PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଧିନାୟକ ପଦ ଛାଡ଼ିବେ ବିରାଟ କୋହଲି, ଟି-୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍‌ ପରେ କୋହଲି ଏହି ଫର୍ମାଟ୍‌ ଅଧିନାୟକ ପଦ ଛାଡ଼ିବା ନେଇ ସୋଶଲ ମିଡିଆରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ବିରାଟ
  • ||
  • କଟକ: ଦଶହରା ମୂର୍ତ୍ତି ଉଚ୍ଚତା ବିବାଦ ମାମଲା, ବାଲୁ ବଜାର ପୂଜା କମିଟି ଆବେଦନର ଉପରେ ଶୁଣାଣି ଶେଷ, ଆସନ୍ତା କାଲି ରାୟ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ହାଇକୋର୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି: ମାଓବାଦୀ କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଠାବ କଲେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ, ଶିବିର ଛାଡ଼ି ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା: ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଉତ୍କଳ ଆଲୁମିନା କାରଖାନାର ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ପ୍ରକଳ୍ପର ଉଦଘାଟନ କରିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା: ହୀରାକୁଦ ଉପର ମୁଣ୍ଡରେ ବନ୍ୟା ସ୍ଥିତି, ସେମଲିଆ ରାସ୍ତା ଉପରେ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି ୪ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚର ପାଣି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ନିଶାଶକ୍ତ ୩ ଯୁବକଙ୍କ ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ, ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଯୁବକଙ୍କ ମଳ ଦ୍ବାରରେ ଭର୍ତ୍ତି କଲେ ଷ୍ଟିଲ୍ ଗ୍ଲାସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ହୀରାକୁଦର ଖୋଲିଲା ଆଉ ୪ ଗେଟ୍, ୨୮ ଗେଟ୍ ଦେଇ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ଜାରି
  • ||
  • ସୋର : ଫୁଲୁଛି କାଂଶ ବାଂଶ ନଦୀ, ରାସ୍ତାର ଉପରେ ୭ ରୁ ୮ ଫୁଟ୍ ପାଣି ପ୍ରବାହିତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୧୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପରମୁହାଁ ହେଲା କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଆଉ ୫୮୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ପୁରୀରୁ ତୀର୍ଥ ସାରି ଫେରିବା ବାଟରେ ଅଘଟଣ, ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ବୋଲେରୋ, ୫ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ୧୩ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳାଇଥିବା ୨ ଅନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ଏଟିଏମ୍ ଲୁଟେରା ଗିରଫ, ଅନ୍ୟ ୨ ଫେରାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଡ଼େଲିଭରୀ ବୟ ଅପହରଣ ଘଟଣା, ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରୁ ଯୁବକ ଓ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱରକୁ ଆଣିଲା କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଟିମ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୧୮ରୁ ପୁଣି ଢ଼ାଳିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: କରାଳ ରୂପ ଧରିଛି ମହାନଦୀ, ମାଡ଼ି ଆସୁଛି ବନ୍ୟା: ହୀରାକୁଦରେ ଖୋଲିବ ଆଉ ୪ଟି ଗେଟ୍, ନରାଜରେ ଜଳସ୍ତର ସତର୍କ ସଙ୍କେତ ଟପିଲା
  • ||

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମଲାରେ ତୀବ୍ର ହେଲା ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି , ବଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାରମାନେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଆଗେଇ ଆସିଲେ

ମୁମ୍ୱାଇ – ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଏ ଦୁନିଆ ଛାଡ଼ିବାର  ୨ ମାସ ହୋଇ ଯାଇଛି । ସେ ଏମିତି କାହିଁକି କଲେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏ ବିଷୟରେ କିଛି ବି ଜଣାପଡ଼ିଲା ନାହିଁ । ଏହି ମାମଲାରେ ସିବିଆଇଙ୍କୁ ତଦନ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେବା ପାଇଁ ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଦାବି ଉଠିଛି । ସାମନାକୁ ଆସିଲା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ଡାଏରୀ , ଲେଖିଥିଲେ ଏହି ଆବେଗପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଆକ୍ଟରଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବା ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉପାୟରେ ଆନ୍ଦୋଳନ ଚାଲିଛି । ଏଥିରେ ଏବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ୍‌ର ଷ୍ଟାରମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଗକୁ ଆସିଛନ୍ତି । କୃତି ସେନନ, ବରୁଣ ଧୱନ, ମାନି ରାୟଙ୍କ ଆଦି ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

