PRAMEYA

Prameya News Portal, Prameya Daily, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜଧାନୀରେ କାୟା ମେଲାଉଛି ଡେଙ୍ଗୁ, ୧୨ ଦିନରେ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୨୫୦ ପାର୍
  • ||
  • ପାରଳାଖେମୁଣ୍ଡି : ଏସିଏଫ୍‌ ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନ ଡେଥ୍ ମିଷ୍ଟ୍ରି, ବଲାଙ୍ଗୀରରେ ପାରଳା ପୁଲିସର ୫ଜଣିଆ ଟିମ୍‌, ବିଦ୍ୟାଙ୍କ ପାର୍ଟି ସହ ସୌମ୍ୟ ମୃତ୍ୟୁର ଲିଙ୍କ୍‌ ଖୋଜିବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଭିତରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୩୩ ଜଣ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ଵର : ମନ୍ଦାର ଫୁଲ ଗଛ କଟାକୁ ନେଇ ଶଳାକୁ ଭିଣୋଇର ସଙ୍ଘବଦ୍ଧ ଆକ୍ରମଣ, ସଜ୍ଞାହୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ନଦୀ କୂଳରୁ ଉଦ୍ଧାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ୨୮ରେ ପୁଣି ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୨୭ରୁ ବଢ଼ିବ ବର୍ଷା
  • ||

ଆଜି ଦିଆଯିବ ଚକୋଲେଟ୍‌…

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ୮ ।୨(ବ୍ୟୁରୋ): ପ୍ରେମ ଚିରନ୍ତନ, ଶାଶ୍ୱତ । ନିଜ ଅଜାଣତରେ ମଣିଷ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼େ । ଜଡ଼ସଡ଼ ହୁଏ । ମିଳନର ଆନନ୍ଦ କମ୍‌ ପାଏ । ବିଚ୍ଛେଦ, ବିରହ, ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହୁଏ । ମାତ୍ର ତାକୁ ଭୃକ୍ଷେପ ନକରି ସେ ପ୍ରେମର ରାଜରାସ୍ତାରେ ପକ୍ଷୀରାଜ ଘୋଡ଼ା ଚଢ଼ି ମାଡ଼ି ଚାଲେ ଆଗକୁ ଆଗକୁ ।
ଜୀବନ ହେଉଛି ଏକ ପ୍ରେମମୟ ଗୀତ । ଯଦି ତାହା ପ୍ରେମମୟ ନୁହେଁ, ସେଇଟି ଜୀବନ ହିଁ ନୁହେଁ । ପ୍ରେମର ପର୍ବ ଆଣିଛି ସମ୍ଭାବନାର ସନ୍ଧିକ୍ଷଣ । ମନ ଯାହା କହିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା, ତାହା ଆଜି ହୃଦୟର ସୁଦୂରପ୍ରସାରୀ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଡେଇଁ ଓଠକୁ ଆସିଛି । ମୁଁ ତୁମକୁ ଭଲପାଏ….କହି ହେଉନଥିବା ଏ ଅକୁହା କଥାକୁ ଆଜି ତୁଣ୍ଡ ଖୋଲି କହିଥିବା ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ବେଶ୍‌ ଉଦ୍‌ବେଗର ସହ କାଲିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଆଜି ପ୍ରେମପର୍ବର ତୃତୀୟ ସୋପାନ ‘ଚକୋଲେଟ୍‌ ଡେ’ । ମନର ମଣିଷକୁ କେଉଁ ଚକୋଲେଟ୍‌ ସବୁଠୁ ବେଶୀ ପସନ୍ଦ । ଫ୍ଲେଭର କଣ ହେଲେ ପ୍ରିୟତମା/ପ୍ରିୟତମ ତାକୁ ଖୁସିରେ ଗ୍ରହଣ କରିବେ? ଏମିତି ପ୍ରଶ୍ନର ବୁଢ଼ିଆଣି ଜାଲରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇ ମଧ୍ୟ ପ୍ରେମିକ, ପ୍ରେମିକାମାନେ ସାରା ସହର ଚକ୍କର କାଟିଛନ୍ତି । ମନ ପସନ୍ଦର ଚକୋଲେଟ୍‌ କିଣିଛନ୍ତି ।