ଜେଟ୍ ଏୟାରଓ୍ବେଜ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମୋ ଟଙ୍କା ନେଇଯାଉ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ବିଜୟ ମାଲ୍ୟା

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୨୬।୩: ଜେଟ୍ ଏୟାରଓ୍ବେଜ୍ କମ୍ପାନିକୁ ବୁଡ଼ିବାରୁ ରକ୍ଷା କରିବା ପାଇଁ ସରକାର ୧୫୦୦କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବେ ବୋଲି ଘୋଷଣା ହେବାର ପରଦିନ କିଙ୍ଗଫିସର ଏୟାରଲାଇନର ମାଲିକ ବିଜୟ ମାଲ୍ୟା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସରକାର ତାଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବି କରିନାହାନ୍ତି।

ଟ୍ବିଟ୍ ସିରିଜରେ ପଳାତକ ମାଲ୍ୟା କହିଛନ୍ତି କି କିଙ୍ଗଫିସର କମ୍ପାନି ଓ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ବଂଚାଇବା ପାଇଁ ମୁଁ ୪୦୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କଲି। ଏହାକୁ କେହି ବି ଚିନ୍ତା ନକରି ମତେ ବରଂ ଅନେକ ସମୟରେ ଅପମାନିତ କରାଯାଇଛି। ସମାନ ପିଏସୟୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ଭଲ କର୍ମଚାରୀ ଓ ସଂଯୋଗ ଦେଉଥିବା ଏୟାଲାଇନ ସହ ଠିକ ବ୍ୟବହାର କରିନାହିଁ।

ମାଲ୍ୟା ଆଉ ଏକ ଟ୍ବିଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏୟାରଓ୍ବେକୁ ବଂଚାଇ ରଖିବାକୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମୋ ଟଙ୍କା କାହିଁକି ନେଇ ଯାଉନି। ଏଠାରେ ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ, ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ମାଲ୍ୟା କହିଥିଲେ କି ସେ ତାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଦରମା ଦେବାକୁ ଚାହାନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଆସାମର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତରୁଣ ଗୋଗଇଙ୍କର ପରଲୋକ-ତିନିମାସ ତଳେ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହୋଇଥିଲେ

ଚିରା ପାସପୋର୍ଟ ଯୋଗୁଁ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଖୋଲିଗଲା ପତିଙ୍କ ରାଜ୍, ରାଗରେ ପତ୍ନୀ ନେଲେ ଏମିତି ନିଷ୍ପତ୍ତି…

ଜୀବିତ ଯୁବକଙ୍କ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ! ଆଉ ତା ପରେ…

କରୋନା:ଭାରତରେ ଟ୍ରାଏଲ୍‌ ଚାଲିଥିବା ଅକ୍ସଫର୍ଡ ଟିକା ୯୦ ପ୍ରତିଶତ ପ୍ରଭାବୀ

ତରୁଣ ଗୋଗୋଇଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଗୁରୁତର,ଗସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଦ୍ଦ କରି ଗୌହାଟି ପହଁଞ୍ଚିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ସର୍ବାନନ୍ଦ ସୋନଓ୍ବାଲ

ପୁଣି ବଢିଲା ପେଟ୍ରୋଲ-ଡିଜେଲ୍ ଦାମ୍