ତାମିଲନାଡୁରେ ବର୍ଷା ବିତ୍ପାତ: କାନ୍ଥ ଭୁଶୁଡ଼ି ୨୫ ମୃତ

ଚେନ୍ନାଇ ୦୩/୧୨: ତାମିଲନାଡୁରେ ନଭେମ୍ବର ୨୯ ତାରିଖରୁ ଲଗାତର ବର୍ଷା ଜାରି ରହିଛି । । ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ଯୋଗୁ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପାଖପାଖି ୨୫ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । କେବଳ କୋଏମ୍ବାଟୁର ଅନ୍ତର୍ଗତ ମେଟ୍ଟୁପଲାୟମରେ ୧୭ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା କାରଣରୁ କାନ୍ଥ ଭୁଶୁଡ଼ି ଯିବାରୁ ଏମାନଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି । ବର୍ଷା କାରଣରୁ ତୁତିକୋରିନ, ତିରୁନେଲଭେଲି ଏବଂ କୁଡ୍ଡାଲୋର ଆଦି ଜିଲ୍ଲାରେ ବନ୍ୟା ଭଳି ସ୍ଥିତି ଉପୁଜିଛି । ଉଦ୍ଧାରକାରୀ ଦଳ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୧,୦୦୦ରୁ ଊଦ୍ଧ୍ୱର୍ ଲୋକଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରିଛନ୍ତି ।

ସୋମବାର ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ସ୍କୁଲ ଏବଂ କଲେଜଗୁଡ଼ିକରେ ଛୁଟି ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା । ପାଣିପାଗ ବିଭାଗର ପୂର୍ବାନୁମାନ ମୁତାବକ, ଆସନ୍ତା ୨୪ରୁ୪୮ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ରାଜ୍ୟରେ ହାଲୁକାରୁ ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ବର୍ଷା ଲାଗି ରହିବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ମାରୁତି ଫେରାଇ ନେବ ୬୩ ହଜାର କାର୍, ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି ଏହି ଗାଡି ତେବେ ମାଗଣାରେ ଠିକ୍ କରିଦେବ କମ୍ପାନୀ

ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବାଦୀୟ ଧର୍ମଗୁରୁ ନିତ୍ୟାନନ୍ଦଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ,ବୈଦେଶିକ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ରଦ୍ଦ କଲା ପାସପୋର୍ଟ

କଥାକୁହା ବିଲେଇ କହୁଛି ଇଂଲିଶ୍, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ଉନ୍ନାଓ ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା: ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିଧାୟକଙ୍କୁ ଜନ୍ମଦିନ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇ ବିଜେପି ସାଂସଦ ସାକ୍ଷୀ ମହାରାଜ ହେଲେ ଟ୍ରୋଲ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧି ଦେଲେ ଏଭଳି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା