PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହରିଆଣାରେ ୨୪ମଇ ଯାଏ ବଢ଼ିଲା ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ , ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଖଟ୍ଟର କହିଲେ –ଜନତାଙ୍କ ଦାବି ନେଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଅଲରାଉଣ୍ଡର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଜାଡେଜାଙ୍କ କରୋନାରେ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମ କିମ୍ଵା ସିରିୟଲ ସୁଟିଂ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ସମସ୍ତ ଇନଡୋର ଓ ଆଉଟଡୋର ସୁଟିଂ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ୨୪ରେ ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଲଘୁଚାପ: ଆଣ୍ଡାମାନ ସାଗରରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ, ଅବପାତ ରୂପ ନେବା ପାଇଁ ପାଣିପାଗ ଅନୁକୂଳ…
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧ ହଜାର ୭୩୨ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୬ ଲକ୍ଷ ୧୨ ହଜାର ଟପିଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ୧୯ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୩୧୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ସଇଁତଳା : ଜମିବାଡ଼ି କଳହକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଙ୍ଘର୍ଷ, ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଅଟକ
  • ||
  • ପାଟଣାଗଡ଼ : କରୋନା ଯୁଦ୍ଧରେ ହାରିଗଲେ ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ବାଦିକ କୈଳାଶ ସାହୁ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଚୋରା ଚାଲାଣ ବେଳେ ଓଲଟିଲା କାଠ ବୋଝେଇ ପିକଅପ୍ ଭ୍ୟାନ, ଡ୍ରାଇଭର ମୃତ ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସ୍ୱର୍ଗତ ରଘୁନାଥ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ପୁଅ ପ୍ରଶାନ୍ତ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟାବସ୍ଥା ଗୁରୁତର, କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବା ପରେ ଚାଲିଛି ଚିକିତ୍ସା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୋମବାରଠୁ ଅନ୍‌ଲାନ୍‌ରେ ମିଳିବ ମଦ, ସକାଳ ୭ଟାରୁ ସଂଧ୍ୟା ୫ଟା ଯାଏଁ ଦେଇ ପାରିବେ ଅର୍ଡର, ହଜାର ଟଙ୍କାରେ ମଦ କିଣିଲେ ୧୦୦ ଟଙ୍କା ଡେଲିଭାରୀ ଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପାରା ଧରିବାକୁ ଯାଇ ଟ୍ରେନ୍‌ ଲାଇନ୍ରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ଜଳିଗଲା ନାବାଳକ, ଗୁରୁତର ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ମାସ ଶେଷକୁ ଓଡ଼ିଶାରେ ସଂକ୍ରମଣ ପିକ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିବ, ଜୁନ୍‌ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରୁ କମିପାରେ
  • ||
  • କଟକ : ବୃଦ୍ଧ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କ ସନ୍ଦେହଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ !
  • ||

ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଦେଲା ଟିକେଟ୍‌

ଅକ୍ଷୟ ପରିଜା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‌ର ଅପ୍‌କମିଂ ମୁଭି ‘ଚିର୍‌କୁଟ୍‌’ର ମୁଖ୍ୟ ନାୟିକା ଚରିତ୍ରରେ ଆସୁଛନ୍ତି ନବାଗତା ଅନନ୍ୟା ମହାନ୍ତି । ମ୍ୟୁଜିକାଲ୍‌ ଆପ୍‌ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ରୁ ମିଳିଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ତାଙ୍କୁ ପହଞ୍ଚାଇଛି ଓଲିଉଡରେ । ମୋବାଇଲ୍‌ ସ୍କ୍ରିନ୍‌ରୁ ବଡ଼ପର୍ଦ୍ଦାର ଏ ଜର୍ଣ୍ଣି ତାଙ୍କର ବେଶ୍‌ ରୋଚକ । ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ର ଯେ ଓଲିଉଡ ପାଇଁ ଟିକେଟ୍‌ ଆଣିଦେଇ ପାରେ ଏକଥା କେହି ହୁଏତ ସହଜେ ବିଶ୍ୱାସ କରିନପାରନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଅନନ୍ୟାଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତାହା ସତ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି ।

ଓଲିଉଡରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି ମିଳିବା ସମ୍ପର୍କରେ ଅନନ୍ୟା କୁହନ୍ତି, ଗୋଟିଏ ମାତ୍ର ଆଞ୍ଚଳିକ ବିଜ୍ଞାପନ ଛବି ବ୍ୟତୀତ ଅଭିନୟର ସେଭଳି କୌଣସି ଆଖିଦୃଶିଆ ଅଭିଜ୍ଞତା ତାଙ୍କର ନଥିଲା । କେବଳ ଯାହା ମ୍ୟୁଜିକାଲ୍‌ ଆପ୍‌ ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଜରିଆରେ ତାଙ୍କୁ କିଛିଟା ଲୋକପ୍ରିୟତା ମିଳିଥିଲା । ସେ କେବେ ଭାବିନଥିଲେ ଯେ ଏହି ଟିକ୍‌ଟକ୍‌ ଭିଡିଓ ଉପରେ ଅଭିନେତା ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପପୁ ପମ୍‌ପମ୍‌ଙ୍କର ନଜର ପଡ଼ିବ । ଖାସ୍‌ କରି ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍‌ ପପୁଙ୍କୁ ଏତେ ଭଲ ଲାଗିଥିଲା ଯେ, ସେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ନାୟିକା ହେବା ପାଇଁ ଅଫର୍‌ ଦେଇଥିଲେ । ଆଉ ଏବେ ‘ଚିର୍‌କୁଟ୍‌’ ଜରିଆରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଅନନ୍ୟା । ଫିଲ୍ମରେ ସେ ଜଣେ କ୍ଲାସିକାଲ୍‌ ସିଙ୍ଗର୍‌ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ । ନିଜର ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମକୁ ନେଇ ଅନନ୍ୟା ଯେତିକି ଆଶାବାଦୀ ତା’ଠୁ ବେଶୀ ଖୁସୀ ଅଛନ୍ତି ଅକ୍ଷୟ ପରିଜା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍‌ ବ୍ୟାନରରେ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥିବାରୁ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର