PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ବର୍ଷେ ପରେ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ଏହି ୪ ରାଶି ଉପରେ ପଡ଼ିଛି, ହେବ ଧନର ବର୍ଷା

ଜ୍ୟୋତି​‌ଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବର୍ଷେ ପରେ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା ଏହି ୪ ରାଶି ଉପରେ ବର୍ଷିଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଚାରି ରାଶିଙ୍କ ବିଷୟରେ। ଆସୁଥିବା ସମୟ ଭିତରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ତଥା ପରିବାରକୁ ଭରପୁର ଭାବେ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଟଙ୍କା ସହିତ ଯୋଡ଼ିହୋଇ ରହିଥିବା ଅସୁବିଧା ସବୁ ଦୂର ହେବ। ପରିବାରକୁ ଖୁସି ହିଁ ଖୁସି ଆସିବ। ବେରୋଜଗାର ଲୋକ ରୋଜଗାର କରିବେ।

କୈାଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଅଂହକାର କରିବେ ନାହିଁ। କାରଣ ଭଲ ସମୟ ଆଜି ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିଛି ତ କାଲି ଆଉ କାହା ପାଖରେ ଥିବ।  ମୁଖ୍ୟ କଥା ହେଲା ସାବଧାନର ସହିତ ଗାଡ଼ି ଚଳାଇବେ। ଅଧିକ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଥିଲେ ବସ୍ କିମ୍ବା ଟ୍ରେନରେ ଯାଆସ କରନ୍ତୁ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁହାଯାଉଥିବା ନିୟମକୁ ଉଲଂଘନ କରିବେ ନାହିଁ।

ଏହି ୪ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ହେଲେ ମେଷ, ଧନୁ, ମିଥୁନ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି। ଭାଗ୍ୟ ଏମାନଙ୍କର ସବୁ କାମରେ ସାଥ୍ ଦେବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ପୂର୍ବରୁ ବିଗିଡ଼ି ଥିବା କାମ ଜଲଦି ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ। କୈାଣସି ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନିଜ ମନକୁ ସବୁବେଳେ ଖୁସି ରଖନ୍ତୁ। ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ଚାଲୁଥିବା ସବୁ ସମସ୍ୟାରୁ ସମାଧାନ ମିଳିବ। ଅଧିକ ଦିନ ଧରି ଚାଲୁଥିବା କୈାଣସି ବି କାମକୁ ପୁରା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତ ଟିକେ ମନ ଦେଇ କରନ୍ତୁ ତାହା ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।