‘ତାନାଜୀ’ରେ ଭିନ୍ନ ଅବତାରରେ ନଜର ଆସିଲେ ଅଜୟ ଓ ସୈଫ୍, ଦେଖନ୍ତୁ ଦମଦାର୍ ଟ୍ରେଲର

ମୁମ୍ବାଇ ୧୯/୧୧: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଫିଲ୍ମ ‘ତାନାଜୀ’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି । ଏହି ଟ୍ରେଲର ପାଇଁ କେବେଠୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଦର୍ଶକ । ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲର ବହୁତ ଦମଦାର ହୋଇଛି । ଦମଦାର ଡାଇଲଗ୍ ସହିତ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଦମଦାର ଅବତାର ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଅନ୍ଯପଟେ ଭିନ୍ନ ଅବତାରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ସୈଫ୍ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍ । ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ଏହି ଫିଲ୍ମ ୧୦ ଜାନୁୟାରୀରେ ସିନେମାଘରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

‘ତାନାଜୀ’ ଏକ ପିରିୟଡ ଡ୍ରାମା ଫିଲ୍ମ ଯେଉଁଥିରେ ଅଜୟଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ତଥା ଫେମସ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜୋଲ ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସୈଫ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍, ଜଗପତି ବାବୁ, ପଙ୍କଜ ତ୍ରିପାଠୀ ଓ ଶରଦ କେଲକର ମଧ୍ୟ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ସପ୍ତଦଶ ଶତାବ୍ଦୀର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଉପରେ ଆଧାରିତ ଓମ୍ ରାଉତଙ୍କ  ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଭାରତୀୟ ଇତିହାସର ବିରାଟ ଯୋଦ୍ଧା ଛତ୍ରପତି ଶିବାଜୀ ମହାରାଜଙ୍କ ସେନାର ଲିଡର ତାନାଜୀ ମାଲୁସରେଙ୍କ ଜୀବନ ଉପରେ ଆଧାରିତ ।

ନିକଟରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ‘ତାନାଜୀ’ର ସୁଟିଂ ପ୍ରସ୍ତୁତି ସମୟରେ ମରାଠୀ ଇତିହାସ ସମ୍ପର୍କରେ ବହୁତ କିଛି ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ । ସେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଟ୍ରେଲରରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଭଲ ଆୟ କରିବ । ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ୧୦ ଜାନୁୟାରୀରେ ରିଲିଜ ହେବ ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ବଦଳି ଯାଇଛି କି ହ୍ରିତିକ୍ ରୋଶନଙ୍କ ଚେହେରା ? ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ

ଏବେ ବଡ଼ ପରଦାରେ ଏକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ନାଁ ପ୍ରଜ୍ଞା

ଇଏ କଣ ଶାହାରୁଖ ଖାନ୍‌ଙ୍କର ‘ପଠାନ୍‌’ ଲୁକ୍‌ ? କିଙ୍ଗ୍‌ ଖାନଙ୍କର ନୂଆ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଟ୍ୱିଟରରେ ଟ୍ରେଣ୍ଡ #Pathan

ସମୁଦ୍ରରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଷ୍ଟଣ୍ଟ – ଦିଶା ପଟାନି ମୁଣ୍ଡ ଦ୍ୱାରା ପାଣିରେ ଠିଆ ହେଲେ , ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ

ମନାଲୀ ରାସ୍ତାରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ହେଲେ ଅର୍ଜୁନ କାପୁର ଏବଂ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଢେର ବଡ ମଲାଇକା ଆରୋରା

କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ପିଛା ଛାଡୁନି ବିବାଦ : ୟୁଜର କହିଲେ, ‘ଚୁପ୍‌ଚାପ୍‌‌ କମେଡି କରନ୍ତୁ, ରାଜନୀତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ’