PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟ ଜିଏସଟି ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ୱିଙ୍ଗ୍ ଦ୍ଵାରା ୬୪୧ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜାଲ ବିଲ୍ ରାକେଟ ମାମଲାରେ ତୃତୀୟ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ୍ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ସମ୍ବଲପୁର ସଦର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ହକି : ଭାରତ ଜର୍ମାନୀକୁ ୫-୪ ଗୋଲରେ ହରାଇ ଜିତିଲା ବ୍ରୋଞ୍ଚ ପଦକ
  • ||
  • ଟୋକିଓ : ଭାରତୀୟ ହକି ଟିମ୍‌ର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛା, କହିଲେ-ଆଗାମୀ ପିଢିର ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ପ୍ରେରଣାର ଉତ୍ସ ’
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ପୁରୁଣାକଟକ ଥାନା ଖୋର୍ଦ୍ଧା-ବଲାଙ୍ଗୀର ୫୭ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଚାରିଛକଠାରେ ୧୬ ପେଟି କଫ୍ ସିରପ୍ ଜବତ, ସ୍କର୍ପିଓ ସହ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଲମତାପୁଟ ବ୍ଲକ ବଡ଼ପଡା ଘାଟି ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ୪ ଛେଳି ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ନକ୍ସଲଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ, ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଉଡ଼ାଇଦେଲେ ବୋଲେରୋ, ୨ ମୃତ
  • ||

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ତାଙ୍କ କୁକୁରର ବେଲ୍ଟରେ : ଦିବଙ୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଏକ୍ସ-ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟଙ୍କ ବିସ୍ଫୋରକ ଦାବି

www.india.com

ମୁମ୍ୱାଇ – ବଲିଉଡ୍ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଦିନକୁ ଦିନ ରହସ୍ୟ ଘନେଉଥିବା ବେଳେ ପୁଣି ଏକ ତଥ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚା ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ପର୍ସନାଲ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ  ଅଙ୍କିତ୍ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଦାବି କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ , ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଛି ।

Pinkvilla କୁ ଦେଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତ୍‌କାରରେ ଅଙ୍କିତ୍ କହିଥିଲେ , ସେ ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ୨୪ଘଣ୍ଟା ରହୁଥିଲେ। ସେ କେବେ ବି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିନଥିବେ । ସେ କହିଛନ୍ତି , ସେ ତାଙ୍କ ଡେଡ୍‌ବଡ଼ିର ଫଟୋ ବହୁଥର ଦେଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ , ତାଙ୍କ କୁକୁରର ବେଲଟ୍‌ରେ ତାଙ୍କୁ ଚିପି ମାରି ଦିଆଯାଇଛି ।

ଅଙ୍କିତ୍‌ କହିଛନ୍ତି , “ ମୁଁ ଜାଣିଛି ସୁଶାନ୍ତ ଭାଇ ପ୍ରକୃତରେ ବହୁତ ଭଲ । ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ମୁଁ ବିଶ୍ୱାସ କରୁନି । ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ । ଯଦିବା ସୁଶାନ୍ତ ନିଜେ ଆତମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି , ହେଲେ ଯେତେବେଳେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ହୋଇଥାଏ, ବେକରେ ଚିହ୍ନ  ସର୍ବଦା ୟୁ-ଆକରରେ ଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ କେହି ତୁମକୁ  ଚିପି ଧରିଥାଏ ଏହା ଓ-ଆକାରରେ ଚିହ୍ନ ପଡ଼ିଥାଏ । ଆଉ ଏବେ ସୁଶାନ୍ତ ଭାଇଙ୍କ ମାମଲାରେ ଏହା ଓ-ଆକରର ଚିହ୍ନ ।

ଆଉ ମଧ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ହୋଇଥାଏ ,ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଆଖି ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆସିଥାଏ । ଜିଭ ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସିଯାଇ ଥାଏ । ସେଠାରେ ଫେଣ ଥିଲା । ସୁଶାନ୍ତ ଭାଇଙ୍କ ଦେହରେ  ଆଉ କିଛି ଚିହ୍ନ ନଥିଲା । ତେଣୁ ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା । “

ଅଙ୍କିତ ଆଉ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ କି , ବର୍ତ୍ତମାନ ସିବିଆଇ ଏହି ମାମଲାକୁ ହାତକୁ ନେଇ ଥିବାରୁ ସେ ଖୁସି । ଦୋଷୀ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ରୂପେ ଦଣ୍ଡ ପାଇବ। ଫଳତଃ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡ ମିଳିବ ।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର