PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବଦଳିଲେ ବିଏମସି କମିଶନର, ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ସିଂହ ହେଲେ ନୂଆ କମିଶନର
  • ||
  • ବିନିକା : ପରିବା ବୋଝେଇ ପିକଅପ ଭ୍ୟାନକୁ ପିଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜସୁନାଖଳା : ବନ୍ଧୁକ ମୁନରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଲୁଟ୍
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : କେନ୍ଦୁଝର ଜେଲରେ ପଶିଲା କରୋନା, ୯ କଏଦୀ ପଜିଟିଭ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଓବାଦୀଙ୍କ ବର୍ବରକାଣ୍ଡ, ଯବାନଙ୍କୁ ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା
  • ||
  • ବୋରିଗୁମ୍ମା : ବୋରିଗୁମ୍ମା ଗୋଷ୍ଠି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଟିକା ନେବାକୁ ଛକାପଞ୍ଝା, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଫୁ, ଯେତିକି ଆସୁଛି ଅଣ୍ଟୁନି, ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଟପିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦ ହଜାର ୯୮୨ ପଜିଟିଭ୍, ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ପାର୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ଵର : ଓଡ଼ିଶାରେ ଆଉ ୧୭ ମୁଣ୍ଡ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୨୨୩୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||

ଆଜି ଦିଆଯିବ ଚକୋଲେଟ୍‌…

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୮ ।୨(ବ୍ୟୁରୋ): ପ୍ରେମ ଚିରନ୍ତନ, ଶାଶ୍ୱତ । ନିଜ ଅଜାଣତରେ ମଣିଷ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼େ । ଜଡ଼ସଡ଼ ହୁଏ । ମିଳନର ଆନନ୍ଦ କମ୍‌ ପାଏ । ବିଚ୍ଛେଦ, ବିରହ, ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହୁଏ । ମାତ୍ର ତାକୁ ଭୃକ୍ଷେପ ନକରି ସେ ପ୍ରେମର ରାଜରାସ୍ତାରେ ପକ୍ଷୀରାଜ ଘୋଡ଼ା ଚଢ଼ି ମାଡ଼ି ଚାଲେ ଆଗକୁ ଆଗକୁ ।
ଜୀବନ ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରେମମୟ ଗୀତ । ଯଦି ତାହା ପ୍ରେମମୟ ନୁହେଁ, ସେଇଟି ଜୀବନ ହିଁ ନୁହେଁ । ପ୍ରେମର ପର୍ବ ଆଣିଛି ସମ୍ଭାବନାର ସନ୍ଧିକ୍ଷଣ । ମନ ଯାହା କହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା, ତାହା ଆଜି ହୃଦୟର ସୁଦୂରପ୍ରସାରୀ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଡେଇଁ ଓଠକୁ ଆସିଛି । ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲପାଏ….କହି ହେଉନଥିବା ଏ ଅକୁହା କଥାକୁ ଆଜି ତୁଣ୍ଡ ଖୋଲି କହିଥିବା ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ବେଶ୍‌ ଉଦ୍‌ବେଗର ସହ କାଲିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ପ୍ରେମପର୍ବର ତୃତୀୟ ସୋପାନ ‘ଚକୋଲେଟ୍‌ ଡେ’ । ମନର ମଣିଷକୁ କେଉଁ ଚକୋଲେଟ୍‌ ସବୁଠୁ ବେଶୀ ପସନ୍ଦ । ଫ୍ଲେଭର କଣ ହେଲେ ପ୍ରିୟତମା/ପ୍ରିୟତମ ତାକୁ ଖୁସିରେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ? ଏମିତି ପ୍ରଶ୍ନର ବୁଢ଼ିଆଣି ଜାଲରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମିକ, ପ୍ରେମିକାମାନେ ସାରା ସହର ଚକ୍କର କାଟିଛନ୍ତି । ମନ ପସନ୍ଦର ଚକୋଲେଟ୍‌ କିଣିଛନ୍ତି ।