सुशांत केस में CBI जांच की मांग हुई तेज, सपोर्ट में उतरे बॉलीवुड स्टार्स

କୃତି ସେନନ ନିଜର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ନୋଟ୍‌ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଏହା ଜରିଆରେ ସେ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । କୃତି ସେନନ ଲେଖିଛନ୍ତି –ମୁଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି  ସତ ଶୀଘ୍ର ସାମନାକୁ ଆସିବ । ତାଙ୍କର ପରିବାର , ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ଓ ପାଖ ଲୋକ ସତ ଜାଣିବାର ଅଧିକାର ରହିଛି ।

କୃତି ପୁଣି ଆଗକୁ ଲେଖିଛନ୍ତି – ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଏବଂ ଆହୁରି ପ୍ରାର୍ଥନା କରୁଛି କି ଏହି କେସ୍‌ ସିବିଆଇକୁ ମିଳୁ , ଯାହାକି ଏହାର ତଦନ୍ତ ବିନା ରାଜନୈତିକ ଏଜେଣ୍ଡାରେ କରନ୍ତୁ । ଏହା ଦ୍ୱାରା ପରିବାରକୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳି ପାରିବ । ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଆତ୍ମାକୁ ଶାନ୍ତି  ପହଞ୍ଚିପାରିବ ।

सुशांत केस में CBI जांच की मांग हुई तेज, सपोर्ट में उतरे बॉलीवुड स्टार्स

କୃତିଙ୍କ ପରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଆହୁରି କିଛି ଷ୍ଟାର ସିବିଆଇ  ତଦନ୍ତ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ଆକ୍ଟର ବରୁଣା ଧୱନ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ୍‌ରେ #CBIforSSR ଲେଖିଛନ୍ତି । ଏହା କଥାକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟରରେ ୟୁଜରମାନେ ଟ୍ରୋଲ୍‌ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି କି ସୁଶାନ୍ତ ଯିବାର ୬୦ ଦିନ ପରେ ତାଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମନେପଡ଼ିଲା ।

सुशांत केस में CBI जांच की मांग हुई तेज, सपोर्ट में उतरे बॉलीवुड स्टार्स

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଡେଜି ଶାହ ମଧ୍ୟ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି କରି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ଲେଖିଛନ୍ତି କେମିତି ସତ ସାମନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ ପରିବାର ଚିନ୍ତାରେ ଦିନ ବିତାଉଛନ୍ତି।

सुशांत केस में CBI जांच की मांग हुई तेज, सपोर्ट में उतरे बॉलीवुड स्टार्स

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏକ୍ସ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ  ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଶାନ୍ତ କେସ୍‌ରେ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।  ସେ ଏହି ମାମଲାରେ ସିବିଆଇ  ତଦନ୍ତ ଦାବି କହିଛନ୍ତି।  ଭିଡ଼ିଓରେ ଅଙ୍କିତା କହୁଛନ୍ତି କି ଏହି ସତ ଜାଣିବାକୁ ସମସ୍ତଙ୍କର ଅଧିକାର ରହିଛି କି ପ୍ରକୃତରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ସହ କଣ ହୋଇଛି ।  

सुशांत केस में CBI जांच की मांग हुई तेज, सपोर्ट में उतरे बॉलीवुड स्टार्स

କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଆରମ୍ଭରୁ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାରେ ନିଜର ମତ ରଖିଆସିଛନ୍ତି । ସେ ନେପୋଟିଜ୍‌ମରୁ ନେଇ ମୁଭି ମାଫିଆ ଙ୍କ ବିଷୟରେ ଅନେକ କଥା କହିଛନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତର ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।