PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଆଜିଠୁ ଖୋଲିଲା ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର, କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ଦର୍ଶନ କଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଗଷ୍ଟରେ ବି ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ପୁଣି ଘନେଇଲା ମରୁଡ଼ି ଆଶଙ୍କା, ୧୫ ଦିନରେ ଉପକୂଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ଉଭେଇ ଯିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ପଟ୍ଟାଙ୍ଗି : ବାଇକ୍‌ର କିସ୍ତି ଟଙ୍କା ବାନ୍ଧି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ ଧକ୍କା ଦେଲା ୧୦ ଚକିଆ ଟ୍ରକ୍, ଆଖି ବୁଜିଲେ ମାମୁଁ-ଭଣଜା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲା ପ୍ଲାଣ୍ଟସାଇଡ୍ ଥାନା ଗୋପବନ୍ଧୁ ପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ୧୩ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲା ଜନ୍ମକଲା ମାଆ, ବାପାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ନାବାଳିକା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର : ଗାଇସିଲେଟ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଚାରିଛକଠାରୁ ମଲମଣ୍ଡା ବୌଦ୍ଧବିହାର ଗନିଆଁପାଲି ରାସ୍ତା ମରାମତି ପାଇଁ ଶୁଣିଲାନି ପ୍ରଶାସନ, ଧାନ ରୋଇ ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଆଜିଠୁ ଖୋଲିବ ଶାବର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର, ବାହାର ଭୋଗ ମନା, କଟକଣାରେ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସାମାନ୍ୟ ବଢ଼ିଲା କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୧୨୯ ଜଣ କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ଖୋଲିଲା ବ୍ରହ୍ମପୁରର ସବୁ ମନ୍ଦିର, ଦିଅଁଙ୍କ ନିକଟରେ ଭୋଗ କରିପାରିବେନି ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୬୧୦୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

ଆଜି ବି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି ପୋଷା କୁକୁର ଫଜ୍, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

https://zeenews.india.com/

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୭/୮: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଅଚାନକ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର, ସାଙ୍ଗସାଥୀ ଓ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଝଟକା ଲାଗିଛି । ତାଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁର ଫଜ୍ ଏବେ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଝୁରୁଛି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଜର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏବେ ଫଜର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯେଉଁଥିରେ କୁହାଯାଉଛି କି ସେ ଆଜି ବି ନିଜ ମାଲିକ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫେରିବା ବାଟକୁ ଚାହିଁ ବସିଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ସମ୍ପର୍କରେ କହିବା ଟିକେ କଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ କେବେକାର କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ମନ ଦୁଃଖ କରୁଛନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ପୋଷା କୁକୁରକୁ ପିଲା ଭଳି ସ୍ନେହ କରୁଥିଲେ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏବେ ଫଜ୍ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସରେ ରହୁଛି ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପଛର କାରଣ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜଣା ପଡୁନାହିଁ । ତେବେ ଏହି ମାମଲା ଏବେ ସିବିଆଇ ପାଖରେ ଅଛି ଏବଂ ଆଶା କରାଯାଉଛି କି ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ମାମଲାର ସତ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ।

ଏହି ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭାବେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ମୁମ୍ବାଇରେ ଯଦିଓ ଯାଞ୍ଚ ଧିରେ ଚାଲିଛି କିନ୍ତୁ ସିବିଆଇ ଯାଞ୍ଚର ଆଦେଶ ମିଳିବା ପରେ ରିୟା ତକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସମେତ ୬ ଜଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ସିବିଆଇ ଏଫଆଇଆର୍ ରୁଜୁ କରିଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ରିୟାଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଇଡି ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ବିହାର ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର