PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉଚ୍ଚ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ନୋଟିସ, ଘୁଞ୍ଚିଲା +୨ ପରୀକ୍ଷା
  • ||
  • ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: କାଠ ବୋଝେଇ ଟ୍ରକକୁ ଧକ୍କା ଦେବାପରେ ଡିଜେଲ ଟ୍ୟାଙ୍କରରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୯ ଜଣ ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • ସରେଣ୍ଡର୍ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ନବଜୋତ ସିଂହ ସିଦ୍ଧୁ, ୩୪ ବର୍ଷ ପୂର୍ବ ରୋଡ୍‌ ରେଜ୍‌ ମାମଲାରେ ହୋଇଛି ବର୍ଷେ ସଶ୍ରମ କାରାଦଣ୍ଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନରେ ଅନିୟମିତତା ଅଭିଯୋଗ, ସ୍ଥିତି ସମୀକ୍ଷା କଲେ ବିଏମ୍ସି ମେୟର ସୁଲୋଚନା ଦାସ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜଧାନୀରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ, ଜଗନ୍ନାଥ ନଗରରେ ବୋମା ମାଡ଼
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୨୭ ମାସ ପରେ ଜେଲ୍‌ରୁ ମୁକୁଳିଲେ ଆଜମ ଖାନ, ସ୍ଵାଗତ କଲେ ଶିବପାଳ ଯାଦବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ୧୦ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ସିବିଆଇ ପଞ୍ଝାରେ ପୁଣି ଲାଲୁ ପ୍ରସାଦ : ରେଲୱେ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଦୁର୍ନୀତି ଅଭିଯୋଗ, ୧୭ଟି ଠିକଣାରେ ଚାଲିଛି ରେଡ୍
  • ||

ପ୍ରତିଦିନ ୪ଟି ରାଲି କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ କିଭଳି ଠିକ୍ ରହୁଛି ମୋଦିଙ୍କ ଗଳା?, ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି ଏହି ଉପାୟ…

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୪।୪: ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ୨୦୧୯ କୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଧୂଆଁଧାର ପ୍ରଚାର ଅଭିଯାନରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି। ଦେଶର ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଭାଗରେ ପ୍ରତିଦିନ ୪ଟି ରାଲି କରୁଛନ୍ତି। ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଚାର ସମୟରେ ଏଭଳି ଭାବରେ ତାଙ୍କୁ ୨୫୦ ଟି ରାଲିରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଭାଷଣ ଦେବାର ଅଛି। ତେଣୁ ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନକୁ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସୁଛି ମୋଦି ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବା ସହ ନିଜ ଗଳାର କିଭଳି ଯତ୍ନ ନେଇଥାନ୍ତି? ଏବେ ଏ​‌ହାର ଉତ୍ତର ମିଳିଯାଇଛି।

ସୁତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ ବନାରସର ଜଣେ ସନ୍ୟାସୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ମୋଦି ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଗରମ ପାଣି ସହିତ ତୁଳସୀ ପତ୍ର ଏବଂ ଗୋଲମରିଚ ପକାଇ ପିଇଥାନ୍ତି। ଯାହାଫଳରେ ଦିନରେ ଯେତେ ଭାଷଣ ଦେଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଗଳା ଠିକ୍ ରହୁଛି। କେବଳ ସେତିକି ନୁହେଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦି ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ ଯୋଗ ଏବଂ ପ୍ରାଣାୟମ କରିବା ସହ ଶାକାହାରୀ ଖାଦ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିଥାନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର