PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ୟାସିନ ମଲିକକୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ, ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଇବା ମାମଲାରେ କୋର୍ଟ ଶୁଣାଇଲେ ଦଣ୍ଡାଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର : ଭବାନୀପାଲି ଠାରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା , ଟ୍ରକ୍ ଧକ୍କାରେ ୩ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ , ମୃତକଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳନାହିଁ
  • ||
  • କଳିଙ୍ଗା ଘାଟିରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୬ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ଏଣିକି କଳିଙ୍ଗା ଘାଟି ଦେଇ ଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ , ରାଜ୍ୟ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ୍ମନାଭ ବେହେରାଙ୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରୁ ପ୍ରାୟ ୧୭ ଗ୍ରାମ୍‌ର ବ୍ରାଉନସୁଗର ଜବତ, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ପାର୍କିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ଚଢିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ହେଲ୍‌ପର୍ ମୃତ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟକା, ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ଟିକେଟରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ କପିଲ ସିବଲ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦରୁ ଛଡ଼ାଯିବ ପ୍ରଥମ ବନ୍ୟାଜଳ, ତଳ ମୁଣ୍ଡର ୧୨ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିଲା, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍, ୬ ମୃତ ୩୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ, ଗୋରୁ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ୨୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

ବାଲେଶ୍ୱରର ଏହି ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ମାରୁଛି ଚୌକା-ଛକା: ପ୍ରଶଂସା କଲେ ଇଂଲଣ୍ଡର ମହିଳା କ୍ରିକେଟର, ବ୍ୟାଟିଂ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି ହୋଇଯିବେ ଫ୍ଯାନ୍

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୨୨/୨: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି  । ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ୪ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ହାତରେ ବ୍ଯାଟ୍ ଧରି ଚୌକା, ଛକା ମାରିବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ଯ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯିବେ ଯେ ଏତେ ଛୋଟ ପିଲାଟି କେମିତି ଏତେ ଭଲ ବ୍ୟାଟିଂ କରିପାରୁଛି । ପିଲାଟିର ଏହି ବ୍ୟାଟିଂ ଓ କ୍ରିକେଟ୍ ପ୍ରତି ନିଶା ଦେଖି ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ‘ମାହି’ ବୋଲି ଡାକୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ଶିଶୁ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ବାଲେଶ୍ୱରର ଶୁଦ୍ଧୃତି ରାଉତ। ତାଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂର ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ।  

ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ମାହି କହି ସମ୍ବୋଧନ କରୁଛନ୍ତି କାରଣ ସେ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଧୋନୀଙ୍କ ଜଣେ ବଡ ଫ୍ୟାନ୍ । ଟିଭିରେ କ୍ରିକେଟ୍ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖି ସେ ଧୋନୀଙ୍କ ବ୍ୟାଟିଂକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

ଶୁଦ୍ଧୃତି କ୍ରିକେଟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଥରେ ସେ ବ୍ୟାଟିଂ କରୁଥିବା ସମୟରେ ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ମୋବାଇଲରେ ସୁଟିଂ କରିବା ପାଇଁ କହିଲେ । ପରେ ତାଙ୍କ ପିତା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଏହି ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥିଲା । ଭିଡିଓଟି ଭାଇରାଲ ହେବାପରେ ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ପ୍ରଶଂସାର ସୁଅ ଛୁଟୁଛି । ତାଙ୍କର ଏହି ବ୍ୟାଟିଂକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି ଇଂଲଣ୍ଡର ମହିଳା କ୍ରିକେଟର ଡାନିଲେ ୱାଟ୍ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବହୁତ ସ୍ପିଡ୍ ହ୍ୟାଣ୍ଡ…

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର