PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୬ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ନବମ ଶ୍ରେଣୀ ପାଠପଢ଼ା, ସକାଳ ୯ଟାରୁ ଦିନ ସାଢ଼େ ୧୨ଟା ଯାଏ ହେବ ପାଠପଢ଼ା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ୮ ଘଣ୍ଟା ପରେ ପୁଣି ସହରରେ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, ମାଲତୀଗୁଣ୍ଡେପୁରରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା, ପ୍ରତିବାଦରେ ରାସ୍ତାରୋକ…
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଅଲମ୍ପିକ୍ସ : ଭାରତକୁ ଆଉ ଏକ ପଦକ, ପୁରୁଷ ୫୭ କେଜି ଫ୍ରିଷ୍ଟାଇଲ କୁସ୍ତିରେ ରବିଙ୍କୁ ରୌପ୍ୟ
  • ||
  • କଟକ : ରାଜ୍ୟ ଜିଏସଟି ଏନଫୋର୍ସମେଣ୍ଟ ୱିଙ୍ଗ୍ ଦ୍ଵାରା ୬୪୧ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଜାଲ ବିଲ୍ ରାକେଟ ମାମଲାରେ ତୃତୀୟ ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ୍ ଗିରଫ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ସମ୍ବଲପୁର ସଦର ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ପରେ ରାସ୍ତାରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ହକି : ଭାରତ ଜର୍ମାନୀକୁ ୫-୪ ଗୋଲରେ ହରାଇ ଜିତିଲା ବ୍ରୋଞ୍ଚ ପଦକ
  • ||
  • ଟୋକିଓ : ଭାରତୀୟ ହକି ଟିମ୍‌ର ଐତିହାସିକ ବିଜୟ ନେଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୁଭେଚ୍ଛା, କହିଲେ-ଆଗାମୀ ପିଢିର ଖେଳାଳିଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ପ୍ରେରଣାର ଉତ୍ସ ’
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲା ପୁରୁଣାକଟକ ଥାନା ଖୋର୍ଦ୍ଧା-ବଲାଙ୍ଗୀର ୫୭ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଚାରିଛକଠାରେ ୧୬ ପେଟି କଫ୍ ସିରପ୍ ଜବତ, ସ୍କର୍ପିଓ ସହ ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଲମତାପୁଟ : ଲମତାପୁଟ ବ୍ଲକ ବଡ଼ପଡା ଘାଟି ନିକଟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||
  • କୋଣାର୍କ : ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ଫାଟି ୪ ଛେଳି ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ, ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ନଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ନକ୍ସଲଙ୍କ ବର୍ବର କାଣ୍ଡ, ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍ ବିସ୍ଫୋରଣ କରି ଉଡ଼ାଇଦେଲେ ବୋଲେରୋ, ୨ ମୃତ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀର ଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରେ ସ୍ୱାମୀ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା , ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲା ତମ ସହ ଯିବିନି: ତାପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ପେଟରେ ୨୬ ଥର ଛୁରୀ ଭୂଷି ଦେଲା ସ୍ୱାମୀ

ମୁମ୍ବାଇ,୩୦/୧: ବାହାଘରକୁ ମାତ୍ର ୧୨ ବର୍ଷ। ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଏମିତିକି ସ୍ତ୍ରୀ ଯଦି ଟିକେ ଅଭିମାନ କରି ଅଫିସ ଚାଲିଯାଉଥିଲା ପରେ ସ୍ବାମୀ ଯାଉଥିଲା ତାକୁ ମନାଇବା ପାଇଁ। ଯଦି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏତେ ଭଲ ପାଇବା ଥିଲା ତେବେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କେମିତି ହତ୍ୟା କରିପାରିଲା ସ୍ବାମୀ। ସ୍ତ୍ରୀଠାରୁ କଣ ବଡ଼ ହୋଇଗଲା ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀମାନଙ୍କ କଥା।

ସ୍ତ୍ରୀ ବୀଣା (୩୫)  ଏକ ବେସରକାରୀ କମ୍ପାନିରେ (ସିଏ) ୮ବର୍ଷ ଧରି କାମ କରୁଥିଲା। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବୀଣା ଅଫିସ ଯାଇଥିଲା। ସ୍ବାମୀ କୁମାର ଭୋଇନ ବୀଣାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ବାହାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା। ମାତ୍ର ବୀଣା ତା ସାଙ୍ଗରେ ଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ମନା କରିଦେଇଥିଲା। ବୀଣାର ଅନ୍ୟ ଏକ ପୁରୁଷ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ବୋଲି କୁମାର ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲା। କୁମାର ଏଭଳି ସନ୍ଦେହ କରି ବାରମ୍ବାର ବାରମ୍ବାର ବୀଣା ଅଫିସକୁ ଯାଇ ତାକୁ ମାରଧର କରୁଥିଲା ବୋଲି ଅଫିସର ସାଙ୍ଗମାନେ କହିଛନ୍ତି। ସେହି ରାଗରେ ଆସି କୁମାର ବୀଣାକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ବୋଲି ପୁଲିସ ଆଗରେ କୁମାର ସ୍ବୀକାର କରିଛି।

ପୁଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ବାହାଘରକୁ ୧୨ବର୍ଷ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଥର ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲା। ଝଗଡ଼ାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଜାନୁଆରି ୨ ତାରିଖ ଦିନ ବୀଣା ଘର ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଇଥିଲା। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କୁମାର ନିଜେ ଥାନାରେ ରିପୋର୍ଟ ଲେଖିଥିଲା। ୧୦ ତାରିଖ ଦିନ ପୁଲିସ ନିଜେ ବୀଣାକୁ ଏକ ସ୍ଥାନରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ତାପର ଦିନ ବୀଣା ପୁଣି ପୂର୍ବପରି ଅଫିସ ଯାଇଥିଲା। ଆଉ ତାକୁ ବାହାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା କୁମାର। ମାତ୍ର ସେ ସ୍ବାମୀ ସାଙ୍ଗରେ ଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ମନା କରିଦେଇଥିଲା। ସେହି ରାଗରେ ଆସି କୁମାର ବୀଣା ପେଟରେ ୨୬ଥର ଛୁରି ଭୁଷି ହତ୍ୟା କରିଛି ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।