PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରଙ୍ଗେଇଲୁଣ୍ଡା: ହଳଦିଆପଦର ନିକଟରେ ଟ୍ରାକ୍ଟର ସହ ଅଟୋ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୩ ମହିଳା ମତ୍ସ୍ୟଜୀବୀ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ସୋର: ହାଇଦର୍ ଏନ୍‌କାଉଣ୍ଟର ସ୍ଥଳରୁ ୨ଟି ଗୁଳି ଜବତ କଲା ପୋଲିସ ଓ ସାଇଣ୍ଟିଫିକ୍‌ ଟିମ୍‌
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୬୭ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ସାଢ଼େ ୫ ହଜାର ଟପିଲା ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଶୁଭମ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିନି,ତାକୁ କେହି ହତ୍ୟା କରିଛି – କାନ୍ଦି କାନ୍ଦି କହିଲେ ବାପା ମାଆ

ଭଦ୍ରକ – ଶୁଭମ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିନି । ତାକୁ କେହି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଉନି , କିମ୍ବା ତଦନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଠିକ ସେ କରୁନାହିଁ । ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରିଛନ୍ତି ଶୁଭମ ର ବାପା ଓ ମା ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଶୁଭମ ପ୍ରଧାନ ବୟସ ୧୪ ବର୍ଷ । ଘର ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ଧୂସୁରି ଥାନା ଝାରଡ଼ିଆ ଗାଁ ରେ । ଶୁଭମ ବାପାଙ୍କ ସହ ରଟନ୍ତିକାଳୀଙ୍କ ପୂଜା ବୁଲିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲା । ସେଠାରୁ ଫେରି ସାଇକେଲରେ ମାମୁଁ ଙ୍କ ଘରକୁ ଗଲା । ବାପା ଓ ମା ମାମୁଁ ଙ୍କ ଘରକୁ ଫୋନ କରିବାରୁ ଶୁଭମ ଫେରି ନଥିବା ଜାଣିବା ପାଇଁ ପାଇଲେ । ନିଖୋଜର ପାଞ୍ଚ ଦିନ ପରେ ନଦୀ କୁଳରୁ ଏକ ଗଛରେ ଶୁଭମ ର ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ମିଳିଥିଲା ।

ଶୁଭମର ସ୍କୁଲ ଖାତାରୁ ୨ ଜଣ ଅଜଣା ଲୋକ ତାକୁ ଫୋନରେ ବାରମ୍ବାର ଧମକ ଦେଉଥିବା କଥା ଲେଖା ଥିବା ଦଖିବା ପାଇଁ ମିଳଥିଲା । ସେତେବେଳେ ଶୁଭମ କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଶିଥିଳତା ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଶୁଭମ ର ବାପା ଓ ମା । ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ରେ ପୋଲିସର ତଦନ୍ତ ଠିକ ସେ କରୁନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।ଏହାର ସଠିକ୍‌ ଭାବେ ତଦନ୍ତ କରାନଗଲେ ସେମାନେ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସମ୍ମୁଖରେ ଧାରଣା ଦେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।