PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ବିଦ୍ୟୁତ ଆଘାତରେ ବୃଦ୍ଧ ମୃତ, ପାଣିରେ ବୁଡି ଯୁବକ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶା ଅନଲକ୍‌ ହେବା ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଚାର ହେଉଛି ଗୁଜବ, ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଲେ SRC- ଏଭଳି ମାର୍ଗଦର୍ଶିକା ଜାରି ହୋଇନି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୪ ହଜାର ୩୩୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮ ଲକ୍ଷ ୫୬ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗଣପର୍ବ ରଜ ଅବସରରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଓ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ଓ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଜିଠାରୁ ରାଜଧାନୀରେ ଖୋଲିବ ମଲ୍, ବଜାର ଏବଂ ଦୋକାନ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ଷମତାରେ ଚାଲିବ ମେଟ୍ରୋ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଇସ୍ରାଇଲରେ ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଯୁଗ ଶେଷ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଜ ପାଇଁ ଓଟିଡିସି ଆରମ୍ଭ କଲା ‘ପିଠା ଅନ୍‌ ହ୍ୱିଲ୍‌’, ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହ ସମ୍ବଲପୁର ଓ କଟକରେ ମିଳିବ ପିଠା
  • ||
  • ବଅଁରପାଳ : ସୁନାର ସଂସାରକୁ ଛାରଖାର କରିଦେଲା କରୋନା, ଆଗପଛ ହୋଇ ଚାଲିଗଲେ ପୁଅ-ବୋହୂ ଓ ମା, ଅନାଥ ହୋଇଗଲା ୧୪ ମାସର ଶିଶୁପୁତ୍ର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ କନ୍ୟା ଚୋରି ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ପହିଲି ରଜ, ଗାଁଠାରୁ ସହର ସବୁଠି ଜମୁଛି ପିଠାପଣାର ଆସର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ, ଆହୁରି ଦୁଇଦିନ ସ୍ୱଳ୍ପରୁ ମଧ୍ୟମ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧୀବରଙ୍କୁ ସମୁଦ୍ର ମନା
  • ||

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚଳିବା ପାଇଁ କରିବାକୁ ପଡୁଛି ଏହା,ବଲିଉଡରେ ମଧ୍ୟ କରିସାରିଛନ୍ତି କାମ

ମୁମ୍ବାଇ,୨୫।୮: ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିବା ପ୍ରକୃତରେ ବହୁତ ବଡ କଥା ହୋଇଥାଏ। ସେହି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ସ୍ଥାନ ମିଳିପାରିଥାଏ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହାର ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ରହିଥାଏ।  ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀରେ ଏଭଳି ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆସିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କିଛି ଫିଲ୍ମ କରି ଫ୍ଲପ ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ବଲିଉଡରେ ଏଭଳି ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ଯିଏକି ତାଙ୍କର ଖୁବ୍ କମ୍ ସମୟ ଭିତରେ ଅନେକ ହିଟ୍ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରି ଏବେ ବି ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି। ଏପରିକି ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଚର୍ଚ୍ଚା କିଛି କମ୍ ନୁହେଁ। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣକ ହେଉଛନ୍ତି ୯୦ ଦଶକର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀ। ତେବେ ଜାଣନ୍ତି କି ଦିବ୍ୟାଙ୍କର ଜଣେ ଦାଦା ଝିଅ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ। ସେ ବଲିଉଡର ଏକ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି, ସେ ହେଉଛନ୍ତି କାୟନାତ ଆରୋରା।

ଦିବ୍ୟାଙ୍କ ଭଳି କାୟନାତ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ଖୁବ୍ ସୁନ୍ଦର। କାୟନାତ ବଲିଉଡରେ ‘ଗ୍ରାଣ୍ଡ ମସ୍ତି’ ଫିଲ୍ମ ଯୋଗେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ କାୟନାତ ‘ମାରଲୋ‘ ନାମକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅଡଲ୍ଟ କମେଡି ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଖୁବ୍ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଏହାପରେ କାୟନାତଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ଆଉ କୌଣସି ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିନାହିଁ।

କାୟନାତ ତେଲଗୁ,ମାଲାୟଲମ ଓ ପଞ୍ଜାବୀ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିସାରିଛନ୍ତି।  ସେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଖଟା ମିଠା’ରେ ଏକ ଆଇଟମ୍ ସଙ୍ଗ ‘ଆଇଲା ରେ ଆଇଲା…’ରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥିଲେ। ଏବେ କାୟନାତ ପଞ୍ଜାବୀ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି।

ବଲିଉଡରେ କାମ ନପାଇବା କାରଣରୁ କାୟନାତ ଏବେ ପଞ୍ଜାବୀ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ସେ ନିଜ ଭଉଣୀ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀଙ୍କ ଭଳି ବଲିଉଡରେ ଏକ ହିଟ୍ ହିରୋଇ୍ ହେବାର ଆଶାରେ ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ଫିଲ୍ମରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିନଥିଲେ। ଏବେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ଟ୍ରାକରେ ଆଣିବାକୁ ତାଙ୍କୁ ପଞ୍ଜାବୀ ଫିଲ୍ମର ସାହାରା ନେବାକୁ ପଡିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର