ଯୌତୁକ ପାଇଁ ଶାଶୁଘର ଲୋକ ୨ ବର୍ଷ ଧରି ଖାଦ୍ୟ ନଦେଇ ମାରିଲେ, ମୃତଦେହର ଓଜନ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଲା ପୋଲିସ

ଥିରୁଭନନ୍ତପୁରମ,୧।୪:କେରଳରେ ଏକ ଭୟାବହ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ଯେ, ଜଣେ ମହିଳା ବିବାହ ପରେ ଯୌତୁକ ଦାବିକୁ ପୂରଣ କରିପାରିନଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଲୋକ ୨ ବର୍ଷ ଧରି ଖାଇବାକୁ ନଦେଇ ମାରିଦେଇଛନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘର ଲୋକ କେବଳ ଚିନିପାଣି ଏବଂ ପାଣିରେ ଭିଜା ଯାଇଥିବା ଚାଉଳ ଖାଇବାକୁ ଦିଆଯାଉଥିଲା। ଯାହାଫଳରେ ୨ଟି ସନ୍ତାନର ମା’ ଏହି ମହିଳା ଜଣକ ଶେଷରେ ମୃତ୍ୟୁବରଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ମାମଲାରେ ପୋଲିସ ପ୍ରଥମେ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲେ ଓ ପରେ ଛାଡି ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଶବବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ରିପୋର୍ଟ ଯାହା ଆସିଥିଲା ତାକୁ ଦେଖି ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲା। କାରଣ ମହିଳା ଜଣଙ୍କର ଓଜନ ମାତ୍ର ୨୦ କେଜି ରହିଥିଲା।ଏହି ମାମଲାରେ ଜାତୀୟ ମହିଳା କମିଶନ୍ କେରଳ ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦେଶକଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖି କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ କହିଛି।

source: https://himachalabhiabhi.com

ଏହି ମହିଳା ଜଣଙ୍କର ନାମ ହେଉଛି ଥୁସାରା। ତାଙ୍କର ବିବାହ ୨୦୧୩ରେ ଚନ୍ଦୁଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିଲା। ବିବାହର ୩ ମାସ ପରେ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଘର ଲୋକ ୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଯୌତୁକ ମାଗିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣଙ୍କର ପରିବାର ଲୋକେ ଦେବାରେ ଅକ୍ଷମ ହେବାକୁ ସେମାନେ ତାଙ୍କ ସହିତ କଥା ବାର୍ତ୍ତା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ। ଚନ୍ଦୁ ଓ ତାଙ୍କର ମା’ ଜେରା ସମୟରେ କହିଛନ୍ତି ସେମାନେ ଥୁସାରାଙ୍କୁ କେବଳ ଚିନି ପାଣି ଓ ବତୁରା ଚାଉଳ ଖାଇବାକୁ ଦେଉଥିଲେ। ଏଭଳି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା।

source: https://www.jagran.com

ଗତ ୨୧ ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଥୁସରାଙ୍କୁ ଅଚେତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିରୁଭନନ୍ତପୁରମ ମେଡିକାଲ କଲେଜକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ମୃତ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଚନ୍ଦୁ ଓ ତାଙ୍କ ମା’ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ହାଜତକୁ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ, ମା-ପୁଅ କଳାଯାଦୁ କରୁଥିଲେ। ସେମାନେ ନିଜର ଘରକୁ ଟିଣନ କାନ୍ଥ ଦେଇ ଚାରିଆଡୁ ଘେରାଉ କରି ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ନିଜକୁ ଅଲଗା କରି ରଖୁଥିଲେ।  ଚନ୍ଦୁଙ୍କ ଭଉଣୀ-ଭିଣୋଇ ମଧ୍ୟ ଥୁସରାଙ୍କୁ ନିର୍ଯ୍ୟାତନା ଦେଉଥିଲେ। ତେବେ ପାଖ ପଡିଶା ଘର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଥୁସରାଙ୍କ ସହିତ ହେଉଥିବା ଅତ୍ୟାଚାର ସମ୍ପର୍କରେ ଜାଣିପାରିନଥିଲେ।

   ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର


ଅନାଥ ଯୁବକ JEEରେ ପାଇଥିଲେ ୨୭୦ ରାଙ୍କ୍‌ – ଭୁଲ୍‌ ଲିଙ୍କ୍‌ରେ କ୍ଲିକ୍‌ କରି ହରେଇଲେ ଆଇଆଇଟି ସିଟ୍‌ !

ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ମହିଳା ଓ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍…

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ନୂଆ କରୋନା ଗାଇଡ଼ଲାଇନ୍ : ଡିସେମ୍ବର ମାସ ପାଇଁ କ’ଣ ବଦଳିଲା କ’ଣ ବଳବତ୍ତର ରହିଲା, ଜାଣନ୍ତୁ…

ଡବଲ ମର୍ଡର ଘଟଣାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ନରସିଂହପୁରରୁ ଉଠାଇ ନେଲା କୋଲକାତା ପୁଲିସ

ମହଙ୍ଗା ହେଲା ରୋଷେଇ ଗ୍ୟାସ୍‌, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ସହରରେ କେତେ ରହିଛି ଦର

‘ବିମାନରୁ ବାହାରକୁ ବାହାରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲେ ନିଖୋଜ ପାଇଲଟ ’– ମିଗ୍‌-୨୯କେ’ର ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ପଷ୍ଟ