PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଦେଶଦ୍ରୋହୀ ୟାସିନ ମଲିକକୁ ଆଜୀବନ ଜେଲ, ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ପାଣ୍ଠି ଯୋଗାଇବା ମାମଲାରେ କୋର୍ଟ ଶୁଣାଇଲେ ଦଣ୍ଡାଦେଶ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର : ଭବାନୀପାଲି ଠାରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା , ଟ୍ରକ୍ ଧକ୍କାରେ ୩ ବାଇକ୍ ଆରୋହୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ , ମୃତକଙ୍କ ପରିଚୟ ମିଳନାହିଁ
  • ||
  • କଳିଙ୍ଗା ଘାଟିରେ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୬ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣା, ଏଣିକି କଳିଙ୍ଗା ଘାଟି ଦେଇ ଯାଇପାରିବ ନାହିଁ ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ , ରାଜ୍ୟ ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପଦ୍ମନାଭ ବେହେରାଙ୍କ ସୂଚନା
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡ଼ା : ଝାରସୁଗୁଡ଼ାରୁ ପ୍ରାୟ ୧୭ ଗ୍ରାମ୍‌ର ବ୍ରାଉନସୁଗର ଜବତ, ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ପାର୍କିଂ କରୁଥିବା ବେଳେ ଚଢିଗଲା ଟ୍ରକ୍, ହେଲ୍‌ପର୍ ମୃତ
  • ||
  • କଂଗ୍ରେସକୁ ଝଟକା, ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ଟିକେଟରୁ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ଦାଖଲ କଲେ କପିଲ ସିବଲ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ହୀରାକୁଦରୁ ଛଡ଼ାଯିବ ପ୍ରଥମ ବନ୍ୟାଜଳ, ତଳ ମୁଣ୍ଡର ୧୨ ଜିଲ୍ଲାକୁ ସତର୍କ ସୂଚନା ଜାରି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ହାରୁଛି କରୋନା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୩ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷିଲା, ଆଜିଠୁ ବଢ଼ିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍, ୬ ମୃତ ୩୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ଵ ଆହତ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ସାପ୍ତାହିକ ହାଟରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ, ଗୋରୁ ବେପାରୀଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ୨୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||

ବର୍ଷେ ପରେ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ଏହି ୪ ରାଶି ଉପରେ ପଡ଼ିଛି, ହେବ ଧନର ବର୍ଷା

ଜ୍ୟୋତି​‌ଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବର୍ଷେ ପରେ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା ଏହି ୪ ରାଶି ଉପରେ ବର୍ଷିଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଚାରି ରାଶିଙ୍କ ବିଷୟରେ। ଆସୁଥିବା ସମୟ ଭିତରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ତଥା ପରିବାରକୁ ଭରପୁର ଭାବେ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଟଙ୍କା ସହିତ ଯୋଡ଼ିହୋଇ ରହିଥିବା ଅସୁବିଧା ସବୁ ଦୂର ହେବ। ପରିବାରକୁ ଖୁସି ହିଁ ଖୁସି ଆସିବ। ବେରୋଜଗାର ଲୋକ ରୋଜଗାର କରିବେ।

କୈାଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଅଂହକାର କରିବେ ନାହିଁ। କାରଣ ଭଲ ସମୟ ଆଜି ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିଛି ତ କାଲି ଆଉ କାହା ପାଖରେ ଥିବ।  ମୁଖ୍ୟ କଥା ହେଲା ସାବଧାନର ସହିତ ଗାଡ଼ି ଚଳାଇବେ। ଅଧିକ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଥିଲେ ବସ୍ କିମ୍ବା ଟ୍ରେନରେ ଯାଆସ କରନ୍ତୁ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁହାଯାଉଥିବା ନିୟମକୁ ଉଲଂଘନ କରିବେ ନାହିଁ।

ଏହି ୪ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ହେଲେ ମେଷ, ଧନୁ, ମିଥୁନ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି। ଭାଗ୍ୟ ଏମାନଙ୍କର ସବୁ କାମରେ ସାଥ୍ ଦେବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ପୂର୍ବରୁ ବିଗିଡ଼ି ଥିବା କାମ ଜଲଦି ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ। କୈାଣସି ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନିଜ ମନକୁ ସବୁବେଳେ ଖୁସି ରଖନ୍ତୁ। ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ଚାଲୁଥିବା ସବୁ ସମସ୍ୟାରୁ ସମାଧାନ ମିଳିବ। ଅଧିକ ଦିନ ଧରି ଚାଲୁଥିବା କୈାଣସି ବି କାମକୁ ପୁରା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତ ଟିକେ ମନ ଦେଇ କରନ୍ତୁ ତାହା ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।