କିଟ୍‌ ଛକରେ ସ୍ୟୁଗି ବୟଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼: ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତ

ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ୨୬/୮ : କିଟ୍‌ ଛକରେ ଜଣେ ସ୍ୟୁଗି ଡେଲିଭରି ବୟକୁ ଜଣେ କାର ଚାଳକ ପ୍ରବଳ ମାଡ଼ ମାରିଛନ୍ତି । ସେହି ବାଟ ଦେଇ ଯାଇଥିବା ଆଉ ଜଣେ ସ୍ୟୁଗି ବୟ ଅରୁଣ କୁମାର ରଥ ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ବି ମାଡ଼ ମାରି ଘଟଣା ସ୍ଥଳରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲେ କାର ଚାଳକ । ଏନେଇ ଇନଫୋସିଟି ଥାନାରେ ଏତଲା ହୋଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ କାର ଚାଳକ ହଠାତ୍‌ କାର ଭିତରୁ ବାହାରିବା ବେଳେ ସେହି ବାଟ ଦେଇ ଯାଉଥିବା ଜଣେ ସ୍ୟୁଗି ବୟଙ୍କ ବାଇକଟି କାର ଡୋରରେ ପିଟି ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଏଥିରେ ଉତକ୍ଷୀପ୍ତ ହୋଇ କାର ଚାଳକ ଉକ୍ତ ସ୍ୟୁଗି ବୟକୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭାଷାରେ ଗାଳି ଗୁଲଜ କରିଥିଲେ । ସେହିବାଟେ ଦେଇ ଯାଇଥିବା ଆଉ ଜଣେ ସ୍ୟୁଗି ଡେଲିଭରି ବୟ ଅରୁଣ ଏହାର ପ୍ରତିବାଦ କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମାରି ମୁହଁ ଫଟାଇ ଦେଇଥିଲା । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଭିଡ ଜମିଯିବାରୁ କାର ଚାଳକ ସେଠାରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲେ । ଏନେଇ ଅରୁଣ ଇନଫୋସିଟି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ପୁଲିସ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ କରୁଛି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ନାବାଳିକା ଗଣ ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା : ଥାନାରେ ଓଟିଭି ଏଚ୍ଆର୍ ହେଡ୍ ହାଜର

ରାଜଧାନୀରେ ସୀମା ଟପିଲାଣି ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳା: ଦୁଃଖ ବଖାଣିଲେ ବିଏମ୍‌ସି ୱାର୍ଡ ଅଫିସର,ଗୁରୁତର ରୋଗୀଙ୍କୁ ଡିସ୍‌ଚାର୍ଜ କରି ମାରିଦେଲେ…

ବରିଷ୍ଠ ବିଜେଡି ନେତା ଦେବୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ବାସ ଭବନରେ ସିବିଆଇ ରେଡ୍

ଯୁକ୍ତ ଦୁଇ ନାମ ଲେଖା ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ପ୍ରଥମ କଟ୍‌ ଅଫ୍‌ ମାର୍କ

ଜାତୀୟ ସୁରକ୍ଷା ଉପରେ ବଡ଼ ବିପଦ! ଏନଆଇସି ଉପରେ ସାଇବର ଆଟାକ୍, ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ତଥ୍ୟ ଚୋରିକଲେ ହ୍ୟାକର

ସ୍କୁଟିକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ବସ୍: ଯୁବକ ମୃତ