PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀରେ ୧୭ଟିକିଆ ହାତୀପଲ ଆତଙ୍କ, ଗାଁରେ ପଶିଲେ, ଫସଲ ନଷ୍ଟ କଲେ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ୧ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବ୍ରାଉନସୁଗାର ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜଙ୍ଗଲକୁ କାଠ ସଂଗ୍ରହ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ଯୁବକ, ଫାସରେ ପଡି ଜୀବନ ଗଲା
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ମୁଖ୍ୟ ବଜାରରେ ହଠାତ୍ ଭୁଶୁଡିଲା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟି, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପଥଚାରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଏ ବର୍ଷ ଥରାଇବ ଶୀତ ଲହରୀ, ଜବର ଜାଡ଼ରେ ଥରିବ ଓଡ଼ିଶା, ଲମ୍ବିବ ଶୀତ ଅବଧି
  • ||
  • ଲାଞ୍ଜିଗଡ଼ : ବେଦାନ୍ତର ଏଲଏନଟି କଲୋନୀକୁ ପଶିଲା କରୋନା, ୩ ଶ୍ରମିକ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଆଜି ସମ୍ବଲପୁର ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ବନ୍ଦ, ମମିତା ମେହେର୍ ହତ୍ୟା ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ରାସ୍ତାକୁ ଓହ୍ଲାଇଛି ବିଜେପି
  • ||

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ବାପା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରି ନାହାଁନ୍ତି : ଦିବଙ୍ଗତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ମାମୁଁ କହିଲେ -ମିଛ କହୁଛନ୍ତି ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ

jobsvacancy.in

ପାଟନା – ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଦିନକୁ ଦିନ ନୂଆ ନୂଆ ତଥ୍ୟ ସାମନାକୁ ଆସୁଛି । ସେପଟେ ମୁମ୍ୱାଇ ପୁଲିସ୍‌ର ଧିମା ତଦନ୍ତକୁ ନେଇ ବିହାର ପୁଲିସ୍‌ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇଥିବା ବେଳେ ଏହି ମାମଲା ଏବେ ସିବିଆଇ ହାତରେ । ଏବେ ସତ ସାମନାକୁ ଆସିବ ବୋଲି ସମସ୍ତେ ଆଶା କରିଛନ୍ତି । ଆଉ ଏହାର ଭିତରେ ଏହି ମାମଲାରେ ରାଜନୀତି ମଧ୍ୟ ପଶିଲାଣି । ତାହାର ପ୍ରମାଣ ସାମନାକୁ ଆସିଛି । ମୃତ୍ୟୁର ଗୋଟେ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ସୁଶାନ୍ତ କରୁଥିଲେ ଫିଲ୍ମର ପ୍ଲାନିଂ, ଏହି ଡାଇରେକ୍ଟରଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା କଥାବାର୍ତ୍ତା

ଶିବସେନା ମୁଖପାତ୍ର ‘ସାମନା’ରେ ପାର୍ଟିର ସାଂସଦ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ତାଙ୍କର ଏକ ଲେଖାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ କି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଯାହାକୁ ସୁଶାନ୍ତ ସ୍ୱୀକାର କରିନଥିଲେ। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ପିତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ବିବାହ କରିବା କଥାକୁ ଯେବେ ଯାଞ୍ଚ କରାଗଲା , ତା ମିଛି ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା ।

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମୁଁ  ଆର୍‌ ସି  ସିଂହ ଏନ୍‌ବିଟି ଡଟ୍‌ କମ୍‌ ସହ କଥା ହୋଇ କହିଥିଲେ କି , ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା  ଦୁଇଟି ବିବାହ କରିନାହାନ୍ତି । ସଂଜୟ ରାଉତ ମିଛ କହୁଛନ୍ତି ।

ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କ ଇସାରାରେ ସଂଜୟ ରାଉତ ଦେଲେ ମିଛ ବୟାନ –

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମାମୁଁ ଆର୍‌ ସି ସିଂହ କହିଥିଲେ – ସଂଜୟ ରାଉତ ,ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଓ ଆଦିତ୍ୟ ଠାକରେଙ୍କ ଇସାରାରେ ମିଛି ଟିପ୍ପଣୀ ଦେଇଛନ୍ତି । ସଂଜୟ ରାଉତ ଏହିପରି କହି ତାଙ୍କର ଛବିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ବିହାରରେ ଯେଉଁମାନେ ରହୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଜାଣନ୍ତି ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପିତା ଗୋଟିଏ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର