‘ଥ୍ୟାଙ୍କ ଗଡ୍‌’ରେ ନଜର ଆସିବେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଏହି ସୁନ୍ଦରୀ

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୩: ପୁଣି ଥରେ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଶେୟାର କରିବେ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ସିଂହ । ଏଥର ଜଣେ ନୁହେଁ, ବଲିଉଡ୍‌ର ଅନ୍ୟତମ ପପୁଲାର ଷ୍ଟାର୍‌ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ । ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍‌ ‘ଥ୍ୟାଙ୍କ ଗଡ୍‌’ । ସାମାଜିକ ହାସ୍ୟଭିତ୍ତିକ ଏହି ଫିଲ୍ମର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦାୟିତ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି ଇନ୍ଦ୍ର କୁମାର । ଏକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରାକୁଲ ପ୍ରୀତ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍‌ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି । ଉତ୍ତମ ହୃଦୟସମ୍ପନ୍ନ ଦୁଇଜଣ ମୂର୍ଖ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଫିଲ୍ମଟି ପର୍ଯ୍ୟବେସିତ, ଯିଏକି ସମାଜରେ ସଂସ୍କାର ଆଣିବାକୁ ଗୋଡ଼ କାଢ଼ିଛନ୍ତି । ଏହା ପରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ଘଟଣା ଓ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଫିଲ୍ମଟି ଗତିଶୀଳ ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ରାକୁଲ କହିଛନ୍ତି, ଆସନ୍ତା ଏପ୍ରିଲ ୧୦ରେ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାନ୍ତା । କିନ୍ତୁ କରୋନା ଭାଇରସ୍‌ର ଭୟାବହତା ଯୋଗୁ ସୁଟିଂ ବାତିଲ କରାଯାଇଛି । ୨୦୨୧ରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ୍‌ କରିବାକୁ ଏହାର ନିର୍ମାତା ଯୋଜନା କରିଥିବା ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଅଜୟ ଦେବଗନଙ୍କ ସହ ‘ଦେ ଦେ ପ୍ୟାର୍‌ ଦେ’ ଫିଲ୍ମରେ ରାକୁଲ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଶେୟାର କରିଥିଲେ । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଅପୋଜିଟ୍‌ରେ ଫିଲ୍ମ ‘ୟାରିୟାଁ’ରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଏବେ ଉଭୟଙ୍କ ସହ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ ଶେୟାର କରିବାକୁ ଯାଉଥିବାରୁ ସେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଫ୍ୟାମିଲି ପ୍ଲାନିଂ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି କି ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରା ? ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଏଭଳି ଜବାବ୍

ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ ବେଳେ କରୁଛନ୍ତି ଏହି ସବୁ କାମ

ଏତେ ବଦଳି ଯାଇଛନ୍ତି ରାମାୟଣର ସୀତା, ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ବି….

ଲକ୍‌ ଡାଉନରେ ଏମିତି କଟୁଛି ସେଲିବ୍ରିଟି ଦିନ.. ବାବୁ, ଅରିନ୍ଦମଙ୍କ ରୋଷେଇରେ କାଟୁଛନ୍ତି ସମୟ.. ଅକାଶ ପଢ଼ୁଛନ୍ତି ବହି