ଝିଅକୁ ଟ୍ୟୁସନ୍ ପଢ଼ାଇବାକୁ ଆସୁଥିବା ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କୁ ବେହୋସ କରାଇଲେ ମହିଳା ଏବଂ ସ୍ବାମୀ ସାଙ୍ଗରେ ମିଶି ଘଟାଇଲେ ଏଭଳି କାଣ୍ଡ…

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ୩୧।୮: ଆଜିକାଲି ଅପରାଧର ସଂଖ୍ୟା ତୀବ୍ର ଗତିରେ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଇତି ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ବ୍ଲାକମେଲିଂ ଏବଂ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରାଯାଉଥିବା ମାମଲା ରହିଛି। ଏହି ମାମଲାରେ ପୁଲିସ ପୀଡ଼ିତାର ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରି ହାଜତକୁ ପଠାଇଛି। ଘଟଣାଟି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଗ୍ବାଲିୟରରେ ଘଟିଛି।

ଏହି ମାମଲାର ଖୁଲାସା କରି ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୀରେନ୍ଦ୍ର ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲଙ୍କ ଝିଅକୁ ପଢ଼ାଇବା ପାଇଁ ୧୦ବର୍ଷ ହେଲାଣି ଘରକୁ ଆସୁଥିଲେ। ଦିନେ ଅଭିଯୁକ୍ତର ପତ୍ନୀ ତାଙ୍କୁ କୋଲ୍ଡ ଡ୍ରିଙ୍କସରେ ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ମିଶାଇ ପିଇବାକୁ ଦେଇଥଲା। ଏହାପରେ ସେ ବେହୋସ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସେହି ଅବସ୍ଥାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ତା ସହିତ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା। ଠିକ ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଜଣକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ବନାଇଦେଇଥିଲା।

ପୀଡ଼ିତା ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ, ବୀରେନ୍ଦ୍ର ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲ ତାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ କି ଯଦି ଏହି ବିଷୟରେ ସେ କାହାକୁ କୁହନ୍ତି ତାହେଲେ ତାର ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ କରିଦେବେ। ଶିକ୍ଷିକାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସେବେ ଠାରୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୦ ବର୍ଷ ହୋଇଗଲାଣି ସେ ଦୁଷ୍କର୍ମର ଶିକାର ହୋଇଚାଲିଛନ୍ତି। ଆଜି ଯେତେବେଳେ ସବୁ ସୀମା ପାର୍ କରିଦେଲା ସେତେବେଳେ ସେ ସାହସ ଦେଖାଇ ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚି ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ବୀରେନ୍ଦ୍ର ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରୁ ହାଜତକୁ ନେଇଛି ପୁଲିସ। ମାମଲାରେ ବୀରେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଫେରାର୍ ପତ୍ନୀ ଅଞ୍ଜୁ ଅଗ୍ରଓ୍ବାଲଙ୍କୁ ପୁଲିସ ଖୋଜୁଛି ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛି।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ନାସା ହାତରେ ଚନ୍ଦ୍ରର ରୋମାଞ୍ଚକର ତଥ୍ୟ – ଆଜି ଏହା ଉପରୁ ଉଠିବ ରହସ୍ୟ

ମିଛ ବା ସେଲ୍ କଂମ୍ପାନୀ ଜରିଆରେ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ବେଆଇନ୍‌ କାରବାର, ବାହାମାସ୍ ପେପର ସ୍କାମ୍‌ରେ ଜୟ ପଣ୍ଡା ଓ ପତ୍ନୀ ଜଗୀ ମଙ୍ଗତ ପଣ୍ଡାଙ୍କ କମ୍ପାନୀର ସମ୍ପୃକ୍ତି ଅଭିଯୋଗ

ସବ୍-ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ କଳାକାରନାମା: ଝିଅଙ୍କୁ ଅଶ୍ଲୀଳ କମେଣ୍ଟ ସହ କରୁଥିଲେ ଅସଦାଚରଣ, ଶେଷରେ ଗିରଫ ହେଲେ ଏପରି

ପୋଲାଣ୍ଡର ଏହି ଚୌକ୍ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ନାଁରେ ନାମିତ ହେବ, ଇଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ଅଭିନେତା

ପାତାଳର ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାର ପାତାଲକୋଟ୍‌, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁଠି ରହିଛି ଏହି ରହସ୍ୟମୟ ସ୍ଥାନ

ମେହବୁବା ମୁଫତିଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ ନେଇ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ ହଙ୍ଗାମା, ଜମ୍ମୁରେ ପିଡିପି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଉଡାଇଲେ ତିରଙ୍ଗା