PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ: ୧୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ସହ ଦାମୀ କାର ଜବତ, ୨ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ଦୁଇ ଦିନିଆ କେନ୍ଦୁଝର ଗସ୍ତରେ ମୁଖ୍ୟ ଶାସନ ସଚିବ, ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକଳ୍ପର କଲେ ସମୀକ୍ଷା
  • ||
  • ବାଲିପାଟଣା: ପ୍ରେମିକର ବିବାହ ଖବର ଶୁଣି ଥାନାରେ ବିଷ ପିଇଦେଲେ ପ୍ରେମିକା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା: ମାଡ଼ପିଟ ଘଟଣାରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ଯୁବକ, ଶବ ରଖି ରାଉରକେଲା ଝିରପାଣି ଥାନା ଘେରାଉ, କ୍ଷତିପୂରଣ ଓ ପୋଲିସର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ପରେ ଉଠିଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିହେଲା ସ୍କୁଟର, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଭିସୁଟରେ ବଢିଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଫଳରେ ବଢ଼ିଲା ସର୍ଟଡାଉନ ନିୟମ ସୀମା, ପିସିବ୍ରିଜ ଛକ ଠାରୁ ଫାଣ୍ଡି ଛକ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଟକଣା ନେଇ ବୁର୍ଲା ପୁଲିସ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଜାରି
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ରେଳ ଷ୍ଟେସନର ନିକଟ ବରଗଛରେ ଝୁଲୁଛି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନାଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା: ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଅହେତୁକ ବିଳମ୍ବ ନେଇ ତାତିଲେ ଅଞ୍ଚଳ ବାସୀ, ଖୋର୍ଦ୍ଧା ବଲାଙ୍ଗୀର ୫୭ ନମ୍ବର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଅବରୋଧ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆତ୍ମନିର୍ଭର ଭାରତର ନୂଆ କୀର୍ତ୍ତିମାନ, ଇସ୍ରୋ ସଫଳତାର ସହ ଲଞ୍ଚ କଲା ଆମାଜୋନିଆ-୧, ମହାକାଶକୁ ଗଲା ମୋଦି ଓ ଭଗବତ ଗୀତାର ଫଟୋ
  • ||
  • କଟକ : କଟକ ଚାଉଳିଆଗଞ୍ଜ ଗତିରାଉତପାଟଣା ନିକଟରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: କରଡ଼ାଗାଡିଆ ସ୍ଥିତ ଏକ ଠିକା କ୍ୟାମ୍ପରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଗାଡ଼ି ଡୋରରେ ଚାପି ହୋଇ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ଡ୍ରାଇଭର
  • ||
  • ଆଜି ଆମାଜୋନିଆ-୧ର ପ୍ରକ୍ଷେପଣ କରିବ ଇସ୍ରୋ, ୧୮ଟି ଛୋଟ ଉପଗ୍ରହକୁ ମହାକାଶକୁ ପଠାଯିବ
  • ||
  • ନୟାଗଡ଼: ସାତକୋଶିଆ ଇକୋ ରିଟ୍ରିଟ୍ରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ଜଳିଗଲା କଟେଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ପର୍ଯ୍ୟଟକ, ସର୍ଟସର୍କିଟ ଯୋଗୁଁ ନିଆଁ ଲାଗିଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଭିସୁଟ୍‌ ଏବେ କରୋନା ହଟ୍‌ସ୍ପଟ୍, କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍‌ରେ ୧୧ ଛାତ୍ରାବାସ
  • ||

ସ୍ତ୍ରୀର ଅଫିସ ସମ୍ମୁଖରେ ସ୍ୱାମୀ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା , ସ୍ତ୍ରୀ କହିଲା ତମ ସହ ଯିବିନି: ତାପରେ ସ୍ତ୍ରୀ ପେଟରେ ୨୬ ଥର ଛୁରୀ ଭୂଷି ଦେଲା ସ୍ୱାମୀ

ମୁମ୍ବାଇ,୩୦/୧: ବାହାଘରକୁ ମାତ୍ର ୧୨ ବର୍ଷ। ସ୍ବାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ଏମିତିକି ସ୍ତ୍ରୀ ଯଦି ଟିକେ ଅଭିମାନ କରି ଅଫିସ ଚାଲିଯାଉଥିଲା ପରେ ସ୍ବାମୀ ଯାଉଥିଲା ତାକୁ ମନାଇବା ପାଇଁ। ଯଦି ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏତେ ଭଲ ପାଇବା ଥିଲା ତେବେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କେମିତି ହତ୍ୟା କରିପାରିଲା ସ୍ବାମୀ। ସ୍ତ୍ରୀଠାରୁ କଣ ବଡ଼ ହୋଇଗଲା ଅନ୍ୟ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀମାନଙ୍କ କଥା।

ସ୍ତ୍ରୀ ବୀଣା (୩୫)  ଏକ ବେସରକାରୀ କମ୍ପାନିରେ (ସିଏ) ୮ବର୍ଷ ଧରି କାମ କରୁଥିଲା। ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ବୀଣା ଅଫିସ ଯାଇଥିଲା। ସ୍ବାମୀ କୁମାର ଭୋଇନ ବୀଣାକୁ ଆଣିବା ପାଇଁ ବାହାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା। ମାତ୍ର ବୀଣା ତା ସାଙ୍ଗରେ ଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ମନା କରିଦେଇଥିଲା। ବୀଣାର ଅନ୍ୟ ଏକ ପୁରୁଷ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଅଛି ବୋଲି କୁମାର ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲା। କୁମାର ଏଭଳି ସନ୍ଦେହ କରି ବାରମ୍ବାର ବାରମ୍ବାର ବୀଣା ଅଫିସକୁ ଯାଇ ତାକୁ ମାରଧର କରୁଥିଲା ବୋଲି ଅଫିସର ସାଙ୍ଗମାନେ କହିଛନ୍ତି। ସେହି ରାଗରେ ଆସି କୁମାର ବୀଣାକୁ ହତ୍ୟା କରିଛି ବୋଲି ପୁଲିସ ଆଗରେ କୁମାର ସ୍ବୀକାର କରିଛି।

ପୁଲିସର କହିବାନୁସାରେ, ବାହାଘରକୁ ୧୨ବର୍ଷ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଥର ଝଗଡ଼ା ହେଉଥିଲା। ଝଗଡ଼ାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଜାନୁଆରି ୨ ତାରିଖ ଦିନ ବୀଣା ଘର ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଇଥିଲା। ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କୁମାର ନିଜେ ଥାନାରେ ରିପୋର୍ଟ ଲେଖିଥିଲା। ୧୦ ତାରିଖ ଦିନ ପୁଲିସ ନିଜେ ବୀଣାକୁ ଏକ ସ୍ଥାନରୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ତାପର ଦିନ ବୀଣା ପୁଣି ପୂର୍ବପରି ଅଫିସ ଯାଇଥିଲା। ଆଉ ତାକୁ ବାହାରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲା କୁମାର। ମାତ୍ର ସେ ସ୍ବାମୀ ସାଙ୍ଗରେ ଯିବ ନାହିଁ ବୋଲି ମନା କରିଦେଇଥିଲା। ସେହି ରାଗରେ ଆସି କୁମାର ବୀଣା ପେଟରେ ୨୬ଥର ଛୁରି ଭୁଷି ହତ୍ୟା କରିଛି ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର