PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ଦିଲ୍ଲୀ ଉପରାଜ୍ୟପାଳ ଅନୀଲ ବୈଜଲ, ରାଷ୍ଟ୍ରପତିଙ୍କୁ ପଠାଇଲେ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର
  • ||
  • ଜ୍ଞାନବାପୀ ମସଜିଦ ବିବାଦ: ଶିବ ଲିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଆପତ୍ତିଜନକ ମନ୍ତବ୍ୟ ପଡିଲା ମହ‌ଙ୍ଗା, AIMIM ନେତା ଦାନିଶ କ୍ୟୁରେସୀ ଗିରଫ
  • ||
  • ଦେବଗଡ଼ : ମଦ ନିଶାରେ ଭୁଲିଗଲା ରକ୍ତ ସମ୍ପର୍କ, ଜନ୍ମକଲା ପୁଅକୁ କଟୁରୀରେ ହାଣି ହତ୍ୟାକଲା ସଇତାନ ବାପା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ତିର୍ତ୍ତୋଲ ବିଧାୟକଙ୍କ କୋର୍ଟ ମ୍ୟାରେଜ୍‌କୁ ନେଇ ପରିବାରରେ ଅସନ୍ତୋଷ, ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ବିଜୟଙ୍କ ମାଆ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବରମୁଣ୍ଡା ତ୍ରିନାଥ ମନ୍ଦିର ନିକଟରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ପୁରୀ : ଜୀବନ ନେଲା ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ ! ପୁରୀ ବଡଦାଣ୍ଡ ନାଳରୁ ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • କଟକ : ପାଣି ଟାଙ୍କି ତଳୁ ଯୁବତୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ପୁଅଟି ଝିଅ ସାଜି କରୁଥିଲା ଏମିତି କାମ, ୨ବର୍ଷ ପରେ ଖୋଲିଲା ପୋଲ୍

ପଞ୍ଜାବ: ଅପରାଧ କଥା ଶୁଣିଲେ ଛାତିରେ ପ୍ରଥମେ ଛନକା ପଶିଯାଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଅପରାଧର ସଂଖ୍ୟା ଏମିତି ବଢ଼ିଚାଲିଛି ଯେ ପ୍ରତି ମୁହୁର୍ତ୍ତରେ କେଉଁଠି ନା କେଉଁଠି ଅପରାଧର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଏମିତି ଏକ ନିନ୍ଦନୀୟ ଖବର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ପଞ୍ଜାବରେ। ପୁଲିସ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜ୍ଜୁ କରିଛି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଦୁଇ ଭାଇ ଅନ୍ୟ ଏକ ଯୁବକ ସହିତ ଝିଅ ସ୍ବରରେ ଫୋନରେ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ। ଏହା ମାସେ କି ଦୁଇ ମାସର ଘଟଣା ନୁହେଁ, ଗତ ୨ବର୍ଷ ହେଲାଣି ପୁଅଟି ଝିଅ ସ୍ବରରେ ଅନ୍ୟ ଏକ ଯୁବକ ସହିତ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲା। ପୁଲିସ କହିବାନୁସାରେ, ଏହି ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ କୁଲବିନ୍ଦର ସିଂହ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପୁଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଛି। ଝିଅ ସାଜିଥିବା ପୁଅଟି ବାହା ହେବା ପାଇଁ ତାକୁ କଥା ଦେଇଥିଲା। ଏବଂ ଦୁଇ ବର୍ଷରେ ତାକୁ ୧୨ଟା ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍, ଗୋଟିଏ ଲାପଟପ୍ ଏବଂ ସୁନାର ଗୋଟିଏ ଚେନ୍ ଦେଇସାରିଥିଲା। ଏହି ଖବର ଜାଣିବା ପରେ ପୁଲିସ ଏହି ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଘଟଣା ଉପରେ ପୁଲିସ ତଦନ୍ତ କରିବା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନେବ ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର