦୀ-ସୁରକ୍ଷାବାହିନୀ ମୁହାଁମୁହିଁ, ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସଫା
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଟକ୍କର: ଭାରତୀୟ ପୁରୁଷ ହକି ଦଳର ଦମଦାର ବିଜୟ, ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡକୁ ୩-୨ରେ ଦେଲା ମାତ୍‌
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : କେନାଲରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୫୪୪୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୬୪ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ୨୯ ଦିନ ପରେ ରତ୍ନବେଦିକୁ ଫେରିଲେ ମହାବାହୁ, ଆଜି ମିଳିବ ନୀଳାଚଳ ଅବଢ଼ା
  • ||

ବାଲେଶ୍ୱରର ଏହି ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ମାରୁଛି ଚୌକା-ଛକା: ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଇଂଲଣ୍ଡର ମହିଳା କ୍ରିକେଟର, ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇଯିବେ ଫ୍ଯାନ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୨/୨: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି  । ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ହାତରେ ବ୍ଯାଟ୍ ଧରି ଚୌକା, ଛକା ମାରିବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ଯ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯିବେ ଯେ ଏତେ ଛୋଟ ପିଲାଟି କେମିତି ଏତେ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରୁଛି । ପିଲାଟିର ଏହି ବ୍ୟାଟିଂ ଓ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରତି ନିଶା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ‘ମାହି’ ବୋଲି ଡାକୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ଶିଶୁ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ବାଲେଶ୍ୱରର ଶୁଦ୍ଧୃତି ରାଉତ। ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।  

ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ମାହି କହି ସମ୍ବୋଧନ କରୁଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ଜଣେ ବଡ ଫ୍ୟାନ୍ । ଟିଭିରେ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖି ସେ ଧୋନୀଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଶୁଦ୍ଧୃତି କ୍ରିକେଟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଥରେ ସେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ମୋବାଇଲରେ ସୁଟିଂ କରିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ ଛୁଟୁଛି । ତାଙ୍କର ଏହି ବ୍ୟାଟିଂକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଇଂଲଣ୍ଡର ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ଡାନିଲେ ୱାଟ୍ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବହୁତ ସ୍ପିଡ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡ…