PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କ ନାମରେ ଟେଣ୍ଡର ଫିକସିଙ୍ଗ ଓ ଗ୍ରାନାଇଟ ପଥର ଖଣିଲିଜରେ ଦୁର୍ନୀତିର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପୁର୍ବତନ ସାଂସଦ ତଥା ପିସିସି କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ସଭାପତି ପ୍ରଦୀପ ମାଝୀ
  • ||
  • କଟକ: ଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲ, ୧୪ ବର୍ଷ ପରେ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡ ଆସାମୀ ନିର୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର: ମୂଲ୍ୟବାନ ଖଇର ଗଣ୍ଡି ଓ ଗାଡି ଜବତ କଲା ବନ ବିଭାଗ, ଡ୍ରାଇଭର ଫେରାର
  • ||
  • କୋରାପୁଟ: ବାଇକ୍ ଚୋର ଗ୍ୟାଙ୍ଗକୁ ଧରିବା ସଫଳ ହେଲା କୋରାପୁଟ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ, ୧୫ ବାଇକ୍‌ ଉଦ୍ଧାର, ୩ ଚୋର ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର: ଅଲିପିଙ୍ଗଳ ବାଲିଘାଟରେ ପୁଣି ଚଢ଼ଉ କଲେ ତହସିଲଦାର , ୭ରୁ ଅଧିକ ହାଇଓ୍ବା ଜବତ, ମାଲିକ ମହଲରୁ ତେଜୁଛି ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଚିନ୍ତା ବଢ଼ାଉଛି ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଆଉ ୩୮ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୯୫୭ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପୁରୀ : ସ୍ନାନ ପୂର୍ଣ୍ଣିମା ପାଇଁ ପୁରୀରେ ୧୪୪ ଧାରା, ୨୩ ତାରିଖ ରାତି ୧୦ଟାରୁ ୨୫ ତାରିଖ ଭୋର ୨ଟା ଯାଏଁ କଟକଣା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଏବର୍ଷ ୩ ଦିନ ନବଯୌବନ ଦର୍ଶନ, ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଦଇତାପତି ସେବାୟତଙ୍କ ପ୍ରବେଶ, ୨୩ରେ ସେନାପଟା ଲାଗି ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାର ୭ ଜିଲ୍ଲାରେ ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ଆଜି ୧୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ଘଡ଼ଘଡ଼ି ସହ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୟେଲୋ ୱାର୍ଣ୍ଣିଂ ଜାରି
  • ||

‘ଆର୍‌ଏକ୍ସ ୧୦୦’ ରିମେକ୍‌ରେ ନଜର ଆସିବେ ତାରା

ଗତ ବର୍ଷର ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ‘ଆର୍‌ଏକ୍ସ ୧୦୦’ର ହିନ୍ଦୀ ରିମେକ୍‌ରେ ଲିଡ୍‌ ଲେଡି ହେବେ ଫ୍ରେଶର୍‌ ତାରା ସୁତାରିଆ । ତାଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ ନାୟକ ଭୂମିକା ପ୍ଲେ କରିବେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ପୁଅ ଆହାନ ଶେଟ୍ଟୀ । ଏହା ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ବଲିଉଡ୍‌ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ । ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଉଭୟ ଲିଡ୍‌ ଆକ୍ଟରଙ୍କର ସମାନ ଭାବେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସିନ୍‌ ରହିଛି । ସୁଟିଂ ପୂର୍ବର ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ତାରା-ଆହାନଙ୍କ ବହୁତ ଭଲ କେମିଷ୍ଟ୍ରି ରହିଥିବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ମିଲନ୍‌ ଲୁଥରିଆ କହିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମଟି ଏବେ ପ୍ରାକ୍‌ପ୍ରସ୍ତୁତି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଛି, ଜୁନ୍‌ରେ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ଲିଡ୍‌ ଲେଡି ଭାବେ ତାରା ପରଫେକ୍ଟ ଚଏସ୍‌ ବୋଲି ପ୍ରଯୋଜକ ସାଜିଦ ନାଦିଆଦୱାଲା କହିଛନ୍ତି ।

ତାରା-ଆହାନଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍‌ ଯୋଡ଼ି ଦର୍ଶକ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ଫିଲ୍ମ ଟିମ୍‌ ଆଶାବାଦୀ । କରନ ଜୋହରଙ୍କ ‘ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍‌ ଦ ଇୟର୍‌-୨’ ସହିତ ତାରା ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବା କଥା ଗତ ବର୍ଷ ଘୋଷଣା ହୋଇଥିଲା । ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ଟାଇଗର ଶ୍ରଫ୍‌ ଓ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେ । ଫିଲ୍ମ ‘ମରଜାୱାଁ’ରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବେ ସିନେପ୍ରେମୀ । ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ପାଦ ଦେଉ ଦେଉ ବଡ଼ ବ୍ୟାନର୍‌ରେ କାମ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇଥିବା ତାରାଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍‌ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ସିନେ ସମୀକ୍ଷକମାନେ କହୁଛନ୍ତି ।