ଲାଇସେନ୍ସ ରଦ୍ଦ କରିଦେବାରୁ ମହିଳା ଡ୍ରଗ୍ସ ଇନିସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା

ମୋହାଲୀ ୨୯।୩:  ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ମୋହାଲୀ ଖରଡ଼ରେ ଥିବା ଡ଼୍ରଗ୍ସ ଆଣ୍ଡ୍ ଫୁଡ଼ କଣ୍ଟ୍ରୋଲର ଏକ ଲାବୋଟେରୀରେ ଅଚାନକ ଜଣେ ଦୁବୃର୍ତ୍ତ ପସି ମହିଳା ଡ୍ରଗ ଇନିସପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ଗୁଳି ମାରି ଦୈାଡ଼ି ଯାଉଥିବାବେଳେ ଅଫିସ ବାହାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଧରିଥିଲେ। ଧରାପଡ଼ିଯିବାରୁ  ଅଭିଯୁକ୍ତ ସେହି ପିସ୍ତଲରେ ନିଜକୁ ଗୁଳି କରି ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛି।

ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଯାଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ଜଣାପଡ଼ିଛି କି, ଅଭିଯୁକ୍ତର ମେରିଡ଼ାଠାରେ ଏକ ଔଷଧ ଦୋକାନ ଥିଲା। ମହିଳା ଡ୍ରଗ୍ସ ଇନିସପେକ୍ଟର ଅଭିଯୁକ୍ତର ଲାଇେସନ୍ସ ରଦ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁସାରେ, ମୋହାଲୀ ଖରଡ଼ ଅଞ୍ଚଳରେ ଡ଼୍ରଗ୍ସ ଆଣ୍ଡ୍ ଫୁଡ଼ କଣ୍ଟ୍ରୋଲର ଏକ ଲାବୋଟେରୀ ଅଛି। ସେଠାରେ ମହିଳା ଡ୍ରଗ୍ସ ଇନିସପେକ୍ଟର ନେହା ଶୈାରି (୪୦) କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି। ଅପରାହ୍ନ ସମୟରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବଳବିନ୍ଦର (୫୬) ଅଫିସରେ ପସିଥିଲା। ଗୁଳି ମାରିବା ସମୟରେ ନେହା ଚେୟାରରୁ ଟିକେ ଘୁଂଚି ଯିବାରୁ ଗୁଳି ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ବାଜିଥିଲା ।

ଗୁରୁତର ନେହାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ହସପିଟାଲକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା । ହସପିଟାଲ ଯିବା ବାଟରେ ନେହାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ପୁଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳୀରେ ପହଞ୍ଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଲଜ୍ଜା ! ବୋହୂର ସର୍ବସ୍ୱ ସାରିଲା ଶ୍ୱଶୂରଙ୍କର ପାପ ନଜର- ପୁଅକୁ ଗୁଳି କରି ଫେରାର

ବାବା ରାମଦେବଙ୍କ ଭାଇଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏହି ଦାୟିତ୍ୱ – କେତେ ଟଙ୍କା ଦରମା ନେବେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଭାରତ ପାଙ୍ଗୋଙ୍ଗ୍‌ ଲେକ୍‌ ଏବଂ ଲଦାଖ ସୀମାରେ ମୁତୟନ କରିଛି ‘ଅଦୃଶ୍ୟ କମାଣ୍ଡୋ’ -ଜାଣନ୍ତୁ ଏମାନେ କିଏ ଏବଂ ନେଇଛନ୍ତି କେଉଁ ତାଲିମ

ବିଦେଶରେ ଥିବା ୫୦ ଜଣ ବେଜ୍ଞାନିକଙ୍କ ସହ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ବୈଜ୍ଞାନିକଙ୍କୁ ଭାରତ ଅଣାଗଲା

ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଜିତ ଡୋଭାଲଙ୍କ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଗସ୍ତ, ଏହି ସବୁ ବିଷୟରେ କରିଛନ୍ତି ଆଲୋଚନା

ଜହ୍ନରେ ହେବ ୧୭୪ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଟୟଲେଟ୍, ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ ନାସା