PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର: ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୨ ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଶୀତଳ ଷଷ୍ଠୀ ପାଇଁ ପୂର୍ବ ପ୍ରସ୍ତୁତି: ୩ ତାରିଖରୁ ୭୨ ଘଣ୍ଟା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜିଠୁ ଅଲ୍‌ ଓଡ଼ିଶା ସନ୍ତରଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତା, ୨୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରୁ ୨୫୮ ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ହେବେ ସାମିଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆହୁରି କଲବଲ କରିବ ଅସହ୍ୟ ତାତି ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳୁଗୁଳି , ଜୁନ୍‌ ୨ ତାରିଖ ଯାଏଁ ଜାରି ରହିବ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରକୋପ
  • ||
  • ବାରଙ୍ଗ: ନନ୍ଦନକାନନରେ ଆଖିବୁଜିଲା ଆଫ୍ରିକୀୟ ସିଂହ, ୧୬କୁ ହ୍ରାସ ପାଇଲା ସିଂହଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେନି ବିଜେଡି ସାଂସଦ ତଥାଗତ ସତପଥି

source:www.livemint.com

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୫/୩: ଆଗାମୀ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେନି ବିଜେଡି ସାଂସଦ ତଥାଗତ ସତପଥି । ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଏମିତି ବଡ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଢେଙ୍କାନାଳ ସାଂସଦ ତଥାଗତ ସତପଥି । ଆଗାମୀ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନ ଲଢିବେନି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ତଥାଗତ । ଆଜି ମୁଖ୍ଯମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଭେଟି ନିର୍ବାଚନରେ ନଲଢିବା ନେଇ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । କହିରଖୁଛୁ ତଥାଗତ ଶତପଥୀ ଏବେ ଢେଙ୍କାନାଳ ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ସାଂସଦ ଅଛନ୍ତି ।  ୨୦୦୪ରୁ ଲଗାତାର ଭାବେ ସେ ତିନି ଥର ଏହି ଆସନରୁ ଜିତି ଲୋକସଭାକୁ ଯାଇଛନ୍ତି ।

ତେବେ ରାଜନୀତି ଛାଡିବାର କାରଣ ସେ ସାମ୍ବାଦିକତା ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ସେ କେବଳ ସାମ୍ବାଦିକତାରେ ଫୋକସ୍ କରିବେ ବୋଲି ରାଜନୀତିଠୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଭବିଷ୍ଯତରେ ଅନ୍ଯ କୌଣସି ଦଳରେ ଯୋଗଦେବେନି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ତଥାଗତ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର