PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶା ଅନଲକ୍‌ ହେବା ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଚାର ହେଉଛି ଗୁଜବ, ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଲେ SRC- ଏଭଳି ମାର୍ଗଦର୍ଶିକା ଜାରି ହୋଇନି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୪ ହଜାର ୩୩୯ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୮ ଲକ୍ଷ ୫୬ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଗଣପର୍ବ ରଜ ଅବସରରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଓ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନବୀନ ଓ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଜିଠାରୁ ରାଜଧାନୀରେ ଖୋଲିବ ମଲ୍, ବଜାର ଏବଂ ଦୋକାନ, ୫୦ ପ୍ରତିଶତ କ୍ଷମତାରେ ଚାଲିବ ମେଟ୍ରୋ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଇସ୍ରାଇଲରେ ନେତ୍‌ନ୍ୟାହୁଙ୍କ ଯୁଗ ଶେଷ, ନଫତାଲୀ ବେନେଟ୍ ହେଲେ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଜ ପାଇଁ ଓଟିଡିସି ଆରମ୍ଭ କଲା ‘ପିଠା ଅନ୍‌ ହ୍ୱିଲ୍‌’, ଭୁବନେଶ୍ୱର ସହ ସମ୍ବଲପୁର ଓ କଟକରେ ମିଳିବ ପିଠା
  • ||
  • ବଅଁରପାଳ : ସୁନାର ସଂସାରକୁ ଛାରଖାର କରିଦେଲା କରୋନା, ଆଗପଛ ହୋଇ ଚାଲିଗଲେ ପୁଅ-ବୋହୂ ଓ ମା, ଅନାଥ ହୋଇଗଲା ୧୪ ମାସର ଶିଶୁପୁତ୍ର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଆଜି ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ କନ୍ୟା ଚୋରି ନୀତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଆଜି ପହିଲି ରଜ, ଗାଁଠାରୁ ସହର ସବୁଠି ଜମୁଛି ପିଠାପଣାର ଆସର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସାରା ରାଜ୍ୟକୁ ଛୁଇଁଲା ମୌସୁମୀ, ଆହୁରି ଦୁଇଦିନ ସ୍ୱଳ୍ପରୁ ମଧ୍ୟମ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୧୫ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଧୀବରଙ୍କୁ ସମୁଦ୍ର ମନା
  • ||

ଜିଓ ଗିଗାଫାଇଭରର ପ୍ରଭାବ: ଏୟାରଟେଲ୍ ଓ ଟାଟା ସ୍କାଏ ଘୋଷଣା କଲେ ଅଫର, ମିଳୁଛି ୧୦୦୦ ଜିବି ଫ୍ରି ଡାଟା

ନୁଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୨/୮: ଜିଓ ଗିଗାଫାଇଭରର ଲଞ୍ଚିଂକୁ ନେଇ ଘୋଷଣା ହେବା ପରେ ଅନ୍ଯ ସବୁ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ କମ୍ପାନୀ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯାଇଛନ୍ତି । ଏବେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଅନ୍ଯ କମ୍ପାନୀମାନେ ଯଥା ହାଥୱେ, ଏୟାରଟେଲ୍ ଓ ଟାଟାସ୍କାଏ ଭଳି କମ୍ପାନୀମାନେ ଲୋଭନୀୟ ଅଫର ଦେବାରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି । ଏଥିରେ ଟାଟାସ୍କାଏ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଓ ଏୟାରଟେଲ୍  ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ବଡ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା…

ଟାଟାସ୍କାଏ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଉପରେ ୬ ମାସ ଏକ୍ସଟ୍ରା ଡାଟା
ଟାଟାସ୍କାଏ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ୬ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫ୍ରିରେ ଅତିରିକ୍ତ ଡାଟା ଦେବା ପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଛି । ଟାଟା ସ୍କାଏର ଏହି ଅଫର ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡର ବାର୍ଷିକ ପ୍ଲାନ୍ ସହିତ ମିଳିବ । ଟାଟା ସ୍କାଏ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ସହିତ  ଜୋଧପୁରରେ ଫ୍ରିରେ ୧୨ ମାସର ପ୍ଲାନ୍ ସହିତ ୬ ମାସ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଡାଟା ଏକ୍ସଟ୍ରା ମିଳୁଛି ।

ଚେନ୍ନାଇ-ପୁଣେରେ ୩ ମାସ ଅତିରିକ୍ତ ସୁବିଧା
ଟାଟା ସ୍କାଏ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡର ସାଇଟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ, ଚେନ୍ନାଇ, ପୁମ୍ପରୀ ଚିଞ୍ଚୱାଡ ଓ ପୁଣେରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୩ ମାସରେ ଫ୍ରି ଏକ୍ସଟ୍ରା ଡାଟା ମିଳୁଛି । ୩ ମାସର ଫ୍ରି ଡାଟା ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୧୨ ମାସର ପ୍ଲାନ୍ ନେବାକୁ ପଡିବ । ଅନ୍ୟପଟେ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଏହି ସୁବିଧା ୬ ମାସ ପାଇଁ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ୫ ମାସ ପାଇଁ ମିଳୁଛି ।

ଏୟାରଟେଲ୍ ଭି-ଫାଇଭରରେ ମିଳୁଛି ଅଫର
ଟାଟାସ୍କାଏ ଭଳି ଏୟାରଟେଲ୍ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡରେ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଫ୍ରିରେ ୧୦୦୦ ଜିବି ଡାଟା ଦେବାପାଇଁ ଘୋଷଣା କରିଛି । ଏୟାରଟେଲର ଘୋଷଣା ଅନୁସାରେ ବେସିକ୍ ପ୍ଲାନ୍ ୭୯୯ ଟଙ୍କା, ଏୟାରଟେଲ୍ ଇଣ୍ଟରଟେଣ୍ଟମେଣ୍ଟ ପ୍ଲାନ୍ର ମୂଲ୍ୟ ୧୦୯୯ଟଙ୍କା, ଏୟାରଟେଲ୍ ପ୍ରିମିୟମ୍ ପ୍ଲାନର ମୂଲ୍ୟ ୧୫୯୯ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଏୟାରଟେଲ୍ ଭିଆଇପି ପ୍ଲାନର ମୂଲ୍ୟ ୧୯୯୯ ଟଙ୍କା । ଏହା ମାସିକ ପ୍ଲାନ । ଭିଆଇପି ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଅନଲିମିଟେଡ୍ ଡାଟା ମିଳିବ ।

Airtel ପ୍ରିମିୟମ ପ୍ଲାନରେ ମିଳୁଛି ୧୦୦୦ ଜିବି ଏକ୍ସଟ୍ରା ଡାଟା
ଏୟାରଟେଲ୍ ଭି-ଫାଇଭରରେ ୭୯୯ ଟଙ୍କାରେ ପ୍ଲାନରେ ସମୁଦାୟ ୨୦୦ ଜିବି ଡାଟା ଓ ୧୦୦ ଜିବି ଅତିରିକ୍ତ ଡାଟା ମିଳୁଛି । ୧୦୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ସମୁଦାୟ ୫୦୦ ଜିବି ଡାଟା ଓ ୧୫୯୯ ଟଙ୍କିଆ ପ୍ଲାନରେ ୧୦୦୦ ଜିବି ଏକ୍ସଟ୍ରା ଡାଟା ମିଳୁଛି । ଅତିରିକ୍ତ ଡାଟାର ବୈଧତା ୬ ମାସ । ଏୟାରଟେଲ୍ ବ୍ରଡବ୍ୟାଣ୍ଡ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମଧ୍ଯ Airtel Thanks  ପ୍ରୋଗ୍ରାମର ସୁବିଧା ମିଳିବ ଯେଉଁଥିରେ ଫ୍ରି ଆମାଜନ ପ୍ରାଇମ୍, ଜୀ ୫ ଓ ଅନ୍ଯ ଆପ୍ସର ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ସାମିଲ ।