ଆସନ୍ତାକାଲିଠୁ ଆଉ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବନି ଅମିତାଭ୍ ବଚନଙ୍କ କଣ୍ଠର କରୋନା କଲର୍ ଟ୍ୟୁନ୍, ଏବେ ଶୁଣିବେ ମହିଳା କଳାକାରଙ୍କ କଣ୍ଠରେ ନୂଆ କଲର ଟ୍ୟୁନ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଜିକାଲି ଆପଣ କାହାକୁ ଫୋନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଆପଣ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ୱରରେ କରୋନାରୁ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ସତର୍କତା ବିଷୟରେ ଏକ କଲର୍ ଟ୍ୟୁନ୍ ଶୁଣୁଛନ୍ତି । ତେବେ ମୋବାଇଲରେ ଆସୁଥିବା ଏହି କଲର୍ ଟ୍ୟୁନ୍ ଏବେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ୱରରେ କଲର୍ ଟ୍ୟୁନ୍ ଶୁଣୁଛନ୍ତି ।  ସୂଚନାନୁସାରେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଶୀଘ୍ର କରୋନା ଭାଇରସରୁ ବଞ୍ଚିବା ସହ ଜଡିତ କଲର୍ ଟ୍ୟୁନ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଯଦି ଏହି ସୂଚନାକୁ ବିଶ୍ବାସ କରାଯାଏ ତେବେ, ଆସନ୍ତାକାଲି ଅର୍ଥାତ୍ ଶୁକ୍ରବାର, ଜାନୁଆରୀ ୧୫ରୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ବଦଳରେ ମହିଳା କଳାକାରଙ୍କ ସ୍ୱରରେ କଲର ଟ୍ୟୁନ ଶୁଣାଯିବ । କରୋନା କାଳରେ ଗତ କିଛିମାସ ହେବ

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ୱରରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ସହ ଜଡିତ ଏକ ସନ୍ଦେଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଯେଉଁଥିରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସନ୍ଦେଶରେ କହୁଥିବାର ଶୁଣାଯାଉଛି, ଲୋକମାନେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରୁ ରକ୍ଷା ପାଇବା ପାଇଁ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ଉଚିତ ଏବଂ କେଉଁ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରାଯିବା ଉଚିତ ।  କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସରକାର ଏହାକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ୱର ସହିତ ଏହି କଲର୍ ଟ୍ୟୁନ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନ କରାଇବା ସରକାରଙ୍କ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶନିବାର ଠାରୁ ଦେଶରେ କରୋନା ଟିକା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ଟାର୍ଗେଟର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ହେଉଛି କରୋନା ଟିକା ।

ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଜାନୁଆରୀ ୧୬ ତାରିଖରୁ କରୋନା ଟୀକାକରଣ ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ଶୁକ୍ରବାର ଠାରୁ ପରିବର୍ତ୍ତିତ କଲର୍ ଟ୍ୟୁନ୍ ରେ, ଆପଣ କରୋନା ଟିକା ସହିତ ଜଡିତ ବାର୍ତ୍ତା ଶୁଣିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ । କରୋନା ଟିକା ବିଷୟରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଗୁଜବ ମଧ୍ୟ ଆସିଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଟିକା ବିଷୟରେ ଅବଗତ କରାଯିବ ଏବଂ ନୂତନ କଲର୍ ଟ୍ୟୁନରେ ବାର୍ତ୍ତା ଦିଆଯିବ ।