ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଲ୍ଡିଂ ନିକଟରେ କଳାବ୍ୟାଗ୍ ଧରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଓ ମିଷ୍ଟ୍ରୀ ଗର୍ଲ କିଏ? ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓ

ମୁମ୍ବାଇ,୧୬।୮: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଦୁଇ ମାସ ହୋଇସାରିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ପରଦା ଉଠୁଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାପା ଯେବେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ସେଭଳି ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ଏହି ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ ଦୁଇଟି କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସି ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ବ୍ୟୁରେ ଅଫ୍ ଇନଭେଷ୍ଟିଗେସନ୍(ସିବିଆଇ) ଓ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦେଶାଳୟ(ଇଡି) କରୁଛି। ଏହା ଭିତରେ ଏକ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲ ମିଷ୍ଟ୍ରି ଗର୍ଲକୁ ନେଇ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି।

ଏକ ନ୍ୟୁଜ ଚ୍ୟାନେଲର ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଓ ମିଷ୍ଟ୍ରୀଗର୍ଲ(ରହସ୍ୟମୟ ଯୁବତୀ)ଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ କଳା ରଙ୍ଗର କପଡାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମଢତଦେହ ପାଖରେ କଳା ରଙ୍ଗର ବ୍ୟାଗ୍ ଧରି ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି। ସେ ପିଙ୍କ କଲର କ୍ୟାପ୍ ସହିତ ମାସ୍କ ଲଗାଇଛନ୍ତି। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ବ୍ୟାଗ୍ ନେଇ ତଳକୁ ଓହ୍ଲାଇ ଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାରର ଓକିଲ ଏହାକୁ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ବ୍ଲୁ ଓ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଷ୍ଟ୍ରିପଡ୍ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ଜଣେ ଝିଅକୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଉପସ୍ଥିତିରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବିଲ୍ଡିଂରେ ପଶୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇପାରେ। ଭିଡିଓ ଅନୁସାରେ, ଏହି ଝିଅଟି ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିକୁ କିଛି କଥା କହୁଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଫେର ତା’ ହାତରେ ସେହି କଳାବ୍ୟାଗ୍ ଗାଏବ୍ ହୋଇଯାଇଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାରର ଓକିଲଙ୍କର କହିବା ଅନୁସାରେ, ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଘରୁ କିଛି ନେଇ ଯାଉଥିଲେ ତେବେ ସେ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଅଟନ୍ତି। ଯଦି ସେ କୌଣସି ଝିଅ ସହ କଥା ହେଉଛି ଓ ପରେ ଗାଏବ୍ ହୋଇଯାଉଛି ତେବେ ବହୁତ ସନ୍ଦିଗ୍ଧ ଅଟେ। ଝିଅଟିର ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଦରକାର।’ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଓକିଲ ବିକାଶ ସିଂ କହିଛନ୍ତି, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଯେଉଁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ମୋତେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ସେଥିରେ ଟାଇମ୍ ଅଫ୍ ଡେଥ୍ ନଥିଲା। ଟାଇମ୍ ଅଫ୍ ଡେଥ୍ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ, ଏଥିରୁ ତାହା ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇପାରିବ ଯେ, ତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରି ଝୁଲାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସକୁ ଓ କୁପର ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନର ଜବାବ୍ ଦେବାକୁ ହେବ। ଯେଉଁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିବିଆଇ ଏହି ମାମଲାରେ ତଦନ୍ତ କରିବନି ମୋତେ ଲାଗୁଛି ସତ୍ୟତା ଜଣାପଡିବ ନାହିଁ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ନିଖୋଜ ନେଭି କମାଣ୍ଡରଙ୍କର ଚିଠି ଭାଇରାଲ : କାହିଁକି ସେ ଲେଖିଲେ – ମୁଁ ବୋମା ପକାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି

ମାକ୍ସଓ୍ବେଲ କାହିଁକି କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କୁ ମାଗିଲେ କ୍ଷମା? ଯାହାକୁ ନେଇ ଲାଗି ରହିଛି ଚର୍ଚ୍ଚା

କୂଳପତି ପଦ ପାଇଁ ଆଶାୟୀ ରାଜବନରେ ଦେଇଥିଲେ ଲିଖିତ ପରୀକ୍ଷା, ଏତିକିଟି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ରଖିଲେ ଆଶାୟୀ…

ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନିର୍ଯାତନା – ଥାନାରେ ଏତଲା ଦେଲେ ମହିଳା

ବିବେକ ଓବରୟେଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ କରିବେ ଅରବାଜ୍‌ ଖାନ୍‌ , ସଲଖାନ ଖାନ ଅନୁମତି ଦେବେ ତ ?

ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ଖେଳାଳି ଆଇପିଏଲରେ ହିରୋ, ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ଜିରୋ! ବିରାଟ ବାହିନୀକୁ କାହିଁକି ‘ଠୁ ଓଲ୍ଡ ସ୍କୁଲ’ କହିଲେ ମାଇକେଲ ଭନ୍