ଯେବେ ଶାହାରୁଖ ଛଡାଇ ନେଇଥିଲେ ସବୁ ପ୍ରଶଂସା, ରାଗରେ ସନ୍ନି ନିଜେ ପିନ୍ଧିଥିବା ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚିରି ଦେଇଥିଲେ

ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଓ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ୨୭ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଏକାଠି ‘ଡର’ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ। ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଶାହାରୁଖ, ସନ୍ନି ଏବଂ ଜୁହି ଚାଓ୍ବଲା ଲିଡ୍ ରୋଲରେ ଥିଲେ। ୩ ଜଣଙ୍କ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସ୍ପେସ୍ ଠିକ୍ ଥିଲା। ଫିଲ୍ମରେ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ପଜିଟିଭ ରୋଲରେ ଥିବା ବେଳେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍ ନେଗେଟିଭ ରୋଲରେ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମରେ ଘଟିଥିଲା କିଛି ଓଲଟା। ତାହା ହେଲା ହିରୋ ଅପେକ୍ଷା ଫିଲ୍ମର ଭିଲେନ୍ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ କିନ୍ତୁ ଦର୍ଶକ କରିଥିଲେ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ। ନେଗେଟିଭ ରୋଲରେ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସନ୍ନିଙ୍କର ସବୁ ଲାଇମଲାଇଟ୍ ଛଡାଇ ନେଇଥିଲେ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍। ଏହି କଥାକୁ ନେଇ ସନ୍ନି ଦେଓଲ ଖୁବ୍ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିଲେ। ଏପରିକି ସନ୍ନି ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଶୋ’ରେ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ।

ଶୋ’ରେ ସନ୍ନି ଫିଲ୍ମର କ୍ଲାଇମାକ୍ସ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ କମାଣ୍ଡରଙ୍କ ରୋଲ ଦିଆଯାଇଥିଲା ସେତେବେଳେ କିନ୍ତୁ ଭିଲେନଠାରୁ ବାରମ୍ବାର ହାରୁଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ଡାଇରେକ୍ଟର ୟଶ ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ସହିତ ମୋର ଯୁକ୍ତି ତର୍କ ହୋଇଥିଲା। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲି ମୋତେ କମାଣ୍ଡୋ ଅଫିସର କରାଯାଇଛି। ମୋର କ୍ୟାରେକ୍ଟର ଜଣେ ଏକ୍ସପର୍ଟର ଓ ମୁଁ ଏଥିପାଇଁ ଫିଟ୍ ମଧ୍ୟ, ତେବେ ସେ ପିଲା ମୋତେ କେମିତି ମାରିପାରିବ। ଯଦି ସେ ମୋତେ ଦେଖାନଯାଏ ତେବେ ମାରିପାରେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ଦେଖି ମଧ୍ୟ ସେ ମୋତେ ମାରୁଛି। ତେବେ କମାଣ୍ଡୋ କେମିତି କୁହାଯିବି?

କିନ୍ତୁ ୟଶ ଚୋପ୍ରା ସନ୍ନିଙ୍କର ଯୁକ୍ତି ମାନିନଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ରାଗରେ ସନ୍ନି ନିଜର ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଚିରି ଦେଇଥିଲେ। ଏନେଇ ସନ୍ନି କୁହନ୍ତି- ମୁଁ ସେତେବେଳେ ଏତେ ରାଗରେ ଥିଳି ମୁଁ ନିଜ ହାତରେ ମୋର ପ୍ୟାଣ୍ଟକୁ ଚିରି ଦେଇଥିଲି ଓ ନିଜେ ଏହା ଜାଣିପାରିନଥିଲି। ଏହି ଘଟଣାର ୧୬ ବର୍ଷ ପରେ ବି ଦୁଇ ଅଭିନେତା ପରସ୍ପର ସହିତ କଥା ହେଉନାହାନ୍ତି।  ସନ୍ନିଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ- ମୁଁ ଏତେ ଅଧିକ ସୋସିଆଲ ନୁହେଁ, ତେଣୁ ପରସ୍ପରକୁ ଦେଖିବାର ସୁଯୋଗ ବେଶି ପାଇନୁ, ସେଥିପାଇଁ କଥା ହୋଇନୁ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅପ୍‌କମିଙ୍ଗ କମେଡି ଫିଲ୍ମ ‘ଲୁଡୋ’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ୍

କ୍ୟାନସର ମୁକ୍ତ ହେଲେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ! ଫୁସଫୁସ୍‌ ରୋଗକୁ ଦେଲେ ମାତ୍‌

ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଘୁଙ୍ଗୁର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ, ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ କଲେ ପ୍ରଶଂସା

ଆମିର୍ ଖାନଙ୍କ ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲାନି ଫିଲ୍ମରେ ରୋଲ୍‌ !

ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଦିୱାନା କରୁଛନ୍ତି ଏହି ହଟ୍ ଯୋଗ ଟ୍ରେନର

ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲାରେ ପାୟଲ ଘୋଷ ଇରଫାନ୍ ପଠାନଙ୍କୁ ନେଇ କଲେ ବଡ ଖୁଲାସା, କହିଲେ ଏମିତି…