PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ବଲପୁର: ଆଜିଠୁ ଖୋଲିଲା ମା’ ସମଲେଶ୍ବରୀଙ୍କ ମନ୍ଦିର, କଟକଣା ମଧ୍ୟରେ ଦର୍ଶନ କଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଅଗଷ୍ଟରେ ବି ନିଅଣ୍ଟିଆ ବର୍ଷା, ପୁଣି ଘନେଇଲା ମରୁଡ଼ି ଆଶଙ୍କା, ୧୫ ଦିନରେ ଉପକୂଳ ଜିଲ୍ଲାରେ ଉଭେଇ ଯିବ ବର୍ଷା
  • ||
  • ପଟ୍ଟାଙ୍ଗି : ବାଇକ୍‌ର କିସ୍ତି ଟଙ୍କା ବାନ୍ଧି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ ଧକ୍କା ଦେଲା ୧୦ ଚକିଆ ଟ୍ରକ୍, ଆଖି ବୁଜିଲେ ମାମୁଁ-ଭଣଜା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ରାଉରକେଲା ପ୍ଲାଣ୍ଟସାଇଡ୍ ଥାନା ଗୋପବନ୍ଧୁ ପଲ୍ଲୀ ଅଞ୍ଚଳରେ ୧୩ ବର୍ଷର ଝିଅକୁ ବିକ୍ରି କରୁଥିଲା ଜନ୍ମକଲା ମାଆ, ବାପାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ନାବାଳିକା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର : ଗାଇସିଲେଟ ବ୍ଲକ ଅଧୀନ ଚାରିଛକଠାରୁ ମଲମଣ୍ଡା ବୌଦ୍ଧବିହାର ଗନିଆଁପାଲି ରାସ୍ତା ମରାମତି ପାଇଁ ଶୁଣିଲାନି ପ୍ରଶାସନ, ଧାନ ରୋଇ ପ୍ରତିବାଦ କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଆଜିଠୁ ଖୋଲିବ ଶାବର ଶ୍ରୀକ୍ଷେତ୍ର, ବାହାର ଭୋଗ ମନା, କଟକଣାରେ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଓଡ଼ିଶାରେ ସାମାନ୍ୟ ବଢ଼ିଲା କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୧୨୯ ଜଣ କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଦୀର୍ଘ ଦିନ ପରେ ଖୋଲିଲା ବ୍ରହ୍ମପୁରର ସବୁ ମନ୍ଦିର, ଦିଅଁଙ୍କ ନିକଟରେ ଭୋଗ କରିପାରିବେନି ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୬୯ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୬୧୦୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

ଡିଜିଟାଲରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ

https://zeenews.india.com/

ମୁମ୍ବାଇ ୪/୮: ଟିଭିର ଫେମସ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟୀନା ଦତ୍ତା ଆଗାମୀ ୱେବ୍ ସିରିଜ ମାଧ୍ୟମରେ ଡିଜିଟାଲ୍ ଦୁନିଆରେ ପାଦ ରଖିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି । ଟିଭି ଶୋ ‘ଉତ୍ତରନ’ରୁ ଫେମସ ହୋଇଥିବା ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ସେ ଡିଜିଟାଲ୍  ସ୍ପେଶ୍ ପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ଅନ୍ୟ ପଟେ ତାଙ୍କର କିଛି ଲାଟେଷ୍ଟ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

image courtesy:https://zeenews.india.com/
image courtesy:https://zeenews.india.com/

‘ନକ୍ସଲ’ରେ କରିବେ ଡିଜିଟାଲ୍ ଡେବ୍ୟୁ
ଟୀନା ଦତ୍ତା ନିଜ ନୂଆ ୱେବ୍ ସିରିଜ ‘ନକ୍ସଲ’ରୁ ଡିଜିଟାଲ୍ ଡେବ୍ୟୁ କରିବେ ।  ସେ ନିଜ ଭୂମିକା ସମ୍ପର୍କରେ କହିଛନ୍ତି କି ‘ନକ୍ସଲ’ରେ ସେ ଅଲଗା ଅବତାରରେ ନଜର ଆସିବେ ।  ସେ ଏମିତି କିଛି କରିବେ ଯାହା ସେ ସ୍କ୍ରିନରେ କେବେ ବି କରିନାହାଁନ୍ତି ।

image courtesy:https://zeenews.india.com/
image courtesy:https://zeenews.india.com/

ଟୀନା ଦତ୍ତା କହିଛନ୍ତି ସେ ଶୋରେ ପୋଲିସ ଅଫିସର,  ଏବଂ ପ୍ରେମିକା ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ ।ସେ କହିଛନ୍ତି କି ଏହି ଶୋ ରେ ସେ ଲିଡ୍ ରୋଲରେ ନଜର ଆସିବେ ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ଓ କାହାଣୀ ସହିତ ବହୁତ ଟ୍ୱିଷ୍ଟ ଏବଂ ଟର୍ଣ୍ଣିଂପଏଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଅଛି । ଦର୍ଶକ ସବୁ ଦେଖିବା ଉଚିତ୍ ଏବଂ ସେ ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଏହି ୱେବ ଶୋର ସୁଟିଂ ଗୋଆରେ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ ଆମିର ଅଲ୍ଲୀ ଓ ରାଜୀବ ଖଣ୍ଡେଲୱାଲ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର