ନବୀନଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଭିଡିଓକୁ ସୁରଙ୍କ ଆହ୍ୱାନ୍: ‘ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନରୁ ରାଜମହଲ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ମୋ ସହିତ ଦୌଡି ଦେଖାଅ’

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୬/୪: ଗତକାଲିଠାରୁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି ବିଜେଡି ସୁପ୍ରିମୋ ତଥା ମୁଖ୍ଯମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ । ଗତକାଲି ମାନ୍ଯବର ମୁଖ୍ଯମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାପରଠୁ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ଏତିକିବେଳେ ନବୀନଙ୍କୁ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ସୁର ରାଉତରାୟ । ନିଜର ବୟାନ ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି ସୁର । ତେବେ ଆଜି ସେ ଗଣମାଧ୍ଯମରେ ନବୀନଙ୍କୁ ଆହ୍ୱାନ ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଶନିବାର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ସୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ ନବୀନଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଭିଡିଓ କେବଳ ଆକ୍ଟି ଓ ଆକ୍ସନ  । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନବୀନ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ବୟସରେ ସାନ । କିନ୍ତୁ ଯଦି ନବୀନ ଭୁବନେଶ୍ୱର ମାଷ୍ଟରକ୍ଯାଣ୍ଟିନ୍ ଛକରୁ ରାଜମହଲ ଛକ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ତାଙ୍କ ସହ ଦୌଡି ଜିତି ଯିବେ ତେବେ ସେ ନବୀନଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇବେ । କହିରଖୁଛୁ ବରିଷ୍ଠ ନେତା ସୁରଙ୍କ ବୟସ ଏବେ ୭୫ ବର୍ଷ ଏବଂ ନବୀନଙ୍କ ବୟସ ୭୨ ବର୍ଷ । ତେବେ ସୁରଙ୍କ ଏହି ଚାଲେଞ୍ଜ ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି ।

ଗତକାଲି ନବୀନଙ୍କ ୨ ମିନିଟ୍ ୪୨ସେକେଣ୍ଡର ଏହି ଫିଟନେସ୍ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ନିବାସ ଭିତରେ ଜଗିଂ କରିବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କୁ ସବୁବେଳେ ଧଳା କୁର୍ତ୍ତା ଓ ପାଇଜାମାରେ ଦେଖି ଆସୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଏଭଳି ବେଶ ଟିକେ ଝଟକା ଦେଇଥିଲା । ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ପ୍ୟାଣ୍ଟ ଓ କଳା ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ନବୀନ ଯେଉଁ ପ୍ରକୋଷ୍ଠରେ ବ୍ୟାୟାମ କରୁଛନ୍ତି ସେହି ରୁମରେ ଥିବା ଟିଭିରେ ପ୍ରମେୟ ନ୍ୟୁଜ୍ ସେଭେନ୍ ସମେତ କିଛି ଅନ୍ଯ  ଓଡିଆ ନ୍ଯୁଜ୍ ଚ୍ୟାନେଲ ଚାଲୁଥିବା ମଧ୍ୟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି ।

ବ୍ୟାୟାମ ସରିବା ପୂର୍ବରୁ ନବୀନ କ୍ୟାମେରାକୁ ଦେଖି କହୁଛନ୍ତି ଯେ, ଆଇ ଆମ ଗେଟିଂ ରେଡି ଟୁ ଫାଇଟ୍ ଫର୍‌ ପିପୁଲ ଅଫ୍ ଓଡିଶା । ଅର୍ଥାତ୍ ଓଡିଶା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଯୁଦ୍ଧ କରିବା ଲାଗି ମୁଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି । ଗତ କିଛିମାସ ତଳେ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଅସୁସ୍ଥ ବୋଲି ପ୍ରଚାର ହେଉଥିଲା । ଏହାର ଉତ୍ତରରେ ମୁଁ ସୁସ୍ଥ ଅଛି ବୋଲି ଅନେକ ଥର ଜବାବ ଦେଇଥିଲେ ନବୀନ । ଏବେ କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଏଭଳି ଆଲୋଚନାର ସିଧା ଜବାବ ଦେଲେ ନବୀନ ।

ଅଧିକ ପଢନ୍ତୁ ସୁରଙ୍କ ପରେ ନବୀନଙ୍କୁ ଚାଲେଞ୍ଜ ମାରିଲେ ଦାମ, ‘ପିଏମଜିରେ ୧୫ ମିନିଟ୍ ଠିଆ ହୋଇ ବିତର୍କ କର’

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


୩୦ ବିସ୍ଥାପିତ ପାକ୍‌ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଅନ୍‌ଲାଇନ୍‌ରେ ଭାରତର ନାଗରିକତା ପ୍ରଦାନ କଲେ ରାଜସ୍ଥାନ ସରକାର

ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କ ନୂଆ ଠିକଣା ଝାରପଡ଼ା ଜେଲ, ଗିରଫ ପରେ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବନ କଲେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର

ସୁଶୀଲ ମୋଦୀଙ୍କୁ ରାଜ୍ୟସଭା ଟିକେଟ୍: ପାଶଓ୍ବାନଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ହେଲେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ, ପୂର୍ବତନ ଉପମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କେନ୍ଦ୍ରରେ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ମନ୍ତ୍ରୀ

ଡିସେମ୍ବର ୧ରୁ ଖୋଲିବ ରାଜ୍ୟର ସମସ୍ତ ମେଡିକାଲ କଲେଜ

କେନ୍ଦ୍ର ଶିକ୍ଷାମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର, ଉତ୍କଳକୁ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ମାନ୍ୟତା ଦେବା ପାଇଁ କଲେ ଅନୁରୋଧ

ମମତାଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଝଟକା: ଦକ୍ଷିଣ କୁଚବିହାର ବିଧାୟକଙ୍କ ଇସ୍ତଫା ପରେ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଇସ୍ତଫା, ବିଜେପିରେ ମିଶିବାକୁ ଏବେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ମିହିର