PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାୟଗଡା- ଛତିଶଗଡକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ଚୋରାଚାଲାଣ ବେଳେ ଗୁଡାରୀ ଏବଂ କେନ୍ଦୁଗୁଡା ପୋଲିସର କୁଟ୍ରାଧର ରାସ୍ତା ନିକଟରେ ଚଡାଉ। ମିନିଟ୍ରକ ସହ ୨କ୍ବୁଣ୍ଟାଲ ୪୫ କେଜି ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ। ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ : ବକ୍ସିଂ ପ୍ରି-କ୍ୱାର୍ଟରରେ ହାରିଲେ ମେରିକମ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ ଗସ୍ତରେ ପଞାୟତିରାଜ, ନଗର ଉନ୍ନୟନ ଓ ଆଇନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତାପ ଜେନା । ଜଗାକୁ ଭେଟିଲେ, ବିଭିନ୍ନ ସରକାରୀ ଯୋଜନାର ସମୀକ୍ଷା କଲେ ।
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ଖଇରପୁଟ ରାସ୍ତାରେ ବଲେରୋ ଗାଡ଼ି ସହ ୭କ୍ୱିଣ୍ଟାଲ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ- ଜଣେଗିରଫ
  • ||
  • ନାକଟିଦେଉଳ: ବରଗଛରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଯୁବକର ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ପରିବାର ଲୋକେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଆଇଏଏସ୍ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ, IAS ଅଶୋକ ମୀନା ହେଲେ ପଞ୍ଚାୟତିରାଜ ଓ ପାନୀୟ ଜଳ ବିଭାଗର ପ୍ରମୁଖ ସଚିବ
  • ||
  • ନୀଳଗିରି: ଆଇନଜୀବୀଙ୍କୁ ମାଡ଼ ପ୍ରତିବାଦରେ ନୀଳଗିରି କୋର୍ଟ ବନ୍ଦ କଲେ ଓକିଲ ସଙ୍ଘ
  • ||
  • କଟକ: ଆସନ୍ତାକାଲି ଅଫ୍‌ଲାଇନ୍ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଟୋକିଓ ଟକ୍କର: ପଦକ ପାଇବା ଦିଗରେ ଆଉ ପାଦେ ବଢିଲେ ସିନ୍ଧୁ, କ୍ୱାର୍ଟର ଫାଇନାଲରେ ପହଁଚିଲେ
  • ||
  • ବକ୍ସିଂ କ୍ବାର୍ଟରରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଭାରତର ସତୀଶ କୁମାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାଷ୍ଟରକ୍ୟାଣ୍ଟିନ୍ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଜବତ କଲା ପୁଲିସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଥାମୁନି କରୋନ ମୃତ୍ୟୁ,ରାଜ୍ୟରୁ ଆଉ ୬୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଓଡ଼ିଶାରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୬୧୫ଜଣ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ଘାତକ ସାଜିଲା ଫ୍ରି-ଫାୟାର୍ ଗେମ୍, ଚାଲିଗଲା ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ଛାତ୍ରଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ୨ ଜିଲ୍ଲାରେ ହେବନି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର: ହୀରାକୁଦ ଜଳଭଣ୍ଡାରର ବନ୍ଦ ହେଲା ୨ଟି ସୁଇଜ ଗେଟ୍, ୧୨ଟି ଗେଟ୍ ଦେଇ ଜଳ ନିଷ୍କାସନ ଜାରି
  • ||

୧୦ ମିନିଟରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଘରେ ନ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ଫୋନରେ ତିନ୍ ତଲାକ୍ ଦେଲା ସ୍ବାମୀ

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ମୁହଁରେ ନୁହେଁ କି କୈାଣସି କାଗଜ ପତ୍ରରେ ନୁହେଁ ସିଧାସଳଖ ଫୋନରେ କହିଲା ତିନ୍ ତଲାକ୍। ଦେଇଥିବା ସମୟ ଭିତରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଘରେ ନ ପହଞ୍ଚିବାରୁ ସ୍ବାମୀ ଦେଇଛି ଛାଡ଼ପତ୍ର। ଏମିତି  ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଏଟା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ନୂଆଗାଁରେ।

 ଅଲିପୁର ବାସିନ୍ଦା ଶୁମ୍ବୁଲ ବେଗମ (ସ୍ତ୍ରୀ)ର ଜେଜେମାଙ୍କ ଦେହ ଖରାପ ଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ବାପାଘର ଯାଇଥିଲା। ଅଧଘଣ୍ଟାରେ ଘରକୁ ଆସିଯିବା ପାଇଁ ସ୍ବାମୀ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କହିଥିଲା। ମାତ୍ର ଘରକୁ ଆସିବା ପାଇଁ ଦେଇଥିବା ସମୟଠାରୁ ୧୦ମିନିଟ୍ରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗିଯାଇଥିଲା। ସେହି ସମୟ ଭିତରେ ହିଁ ଶୁମ୍ବୁଲର ଦିଅର ଫୋନ୍ ନେଇ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ। ଦିଅର ଶୁମ୍ବୁଲକୁ ଫୋନ୍ ଦେଲା ଏବଂ କହିଲା କି, ଭାଇ ତୁମ ସହ କଥା ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଯେମିତି ଶୁମ୍ବୁଲ କାନରେ ଫୋନଟି ଦେଇଛି ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ସ୍ବାମୀ କହିଦେଲା- ତଲାକ୍ ତଲାକ୍ ତଲାକ୍। ମୋବାଇଲରେ ତିନ୍ ତଲାକ୍ ଶୁଣିବା ପରେ ଶୁମ୍ବୁଲ ଯାଇ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ପୁଲିସ ଥାନାରେ। ଶ୍ବଶୁର ଘର ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି ପୀଡ଼ିତା।

ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ, ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ହେଲା ତାଙ୍କ ବାହାଘର ଅଫରୋଜ ହୁସେନଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା। ବାହାଘର ପରେ ଶାଶୁଘର ଲୋକେ ଯୈାତୁକ ମାଗୁଥିଲେ। ମାତ୍ର ତାଙ୍କ ବାପା ଯୈାତୁକ ଦେବାକୁ ସକ୍ଷମ ନ ଥିଲେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଶାଶୁ ଘର ଲୋକେ ବାହାଘର ଦିନଠାରୁ ସବୁବେଳେ ମାଡ଼ ମାରୁ ଥିଲେ। ଏମିତି କି ମାରିବା ସମୟରେ ପେଟରେ ଥିବା ପ୍ରଥମ ଛୁଆ ବି  ନଷ୍ଟ ହୋଇସାରିଛି। ଦିନେ ଶାଶୁ, ଜାଆ ଏମିତି ମାଡ଼ ମାରି ମାରି ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଇଥିଲେ। ଏବଂ ଘରକୁ ନ ଆସିବା ପାଇଁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ। ଏଟାର ଏସ୍ଏସପି ଆଶିଷ ତିଓ୍ବାରୀ କହିଛନ୍ତି, ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଯଥାଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ରେକର୍ଡ଼ ବୟାନ କରାଯିବ ଓ ପରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନିଆଯିବ ବୋଲି ପୁଲିସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।  

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର