PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ନବରଙ୍ଗପୁର: ଅନ୍ତଃରାଜ୍ୟ ବାଇକ୍ ଲୁଟେରା ଗ୍ୟାଙ୍ଗର ୫ ଗିରଫ, ୫ ବାଇକ ଜବତ…
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲା ଓ ଉପର ମୁଣ୍ଡରେ ଲଗାଣ ବର୍ଷା, ବଢିଲା କୋଏଲ ନଦୀର ଜଳସ୍ତର, ଖୋଲିଲା ମନ୍ଦିରା ଡ୍ୟାମର ତିନି ଗେଟ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି କୁଳପତି ସମ୍ମିଳନୀ, ଶ୍ରେଣୀଗୃହ ପାଠପଢ଼ା ନେଇ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ଆଜି ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆରେ ଯୁବ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ମିଳିବ ସୁଯୋଗ, ସମ୍ମାନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସବୁ ଶକ୍ତି ଖଟାଇବ ଘରୋଇ ଦଳ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ରସଗୋଲା ଦିବସ, ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କୁ ରସଗୋଲା ଦେଇ ମାନଭଞ୍ଜନ କରିବେ ନିଳାଦ୍ରୀନାଥ
  • ||
  • ଗଜପତି: ACF ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା, DFO ସଂଗ୍ରାମ କେଶରୀ ବେହେରାଙ୍କୁ ଜେରା
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ : କୁତ୍ରା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ପଞ୍ଚରା ବଜାରପଡାରେ ନିର୍ମମ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ, ଘର ବାହାରେ ଶୋଇଥିବା ବେଳେ ଟାଙ୍ଗିଆରେ ହାଣି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୯୧୭ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ପୂର୍ବତନ ସାଂସଦ ନିତ୍ୟାନନ୍ଦ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ତେଲକୋଇ ରେଞ୍ଜ ଅଧିନ ଖୁଣ୍ଟାପଡା ପଞ୍ଚାୟତର କୁଲାଡେରା ଗାଁରେ ଗୋଠଛଡା ଦନ୍ତା ଉପଦ୍ରବ, ଭିନ୍ନକ୍ଷମଙ୍କ ଘର ଭାଙ୍ଗି ୧୦ ବସ୍ତା ଧାନ ଓ ୮୦ କେଜି ଚାଉଳ ନଷ୍ଟ କଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଲଘୁଚାପ ଆଣିଲା ବଡ଼ ବର୍ଷା, ୨୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିପାରେ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଆଜି ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜେ, ରତ୍ନସିଂହାସନକୁ ଫେରିବେ ମହାବାହୁ, ଅପରାହ୍ନ ୪ଟାରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ପହଣ୍ଡି
  • ||
  • ନୂଆପଡ଼ା : ସିନାପାଲି ଥାନା ପାଟଦର୍ହା ରିଜର୍ଭ ଫରେଷ୍ଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ମାଓ କ୍ୟାମ୍ପ ଠାବ, ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||

ଆଦିତ୍ୟ ଦାଶ ଡେଥ୍‌ ମିଷ୍ଟ୍ରି : ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ୍, ଶେଷ ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ ଚାଲିଛି ତନାଘନା

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୩।୦୮:  ସମାଜସେବୀ ଆଦିତ୍ୟ ଦାଶ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା ।  ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଫେସବୁକକୁ ଚିଠି ଲେଖିଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଟିମ୍‌ । ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଶେଷ ଫେସବୁକ ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ ଚାଲିଛି ଛାନ୍‌ଭିନ୍‌ । ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ରୁ ପୋଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଶେଷ ପୋଷ୍ଟଟି କିଏ କରିଛି  ଏବଂ କାହା ମୋବାଇଲରୁ ହୋଇଛି ସେସବୁକୁ ନେଇ ତନାଘନା ଜୋର୍‌ ଚାଲିଛି ।

ତେବେ ଏସବୁର ସତ୍ୟ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌କୁ ଚିଠି ଲେଖିଛି କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ । ଫେସ୍‌ବୁକ୍‌ର ପୋଷ୍ଟ ଯାଞ୍ଚ କରୁଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ । ତେବେ  ବିଦ୍ୟାଶ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିଲେ ଆଦିତ୍ୟଙ୍କ ପାସ୍ଓ୍ବାର୍ଡ । ସେହିପରି ୧୦ ମାସର କଲ ଡିଟେଲ୍ସ ବାହାର କରିବାକୁ ଚାଲିଛି ଚେଷ୍ଟା । ସାଇବର ଏକ୍ସପର୍ଟକୁ ନେଇ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ ଖୋଜୁଛି କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ।

ସମାଜସେବୀ ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ୍ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାର ଏକ ମାସ ପରେ ଘଟଣାରୁ ପରଦା ହଟିପାରିନି । ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ତାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ । ପ୍ରଥମେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଥିବା ଜିଆର୍‌ପି, ଏବେ କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ ହାତରେ ଅଛି ମାମଲା । ପୋଲିସ ଡିଜି ଅଭୟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଅନୁସାରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଏବେ କ୍ରାଇମ୍‌ବ୍ରାଞ୍ଚ କରୁଛି । ଘଟଣାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ୩୦ରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କ ଜେରା କରିସାରିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର