PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ବାତ୍ୟା ପ୍ରଭାବିତ ୧୧ ଜିଲ୍ଲାରେ ସ୍କୁଲ ଛୁଟି ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ମଧ୍ୟରାତ୍ରୀ ସୁଦ୍ଧା ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ କରିବ ବାତ୍ୟା ଗୁଲାବ, ଗଞ୍ଜାମ ଓ ଗଜପତିରେ ପଡିବ ବେଶି ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ବାତ୍ୟା ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ସଜାଗ ମାଲକାନଗିରି ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ, ୬ଟି ଓଡ୍ରାଫ୍ ଓ ଗୋଟିଏ ଏନଡିଆରଏଫ୍ ଟିମ୍ ନିୟୋଜିତ
  • ||
  • କଟକ : ମହାନଦୀ ପୋଲ ଉପରୁ ପାଣିକୁ ଡେଇଁଲେ ବିଜେବି କଲେଜ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଲାବୋରେଟୋରୀ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ
  • ||
  • ସୋରୋ : ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ, ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଓ ସୁନା ଚେନ୍ ଲୁଟିନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କଟକ: କଟକ ଯୋବ୍ରା ନିକଟରୁ ଠାବ ହେଲା ନିଖୋଜ ହାତୀର ମୃତଦେହ, ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ମହନଦୀରେ ଭାସଯାଇଥିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୮୫ ଜଣ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୧୭୫କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଅନୁଗୁଳ: କୋଡିଏମାଇଲ ଛକରେ ଥିବା ୨ଟି ଦୋକାନରୁ ଚୋରି କରୁଥିବା ବେଳେ ଧରାପଡିଗଲେ ୩ ଯୁବକ, ଖୁଣ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ଉତ୍ତମ ମଧ୍ୟମ ଦେଲେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମାଡ଼ି ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ଗୁଲାବ୍, ମଧ୍ୟ ରାତ୍ରରେ ହେବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍
  • ||
  • ଆଇପିଏଲ୍- ୨୦୨୧: ଆଜି ରୋହିତ ଓ ବିରାଟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କଡ଼ା ମୁକାବିଲା, ବିଜୟ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଉଭୟ ଦଳ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ରମାଦେବୀ’ରେ ପିଏଚ୍‌ଡି ନାମଲେଖା ପାଇଁ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ମେରିଟ ଲିଷ୍ଟ୍, ୧୧ଟି ବିଭାଗରେ ମୋଟ୍ ୬୦ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚୟନ..
  • ||
  • ପଞ୍ଜାବ: ଆଜି ପଞ୍ଜାବ କ୍ୟାବିନେଟ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ,ଶପଥ ନେବେ ମନ୍ତ୍ରୀ, ଚନ୍ନୀଙ୍କ ଟିମ୍‌ରେ ସାମିଲ ହେବେ ୭ ନୂଆ ଚେହେରା
  • ||

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମିଳିଥାଏ ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଭଲ ପତ୍ନୀ, ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଅଛି କି ଏଥିରେ ସାମିଲ

ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବାକୁ ଚାହିଁଥାନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ହେଉ, ଏହା ସମସ୍ତେ ଚାହିଁଥାନ୍ତି। ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଲୋକ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ଏହିପରି କିଛି ରାଶି ଅଛି ଯେଉଁଠି ପୁରୁଷ ଜାତିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅତି ସୁନ୍ଦର ଜୀବନ ସାଥୀଟିଏ ମିଳିଥାଏ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଥାନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟ ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ଏହି ରାଶିର ପୁରୁଷମାନଙ୍କଠାରେ ଏପରି ଅନେକ ଗୁଣ ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଏପରି ଭଲ ପତ୍ନୀ ପାଇଆନ୍ତି ।

ମିଥୁନ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ହାସ୍ୟାସ୍ପଦ ଏବଂ ମଜାଳିଆ । ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଆକର୍ଷଣୀୟ, ତେଣୁ ଝିଅମାନେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ ହୁଅନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ମାନଜନକ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଗୁଣ ତାଙ୍କ ପାର୍ଟନରକୁ ପୂରା ଜୀବନ ଭଲପାଇବା, ଜୀବନସାରା ଏକାଠି ରହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିଥାଏ ।

 ସିଂହ : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଏବଂ ସାହସୀ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ପ୍ରେମରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ । ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି। ତେଣୁ ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ପତ୍ନୀ ପାଇଥାନ୍ତି।

କନ୍ୟା: ଏହି ରାଶିର ପୁଅମାନେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହୋଇଥାଆନ୍ତି ଯେ ସୁନ୍ଦର ଝିଅମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଫିଦା ହୋଇଯାଆନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଏହି ରାଶିର ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ନେହ ଏବଂ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଶୈଳୀ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀକୁ ପୁରା ଜୀବନ ପାଇଁ ପାଗଳ କରି ରଖିଥାଏ।

ମକର : ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ କଥା କହିବା ଶୈଳୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଏବଂ ସେମାନେ ସହଜରେ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତନ୍ତି । ତାଙ୍କର କଳା, ସଚ୍ଚୋଟତା ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜନକ ଶୈଳୀ ମଧ୍ୟ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବାରେ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ । ଏହି ପୁଅମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ନିଷ୍ଠାପର ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଆନ୍ତି ।

ମୀନ : ସଚ୍ଚୋଟତା, ବିଶ୍ୱସ୍ତତା, ହସମୁଖ ପ୍ରକୃତି ଏମିତି ଗୁଣ ଯାହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଝିଅ ନିଜ ଜୀବନ ସାଥୀରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । ଏହି ସମସ୍ତ ଗୁଣ ମୀନ ଜନ୍ମିତ ପୁଅମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଅଛି । ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ସୁନ୍ଦର, ତେଣୁ ସେମାନେ ଜୀବନ ସାଥୀମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଭଲ ପାଆନ୍ତି।