ପିଏମ୍‌ ମୋଦୀଙ୍କ ‘ଜଙ୍ଗଲରାଜ କି ଯୁବରାଜ’ ଆକ୍ଷେପର ଜବାବ ରଖିଲେ ତେଜସ୍ବୀ, କହିଲେ ‘ସେ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ, ଯାହା ବି କହି ପାରିବେ’

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୨୯/ ୧୦: କରୋନା କାଳରେ ଚାଲିଛି ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ। ଗତକାଲି ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ପରେ ଦ୍ବିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ମତଦାନ ନଭେମ୍ବର ୩ ତାରିଖରେ ହେବ। ଏଥିପାଇଁ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ଜୋରଦାର ଚାଲିିଛି। ବିଭିନ୍ନ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଭୋଟରଙ୍କୁ ମନାଇବାକୁ କରୁଛନ୍ତି ଜୋଦାର ପ୍ରଚାର। ଏଥିସହିତ ବିଭିନ୍ନ ଦଳ ବିପକ୍ଷ ଦଳକ କଟାକ୍ଷ ସମାଲୋଚନା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏସବୁ ମଧ୍ୟରେ ପିଏମ୍‌ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଆରଜେଡି ନେତା ତେଜସ୍ବୀ ଯାଦବଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରିଥିଲେ। ଯାହାର ଉତ୍ତର ରଖିଛନ୍ତି ତେଜସ୍ବୀ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବିହାର ଲୋକଙ୍କ ଆଶା ଥିଲାକି ପିଏମ୍‌ ମୋଦୀ ବିଶେଷ ପ୍ୟାଜେକ, ବେରୋଜଗାରୀ ଉପରେ କଛି କହିବେ ହେଲେ ସେଭଳି କିଛି ସେ କହିଲେନି।

ପିଏମ୍‌ ମୋଦୀ ଭାଷଣ ଦେବା ସମୟରେ ତେଜସ୍ବୀଙ୍କୁ କଟାକ୍ଷ କରି କହିଥଲେ କି ଜଙ୍ଗଲରାଜ ର ଯୁବରାଜ। ତାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କିଛି ବି କହି ପାରନ୍ତି। ସେହି ଉପରେ ମୋର କିଛି କହିବାର ନାହିଁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

ତେଜସ୍ବୀ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କୃଷକ, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହିଲେ ନାହିଁ। କେନ୍ଦ୍ର ଓ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ନିର୍ବାଚନରେ ମୋର ବିପକ୍ଷରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଲୋକଙ୍କ ସତ ଜଣା ଅଛି। ଲୋକ ଏବେ ଚାକିରି, ବିକାଶୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ନିର୍ବାଚନ ମୋଦୀ, ନୀତିଶ, ଚିରାଗ, ରାହୁଲଙ୍କୁ ନେଇ ନୁହେଁ ଅସଲି ମୁଦ୍ଦାକୁ ନେଇ ହେଉଛି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


କାହାକୁ ନଜଣାଇ ଲୁଚିଛପି କିମ ଜୋଙ୍ଗ ଉନ ନିଜ ପରିବାର ସହ ନେଇଗଲେ କରୋନା ଟିକା, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁଠୁ ପାଇଲେ ସେ ଟିକା ?

ଥରେ କି ଦୁଇଥର ନୁହେଁ ଏବେ ତୃତୀୟଥର ପାଇଁ କରୋନାକୁ ମାତ୍ ଦେଲେ ଏହି ମହିଳା, ବୟସ ଜାଣିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ…

୧୨୬ ବର୍ଷରେ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଜଣେ ଭାରତୀୟ ହେବେ ବାଟାର ବସ୍

ଆତଙ୍କବାଦୀକୁ “ସୈନ୍ୟ ସମ୍ନାନ” ଭୂଷିତ କରୁଛି ପାକିସ୍ତାନ ? 26/11 ଆକ୍ରମଣରେ ନିଭାଇଥିଲା ବଡ ଭୁମିକା…

ତଦନ୍ତ ବେଳେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲା ପୁଲିସ- ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ହଁ ହତ୍ୟାକାରୀ

ଏହି ରାଜନେତାଙ୍କୁ ହୃଦୟ ଦେଇବସିଛନ୍ତି ଦାଉଦର ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ହୟାତ୍