ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା: ଅସୁବିଧାରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର, ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ମାଗିପାରେ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ

ମୁମ୍ବାଇ ୪।୮ : ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଏବେ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ମୁଣ୍ଡ ଖେଳାଇଛି। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ତଦନ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ମାଗିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତୀଶ କୁମାର ମୁମ୍ବାଇରେ ବିହାର ପୋଲିସର ଆଚରଣରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟକୁ ଏହି ଘଟଣାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଥିଲେ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଏଥିରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରୁ ନ ଥିବାରୁ ଏହା ଏକ ରାଜ୍ୟ ମାମଲା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଦୁଇ ରାଜ୍ୟ ପୋଲିସ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବା ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଦ୍ବାରା ବିହାର ପୋଲିସର ତଦନ୍ତରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ଖବର କେନ୍ଦ୍ରରେ ରଖାଯାଇଥିଲା। ପରବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ, ଗୃହ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ସମ୍ପର୍କରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଠାରୁ ବିସ୍ତୃତ ରିପୋର୍ଟ ମାଗିପାରେ। ଏହିପରି ଆଲୋଚନା ତୀବ୍ର ହୋଇଛି।

ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ବିହାର ପୋଲିସ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାଞ୍ଚର ନେତୃତ୍ୱ ନେବାକୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପାଟନା ଆଇପିଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ବିନୟ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ବିଏମସି ଦ୍ୱାରା ଜବରଦଖଲ ଉଚ୍ଛେଦ କରାଯାଇଛି। ବିହାର ସିଏମ ଏହି ଘଟଣାକୁ ନିନ୍ଦା କରିବା ସହ ଏହା ଭୁଲ ବୋଲି ବିହାର ଡିଜିପି ଗୁପ୍ତଚର ପାଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ନିନ୍ଦା କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ପାଟନାରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ପଞ୍ଜିକରଣ ପରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ଦାଖଲ କରିବା ପରେ ବିହାର ପୋଲିସର ଏକ ଟିମ୍ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଛି କିନ୍ତୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ବିହାର ପୋଲିସ୍ ସହିତ ଠିକ୍ ଆଚରଣ କରୁନାହିଁ। ଦୁଇଟି ରାଜ୍ୟ ସିଧାସଳଖ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ ହେଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ନା ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି ? ରହସ୍ୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କ୍ୟାନସର ସହ ଲଢେଇରେ ହାରିଗଲେ ତାମିଲ ଅଭିନେତା ଥବାସୀ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅର୍ଥ ସାଜିଲା ବାଧକ

ଜୀବନ ସହ ସଂଘର୍ଷ କରି ଶେଷରେ ଆଖି ବୁଜିଲେ ଅଭିନେତା ଆଶିଷ ରୟ, ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଜରିଆରେ ମାଗିଥିଲେ ସାହାଯ୍ୟ

ଦୁଃଖ ଓ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସହଜରେ ଯାଏ ନାହିଁ … ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଭଉଣୀଙ୍କ ଚିଠି

ଅବସର ନେଲେ ରେସ୍‌ଲିଂ ଦୁନିଆ‌ର ମହାରଥୀ ଅଣ୍ଡରଟେକର୍‌, କହିଲେ- ମୋର ସମୟ ଆସିସାରିଛି…

ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପୁଣି ଆଉ ଏକ ରେକର୍ଡ

ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲା: କମେଡିଆନ୍ ଭାରତୀ ସିଂ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହର୍ଷଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ୍