PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସିଂହ ହେଲେ ନୂଆ କମିଶନର
  • ||
  • ବିନିକା : ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା : ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଲୁଟ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲରେ ପଶିଲା କରୋନା, ୯ କଏଦୀ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ, ଯବାନଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବୋରିଗୁମ୍ମା : ବୋରିଗୁମ୍ମା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଟିକା ନେବାକୁ ଛକାପଞ୍ଝା, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଫୁ, ଯେତିକି ଆସୁଛି ଅଣ୍ଟୁନି, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୭ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

ବର୍ଷେ ପରେ ଶନି ଦେବଙ୍କ କୃପା ଏହି ୪ ରାଶି ଉପରେ ପଡ଼ିଛି, ହେବ ଧନର ବର୍ଷା

ଜ୍ୟୋତି​‌ଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବର୍ଷେ ପରେ ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପା ଏହି ୪ ରାଶି ଉପରେ ବର୍ଷିଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଚାରି ରାଶିଙ୍କ ବିଷୟରେ। ଆସୁଥିବା ସମୟ ଭିତରେ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ତଥା ପରିବାରକୁ ଭରପୁର ଭାବେ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଟଙ୍କା ସହିତ ଯୋଡ଼ିହୋଇ ରହିଥିବା ଅସୁବିଧା ସବୁ ଦୂର ହେବ। ପରିବାରକୁ ଖୁସି ହିଁ ଖୁସି ଆସିବ। ବେରୋଜଗାର ଲୋକ ରୋଜଗାର କରିବେ।

କୈାଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଅଂହକାର କରିବେ ନାହିଁ। କାରଣ ଭଲ ସମୟ ଆଜି ତୁମ ପାଖକୁ ଆସିଛି ତ କାଲି ଆଉ କାହା ପାଖରେ ଥିବ।  ମୁଖ୍ୟ କଥା ହେଲା ସାବଧାନର ସହିତ ଗାଡ଼ି ଚଳାଇବେ। ଅଧିକ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଥିଲେ ବସ୍ କିମ୍ବା ଟ୍ରେନରେ ଯାଆସ କରନ୍ତୁ। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କୁହାଯାଉଥିବା ନିୟମକୁ ଉଲଂଘନ କରିବେ ନାହିଁ।

ଏହି ୪ରାଶି ଗୁଡ଼ିକ ହେଲେ ମେଷ, ଧନୁ, ମିଥୁନ ଏବଂ କୁମ୍ଭ ରାଶି। ଭାଗ୍ୟ ଏମାନଙ୍କର ସବୁ କାମରେ ସାଥ୍ ଦେବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ପୂର୍ବରୁ ବିଗିଡ଼ି ଥିବା କାମ ଜଲଦି ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ। କୈାଣସି ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନିଜ ମନକୁ ସବୁବେଳେ ଖୁସି ରଖନ୍ତୁ। ଲମ୍ବା ସମୟ ଧରି ଚାଲୁଥିବା ସବୁ ସମସ୍ୟାରୁ ସମାଧାନ ମିଳିବ। ଅଧିକ ଦିନ ଧରି ଚାଲୁଥିବା କୈାଣସି ବି କାମକୁ ପୁରା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତ ଟିକେ ମନ ଦେଇ କରନ୍ତୁ ତାହା ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।